Skip to content

Projekty

Matematyka dla wytrwałych

Witam wszystkich wytrwałych matematyków! 6 IX 2021 r. rozpoczęliśmy 14 edycję powiatowego konkursu Matematyka dla wytrwałych. Zasady udziału w konkursie zapisane są w regulaminie. III etap trwa od 1 XI 2021r. do 30 XI 2021 r. Po tym terminie przesłanie odpowiedzi do III etapu nie będzie możliwe.

Uczymy hiszpańskiego metodą COLORIN COLORADO

Nauka języka przez pełne „zanurzenie w język”, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

Milion dzieci modli się na Różańcu

Zespół Szkół Katolickich uczestniczy w akcji modlitewnej „Milion dzieci modli się na Różańcu” Ta międzynarodowa kampania modlitewna odbywa się co roku, dnia 18 października, o godz. 9.00. 

PO WER „Moja przyszłość w moich rękach”

Katolicka Szkoła Podstawowa realizuje projekt programu PO WER „Moja przyszłość w moich rękach”. Uczestnikami projektu jest 20 uczniów z klas 8, którzy zostali wybrani w procesie rekrutacyjnym.

Projekt Come my friend, get to know our culture

Po raz kolejny Katolicka Szkoła Podstawowa realizuje  międzynarodowy projekt! „Przyjdź, przyjacielu, poznaj naszą kulturę” to dwuletni projekt z udziałem sześciu krajów: Słowenii, Republiki Czeskiej, Francji, Polski, Hiszpanii oraz  Wielkiej Brytanii.