Skip to content

II Festiwal Kolęd i Pastorałek

Na początku Nowego Roku odbył się w Katolickiej Szkole Podstawowej II Festiwal Kolęd i pastorałek. Festiwal ten, dedykowany tradycyjnym polskim pieśniom bożonarodzeniowym, ale również polskim i zagranicznym piosenkom świątecznym, przyciągnął wielu utalentowanych artystów oraz entuzjastów muzyki świątecznej.

Dzięki dwuetapowej formule wydarzenia, uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności zarówno w eliminacjach, jak i podczas finałowego koncertu. 

Pierwszy etap festiwalu odbył się podczas eliminacji, które miały miejsce na początku stycznia. W tym etapie zgłoszone zespoły i soliści mieli okazję zaprezentować swoje interpretacje kolęd i pastorałek przed komisją konkursową. Atmosfera była nasycona magią świąt, a uczestnicy zachwycali zarówno tradycyjnymi aranżacjami, jak i nowatorskimi interpretacjami. 

Najbardziej utalentowani uczestnicy Festiwalu mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas finałowego koncertu, który odbył się pod koniec stycznia. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liczne grono miłośników muzyki kolędowej, którzy mieli okazję delektować się wyjątkowymi wykonaniami, tworząc razem niezapomnianą atmosferę świąt. 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym festiwalu oraz wsparli nas swoją obecnością i talentem. Dodatkowo, gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom, których wykonania zachwyciły zarówno publiczność, jak i jury konkursowe. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia i nagrania z występów podczas II Festiwalu Kolęd i Pastorałek. To niezapomniane chwile, którymi chcemy podzielić się z całym światem. 

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki kolędowej do uczestnictwa w naszym festiwalu w przyszłym roku. III edycja Festiwalu Kolęd i Pastorałek już czeka na Wasze niepowtarzalne interpretacje i świąteczne nastroje! 

Dodano w kategorii Szkoła Podstawowa