LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

2018/2019

Anna Palian - język polski

Magdalena Kalinowska - język polski

Wojciech Husakowski - historia

Agata Danowska - język angielski

Jakub Nowrotek - fizyka

 

2017/2018

Marta Witt - język polski

Dorota Burdyszek - język polski

Wiktoria Wiącek - język polski

Emilia Bentkowska - język polski

Magdalena Latała - matematyka,chemia,fizyka

 

2016/2017

Zofia Kozioł - język polski

Marcin Pabisiak - język polski

Dorota Burdyszek - historia

Michał Ferenc – matematyka

 

2015/2016

Marcin Pabisiak - historia

Paweł Patyk - historia

 

2014/15

Piotr Lewandowski – fizyka 
Aleksandra Jawoszek – wos

 

2013/14

Piotr Lewandowski – chemia 
Paulina Jarzębowska – historia

Maksymilian Jędrzejowski - matematyka 

 

2012/13

Julia Letkiewicz – historia 
Maciej Pawłowski – matematyka 
Katarzyna Filus – historia 
Adam Rachfalski – język angielski, historia 
Natalia Rachfalska – język angielski

 

 

2011/2012

Rafał Danowski – WOS, matematyka 
Weronika Dercz – język polski 
Anna Głowacz – język polski 
Marcin Letkiewicz – historia 
Emil Przygoński – historia 
Julia Leończyk – język angielski 
Karolina Liszewska-Krzywy – język angielski

Radosław Smalec – fizyka

Alicja Leksy – geografia 
Mateusz Kędzior – geografia 
Adam Rachfalski – geografia 
Natalia Rachwalska – biologia

Julia Letkiewicz - interdyscyplinarny 
 
2010/2011

Mateusz Kędzior – historia 
Alicja Leksy – historia

Julia Pakosz – historia 
Bartosz Śmiałecki – historia 

 

2009/2010

Marcin Dąbrówka – historia 
Agnieszka Michalska – biologia 
Jakub Rutkowski – biologia 
 
2008/2009

Zuzanna Stochel - chemia

 

2007/2008

Aleksandra Dwornicka – język polski 

2006/2007

Martin Andrzejewski – biologia 
Anna Czyżewska – biologia 
Karolina Hicke – biologia 
Krzysztof Tytus Krzykawa - fizyka 
Malwina Waksmańska – interdyscyplinarny  

2002/2003

Elżbieta Kocyba - historia

2001/2002

Katarzyna Kocyba – język polski 
Aleksandra Polit – język niemiecki

 

1999/2000

Danuta Gogolińska – język polski

 

1998/1999

Elżbieta Kocyba – język polski

 

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

 

STYPENDYSTA

ROK SZKOLNY

Elżbieta Kocyba

2002/2003

Michał Kozielski

2003/2004

Aleksandra Dramska

2004/2005

Barbara Głomb

2005/2006

Sonia Tarczałowicz

2006/2007

Adam Partyka

2007/2008

Joanna Antczak

2008/2009

Jakub Krząkała

2009/2010

Karolina Wilczewska

2010/2011

Karolina Spojda

2011/2012

Malwina Waksmańska

2012/2013

Mateusz Kędzior

2013/2014

Radosław Smalec

2014/2015

Martyna Falkowska

2015/2016

Martyna Falkowska

2016/2017

Agata Szkodzińska

2017/2018

Wiktoria Wawrzyńczyk

2018/2019

Dorota Burdyszek

2019/2020

 

LAUREACI I FINALIŚCI OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

 

LAUREAT/FINALISTA

PRZEDMIOT

ROK SZKOLNY

 

Anna Leksy

HISTORIA

2005/2006

Mateusz Pawłowski

EKONOMIA

2009/2010

Dorota Burdyszek

HISTORIA

2016/2017

Dorota Burdyszek

HISTORIA

2017/2018

Wiktoria Wawrzyńczyk

JĘZYK POLSKI

2018/2019

Dorota Burdyszek

HISTORIA

2018/2019