Wyniki konkursów 2013/2014

Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu Osiągnięty wynik Opiekun
Bartosz Śmiałecki 2 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy laureat Danuta Mazur
Marcin Letkiewicz
 
2 40. Ogólnopolska Olimpiada Historyczna awans do kolejnego etapu Gabriela Leksy
Mateusz Kedzior 2 40. Ogólnopolska Olimpiada Historyczna zakwalifikowanie prac pisemnych - awans do kolejnego etapu Gabriela Leksy
Adam Rachfalski 1 40. Ogólnopolska Olimpiada Historyczna zakwalifikowanie prac pisemnych - awans do kolejnego etapu Gabriela Leksy
Flawiana Zemła 1

VII Bytomska Jesień Literacka

 II miejsce Anna Olejniczak
Anna Podhajna 2 Miejski Konkurs Recytatorski pod tytułem „ Mówimy Tuwimy”  III miejsce Danuta Mazur
Flawiana Zemła 1 Miejski Konkurs Recytatorski pod tytułem „ Mówimy Tuwimy” wyróżnienie Anna Olejniczak
Anna Podhajna 2 Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Z Gałczyńskim łatwiej " II miejsce Danuta Mazur
Michał Janus 2 Konkurs Wiedzy o Zabrzu "Rajd po Zabrzu" II miejsce Gabriela Leksy
Adam Rachfalski 1 Eurodyktndo - wojewódzki konkurs ortograficzny III miejsce Danuta Mazur
Mateusz Kędzior 2 Eurodyktndo - wojewódzki konkurs ortograficzny wyróżnienie Małgorzata Kudła
Adam Rachfalski 1 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” wynik dobry Wioletta Wójtowicz
Rafał Danowski 2 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” wynik dobry Aleksandra Sobik
Luiza Walaszczyk 1  Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu. 2. m. Aureliusz Wieczorek
Adam Rachfalski 1  Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.

język angielski

drugi etap

Aureliusz Wieczorek
Mateusz Kędzior 2  Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.

język angielski

drugi etap

Aureliusz Wieczorek
Julia Pakosz 2  Olimpiady Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.

język niemiecki

drugi etap

Karina Moser
Radosław Smalec 2  Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.

język niemiecki

drugi etap

Karina Moser
Bartosz Śmiałecki 2  Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.

język niemiecki

finalista

Karina Moser
Jan Gogoliński 2

Konkurs Języka Niemieckiego "Jersz"

wynik bardzo dobry Karina Moser
Mateusz Kędzior 2     59 Olimpiada Literatury i Języka          Polskiego Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

Małgorzata Kudła,

Danuta Mazur

Adam Rachfalski 1

Czy znasz swój język ojczysty?

Konkurs miejski

III miejsce

Danuta

Mazur

Mateusz Kędzior

2

Czy znasz swój język ojczysty?

Konkurs miejski

finalista Małgorzata Kudła
Flawiana Zemła 1

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski eliminacje miejskie

poezja śpiewana

II miejsce Anna Olejniczak, Danuta Mazur

Anna Podhajna

2

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski eliminacje miejskie

wywiedzione ze słowa

II miejsce Danuta Mazur
Bartosz Śmiałecki 2

Ogólnopolski Konkurs Recyatorski eliminacje miejskie

recytacja

wyróżnienie Danuta Mazur
Rafał Danowski 2

XI Miejski Konkurs Ortograficzny

 

1 miejsce Małgorzata Kudła
Bogna Rakszawska 2

XI Miejski Konkurs Ortograficzny

 

 finalistka Małgorzta Kudła
Mateusz Kędzior 2 XI Miejski Konkurs Ortograficzny finalista Małgorzata Kudła
Adam Rachfalski 1

XI Miejski Konkurs Ortograficzny

 

finalista Danuta Mazur
Bartosz Śmiałecki 2

"T-art " Wojewódzki Przegląd Teatrów Jednego Aktora i Piosenki Aktorskiej

finalista Danuta Mazur

Aleksandra Janocha

Julia Nikolin

2

1

Mistrzostwa Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu 3. m. drużynowo

Anita Nikolin

Marcin Cwalina
Tomasz Przybyła

Anna Podhajna 2

Wojewódzki Konkurs

"Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej"

3 miejsce Danuta Mazur
Krzysztof Kaczor 1 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria "zespoły" 1.m.  
Rafał Danowski 2 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria "zespoły" 1.m.  
Grzegorz Maj 2 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria "zespoły" 1. m.