Podziękowania w roku 2005/2006

Bardzo serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy w roku szkolnym 2005/2006 wspierali działania szkoły. Bez Państwa wielkiego serca nasza szkoła nie byłaby ani tak ładna, ani tak dobrze wyposażona. Wszelkie formy pomocy wpływają pośrednio i bezpośrednio na jakość tego, co robimy dla naszych dzieci i młodzieży. Za trud wspierania tej jakości z głębi serca DZIĘKUJEMY!

Pani Jolancie Kasprzyckiej bardzo serdecznie dziękujemy za okazanie WIELKIEGO SERCA i szczególne zaangażowanie w naszą akcję charytatywną "Podziel się szczęściem z innymi". Dzięki Pani hojności mogliśmy obdarować świątecznymi niespodziankami dużą liczbę dzieci z biednych rodzin.

grudzień 2005

Pani Wiolettcie Panek bardzo serdecznie dziękujemy za okazanie WIELKIEGO SERCA i szczególne zaangażowanie w naszą akcję charytatywną "Podziel się szczęściem z innymi". Dzięki Pani hojności mogliśmy obdarować świątecznymi niespodziankami dużą liczbę dzieci z biednych rodzin.

grudzień 2005

Pani Renacie Sacher bardzo serdecznie dziękujemy za okazanie WIELKIEGO SERCA i szczególne zaangażowanie w naszą akcję charytatywną "Podziel się szczęściem z innymi". Dzięki Pani hojności mogliśmy obdarować świątecznymi niespodziankami dużą liczbę dzieci z biednych rodzin.

grudzień 2005

Pani Brygidzie Chim serdecznie dziękujemy za podarowanie szkole środków opatrunkowych.

grudzień 2005

Pani Gall Anonim serdecznie dziękujemy za kolejne wsparcie finansowe naszych działań. Za ofiarowane pieniądze zakupiliśmy router, dzięki któremu podniesiemy bezpieczeństwo szkolnej sieci komputerowej oraz odtwarzacz CD do nauki języków obcych.

grudzień 2005

Panu Zdzisławowi Zakrzewskiemu serdecznie dziękujemy za wykonanie nowych fragmentów bramy wjazdowej, składanie mebli szkolnych, wykonanie zabezpieczeń do szafek szkolnych oraz wiele innych prac na rzecz szkoły.

listopad 2005

Pani Beacie Kowalewskiej serdecznie dziękujemy za podarowanie szkole papieru do kserokopiarki oraz długopisów.

październik 2005

Panu Leszkowi Kałahurskiemu serdecznie dziękujemy za wykonanie zdjęć wszystkich klas do naszej szkolnej galerii.

październik 2005

Pani Halinie Mazurkiewicz oraz firmie "Sindbad" serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego Dnia Nauczyciela w Brennej oraz sponsorowanie autobusu na ten wyjazd.

październik 2005

Panu Tadeuszowi Ogrodnikowi serdecznie dziękujemy za ofiarowanie pieniędzy na zakup pomocy dydaktycznych. Dzięki Pana ofiarności zakupiliśmy: 2 rzutniki pisma, 2 ekrany, 2 wskaźniki laserowe, 2 komplety folii do rzutników, 2 płaskie monitory do pracowni komputerowej.

wrzesień 2005