Kącik ucznia

 

Kącik rodzica

 

Kącik gościa

 

Koniecznie przeczytaj

Z życia szkoły

Radośnie było  w Zespole Szkół Katolickich  tego dnia, oj radośnie!!!

03.12.18 w przeddzień Barbórki, górniczego święta, klasy 2a, 2b i 3a Katolickiej Szkoiły Podstawowej zwiedziły Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach.

Jak zapewne wszyscy wiedzą św. Andrzej jest patronem Szkocji i z tejże okazji obchodziliśmy 30 listopada w Katolickiej Szkole Podstawowej jego święto (oczywiście po angielsku!).

Do finału Konkursu Miejskiego "Matematyka dla wytrwałych" spośród 240 uczniów zabrzańskich podstawówek awansowało 61 osób.

To nie tylko nawiązanie do kultowych  Skaldów...

W dniach 21-22 listopada uczniowie Zespołu Szkół Katolickich odwiedzili wystawę pt. „Historia Biblii – Księga, która przetrwała wieki”.

W czwartek (15.11.18) w Katolickim Liceum Ogólnokszatłcącym z Oddziałami Gimnazjalnymi odbyły się dwa konkursy religijne:

W ramach finału pierwszej części cyklu JUST SAY IT! 19 i 22 listopada uczniowie klas 4a i 4b Katolickiej Szkoły Podstawowej  przygotowali kiermasz zdrowej żywności pod hasłem: EAT HEALTHY, BE HEALTHY!

TALENT ZA PIĘKNE SŁOWO. Taka nagrodę  zdobyla Anna Mastaj - uczennica Katolickiego Gimnazjum - w konkursie recytatorskim!

XX Jubileuszowy Turniej Sztuki Recytatorskiej Promuj Śląsk rozstrzygnięty!

Strony