Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie"

24.10. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie" skierowany do klas I - III. Jak co roku, konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zgromadził wokół siebie liczną grupę dzieci z wielu zabrzańskich szkół podstawowych. Wieloletnim patronem konkursu i opiekunem metodycznym jest Pani Marzena Oterman, która niestety w tym dniu nie mogła być z nami, ale zaocznie kibicowałam wszystkim uczestnikom. 

Komisja konkursu miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ poziom był tak wysoki, że ciężko było jednogłośnie wyłonić laureatów. Po burzliwych obradach i dokładnym liczeniu punktów, ostatecznie podjęto decyzję, że wśród nagrodzonych znajdować się będą uczniowie ze szkół: SP 8, SP 1, SP 42 oraz SP 29. Nie zabrakło również naszych uczniów, mianowicie Dominika Stanienda, uczennica klasy III zdobyła I miejsce, Kamila Lekki z klasy I zdobyła II miejsce i drugoklasistka Alicja Herwy zajęła III miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentów, życzymy kolejnych sukcesów i czekamy na nich w przyszłym roku! Do zobaczenia!