Skip to content
Spis treści:

Rok szkolny 2021/2022

Imię i NazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Adrianna Lekki7aWojewódzki Konkurs z Języka Polskiegoawans do eliminacji rejonowychJoanna Kaczmarzyk
Lena Żyła 8a Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego awans do eliminacji rejonowych Joanna Kaczmarzyk
Zofia Orzechowska 8a Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego awans do eliminacji rejonowych Joanna Kaczmarzyk
Laura Bronkowska8c Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego awans do eliminacji rejonowych Bożena Przygońska
Michalina Ziemian8c Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego awans do eliminacji rejonowych Bożena Przygońska
Lena Żyła Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych Agnieszka Sus
Katarzyna Sarota 8b Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych Agnieszka Sus
Lena Myczkowska 8c Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych Katarzyna Kordek
Piotr Jaśków 7a Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych
Zofia Orzechowska 8a Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych Agnieszka Sus
Jakub Gruszka 8b Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych
Filip Marcela 7a Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych
Grzegorz Węgrzyński 8c Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego awans do eliminacji rejonowych Katarzyna Kordek
Jakub Gruszka8bWojewódzki Konkurs z Matematyki awans do eliminacji rejonowych Anna Graczyk
Maria Deska 8c     Wojewódzki Konkurs z Historii awans do eliminacji rejonowych Katarzyna Zawada
Lena Żyła8a Wojewódzki Konkurs z Historii awans do eliminacji rejonowych Katarzyna Zawada
Julia Figura7bWojewódzki Konkurs z Biologii awans do eliminacji rejonowych Anna Zawada – Michalska
Julia Janiczek8aWojewózki Konkurs z Fizyki awans do eliminacji rejonowych Urszula Ritau
Adam Tarnówka8bMiejski Konkurs Ortograficznyawans do finałuJoanna Kaczmarzyk
Maja Kucharska8cMiejski Konkurs Ortograficznyawans do finałuBożena Przygońska
Yassin Abdel Aziz2aMiędzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka „Nie lękajcie się”wyróżnienieBeata Solecka

Rok szkolny 2020/2021

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Paweł Kołodziej1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematyki1 m.Dominika Kluba
Hanna Matuszewska1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaDominika Kluba
Krzysztof Morański1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatDominika Kluba
Łukasz Matuszewski1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatDominika Kluba
Ksawery Napiórski1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatDominika KLuba
Anna Pastuszka1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaDominika Kluba
Aleksandra Skoczyńska1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaBarbara Lankauf
Zuzanna Górka1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaBarbara Lankauf
Urszula Stelmaszak1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaBarbara lankauf
Jakub Gawlikowski1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematyki3 m.Barbara Lankauf
Konrad Urbanek2bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatKrystyna Dłubis
Patryk Kopiec2bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatKrystyna Dłubis
Maksymilian Mielcuch3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatMinika Malek
Igor Micor3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatMonika Malek
Adam Jarocki3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatMonika Malek
Hanna Kurzyca3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaMonika Malek
Maksymilian Lewczuk3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatMonika Malek
Lena Gołąb3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaMonika Malek
Bartosz Ledwoch3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatMonika Malek
Maria Nabrdalik3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaKatarzyna Batog
Kamila Lekki3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilaureatkaKatarzyna Batog
Magdalena Adamus3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z matematykilauratkaKatarzyna Batog
Hanna Samociuk1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatkaLazar Małgorzata Rudzka Iwona
Urszula Stelmaszak1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatkaLazar Małgorzata Rudzka Iwona
Jakub Gawlikowski1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatLazar Małgorzata Rudzka Iwona
Alicja Mleczko1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatkaMałgorzata Lazar
Piotr Górecko2aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatPaweł Felisiak
Julia Wiącek2aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON z języka angielskiegolaureatkaPaweł Felisiak
Mikołaj Bigda8Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FizykifinalistaUrszula Ritau
Mikołaj Bigda8Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z ChemiifinalistaSylwia Piela
Anna Moskalik8Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka PolskiegofinalistkaBożena Przygońska
Anna Moskalik8Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka HiszpańskiegofinalistkaBeata Tarczałowicz -Leończyk
Mikołaj Adamski8Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka HiszpańskiegofinalistaBeata Tarczałowicz -Leończyk
Michalina Ziemian7cWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka HiszpańskiegofinalistkaBeata Tarczałowicz -Leończyk
Lena Żyła
Łucja Sobczyk
Hanna Góracko
Matylda Skrzypczyk
7aOgólnopolski Konkurs Ambasady Królestwa Hiszpanii w Polsce – film krótkometrażowyI m.Dorota Szokalska
Aleksandra Bednarska3bMała Liga Recytatora 2019/2020I m.Katarzyna Batog
Antonina Wróblewska3aMała Liga Recytatora 2019/2020II m.Monika Malek
Natalia Radłowska2bMała Liga Recytatora 2019/2020III m.Krystyna Dłubis
Anna Moskalik8Wojewódzki Konkurs z Języka PolskiegolaureatkaBożena Przygońska
Mikołaj Bigda8Wojewódzki Konkurs z FizykifinalistaUrszula Ritau
Mikołaj Bigda8Wojewódzki Konkurs z ChemiifinalistaSylwia Piela
Natalia Radłowska2bMały OKR – eliminacje miejskieIII m.Krystyna Dłubis
Natalia Frączak2aMały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieMirosława Kaczor
Antonina Wróblewska3aMały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieMonika Malek
Alicja Kolenda4bMały OKR – eliminacje miejskieII m.Bożena Przygońska
Zofia Janiczek4aMały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieDanuta Mazur
Hanna Kamska4aMały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieBożena Przygońska
Ewa Bańkowska4bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planetawynik bdbAnna Zawada-Michalska
Eryk Gruszka6bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planetawynik bdbAnna Zawada-Michalska
Jakub Gruszka7bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planetawynik bdbAnna Zawada-Michalska
Wiktor Wilczyński7cOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Paweł Mrozek6bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Henryk Mrozek4bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Michał Dąbrowski6aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Adriana Lekki6aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Urszula Rymaszewska5Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-PlanetawyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Igor Pyrz4bOgólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego dla Klas 4 OlimpusVII m. – tytuł laureataPaweł Felisiak
Ewa Bańkowska4bOgólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego dla Klas 4 OlimpusVII m. – tytuł laureatkiPaweł Felisiak
Kinga Kubik4bOgólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego dla Klas 4 OlimpusXXIII m. – dyplom uznaniaPaweł Felisiak
Hektor Sławiński8Ogólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataBeata Tarczałowicz
Jakub Gruszka7bOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataDorota Szokalska
Lena Żyła7aOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataDorota Szokalska
Hanna Górecko7aOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataDorota Szokalska
Eryk Gruszka6bOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataDorota Szokalska
Paweł Mrozek6bOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataDorota Szokalska
Jakub Gruszka7bWojewódzki Konkurs Literacki „Ahoj przygodo!”I m.Joanna Kaczmarzyk
Ewa Bańkowska4bWojewódzki Konkurs Literacki „Ahoj przygodo!”II m.Bożena Przygońska
Adrianna Lekki6aWojewódzki Konkurs Literacki „Ahoj przygodo!”wyróżnienieJoanna Kaczmarzyk
Maria Deska6cWojewódzki Konkurs Literacki „Ahoj przygodo!”wyróżnienieDorota Ochwat
Ewa Bańkowska4bKonkurs Matematyczny „Kangur”wynik bardzo dobryAlicja Jankiewicza
Ksawery Ross5 konkurs z „Matematyką do rymu”III m.Anna Graczyk
Ewa Bańkowska4b Powiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”II m.Alicja Jankiewicz
Marcin Stebnicki5 Powiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”II m.Anna Graczyk
Piotr Kleszcz5 Powiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”III m.Anna Graczyk
Zofia Kurzyca6aPowiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”II m.Alicja Jankiewicz
Piotr Jaśków6aPowiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”III m.Alicja Jankiewicz
Jakub Gruszka7bPowiatowy Konkurs „Matematyka dla wytrwałych”I m.Anna Graczyk
Agata Sabowska5Międzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEIII w woj. /14 w krajuJoanna Pontus
Eryk Gruszka6bMiędzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEIII w woj.Agnieszka Sus
Paulina Zajączkowska5Międzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEVIII w woj.Joanna Pontus
Martyna Skrago8Międzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEVIII w woj.Agnieszka Sus
Jakub Gruszka7bMiędzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEIX w woj.Agnieszka Sus
Jakub Gawlikowski1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – zintegrowane sprawnościlaureatBarbara Lankauf
Ksawery Napiórski
Łukasz Matuszewski
Krzysztof Morański
1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”- matematykalaureaciDominika Kluba
Jakub Gawlikowski1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – matematykaIII m.Barbara Lankauf
Piotr Górecko2aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – matematykalaureatMirosława Kaczor
Konrad Urbanek
Patryk Kopiec
2bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – matematykalaureaciKrystyna Dłubis
Adam Jarocki
Hanna Kurzyca
Igor Jędrzejewski
3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – matematykalaureaciMonika Malek
Paweł Kołodziej1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – język angielskilaureatMałgorzata Lazar
Piotr Górecko2aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – język angielskilaureatPawel Felisiak
Lena Tilgner2bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – język angielskilaureatkaPaweł Felisiak
Antoni Dylong7cSzkolne Indywidualne MIstrzostwa PolskiIv m.klub szachowy
Jan Grudziński2bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – język angielskilaureatPaweł Felisiak
Paweł Kołodziej1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – matematykaI m.Dominika Kluba
Mikołaj Bigda8Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau
Arkadiusz Jasiak5XXVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowychI m.Anna Gaidzik-Galon
Ewa Jankiewicz5XXVI Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowychfinalistkaAnna Gaidzik-Galon
Maria Deska6cMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Hektor Sławiński8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Anna Moskalik8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Mikołaj Adamski8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Jakub Gruszka7bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Dorota Szokalska
Julia Janiczek7aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Dorota Szokalska
Hanna Górecko7aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Dorota Szokalska
Lena Żyła7aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Dorota Szokalska
Piotr Morański7aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021ZŁOTY DYPLOM (ORO)Dorota Szokalska
Michalina Ziemian7cMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Adriana Lekki6aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Mikołaj Bigda8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA) Dorota Szokalska
Julia Maciejewska8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Aleksander Sowa6bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Łucja Sobczyk7aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Patryk Gola7bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Jakub Merta7bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Maja Kasprzycka7bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Dorota Szokalska
Jagoda Jabłońska6cMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021SREBRNY MEDAL (PLATA)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Zofia Mankiewicz7bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Dorota Szokalska
Matylda Bykowska6aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Robert Bik6aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Bartosz Rawiński6cMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Maciej Paradysz6aMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Hanna Kida8Międzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021BRĄZOWY MEDAL (BRONZE)Beata Tarczałowicz-Leończyk
Eryk Gruszka6bMiędzynarodowy Konkurs Aver si lo sabes 2021laureatDorota Szokalska
Zofia Kurzyca6aKonkurs Plastyczno – Literacki Wehikuł Czasu (w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”)laureatkaElżbieta Włodzrczyk
Zofia Chrobak3bKonkurs Plastyczno – Literacki Wehikuł Czasu (w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”)laureatkaElżbieta Włodarczyk
Maria Szczygieł8Chemiczna Olimpiada Szkół Podstawowych UJfinalistkaSylwia Piela
Mikołaj Bigda8Chemiczna Olimpiada Szkół Podstawowych UJfinalistaSylwia Piela

Rok szkolny 2019/2020

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Natalia Radłowska1bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”I m.Krystyna Dłubis
Julia Wiącek1aMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”wyróżnienieMirosława Kaczor
Antonina Wróblewska3bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”III m.Monika Malek
Jakub Konstanty8bMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m. awans do finału Mistrzostw Śląska II m. w Mistrzostwach ŚląskaMarcin Cwalina
Marcin Nowrotek8bMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m. awans do finału Mistrzostw ŚląskaMarcin Cwalina
Maksymilian Sztejnwald8cMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m. awans do finału Mistrzostw Śląska II m. w Mistrzostwach ŚląskaMarcin Cwalina
Emilia Szostak8cOgólnopolska Kampania Profilaktyczna Zachowaj Trzeźwy Umysł — konkurs plastycznywyróżnienieIwona Rudzka
Zuzanna Witkoś8bOgólnopolska Kampania Profilaktyczna Zachowaj Trzeźwy Umysł — konkurs plastycznywyróżnienieIwona Rudzka
Piotr Kleszcz4Miejski Konkurs Informatyczny pt. „Krzyżówka informatyczna”I m.Małgorzata Kamska
Maciej Zaręba3aMiejski Konkurs Informatyczny pt. „Krzyżówka informatyczna”II m.Dominika Kluba
Marcel Ogonowski Rajman5aMiejski Konkurs Informatyczny pt. „Krzyżówka informatyczna”III m.Małgorzata Kamska
Julia Szczepaniak8bMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaDorota Ochwat
Andrzej Baranek8aMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk8cMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Julia Figura5cWojewódzki Konkurs Biologiczny org. przez Pałac MłodzieżyII m.Anna Zawada-Michalska
Maksymilian Napiórski5cWojewódzki Konkurs Biologiczny org. przez Pałac MłodzieżyfinalistaAnna Zawada-Michalska
Krzysztof Kielar8bWojewódzki Konkurs z Języka Angielskiegoawans do etapu rejonowegoMagdalena Pieczka
Maciej Palian8aWojewódzki Konkurs z Języka Angielskiegoawans do etapu rejonowegoMałgorzata Tarnawska
Julia Szymańska8bWojewódzki Konkurs z Języka Angielskiegoawans do etapu rejonowegoMagdalena Pieczka
Matylda Strachota-Gorzycki8cWojewódzki Konkurs z Języka Angielskiegoawans do etapu rejonowegoAgnieszka Sus
Klara Ruiz – Vidales
Maria Szczygieł
7Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiegoawans do etapu rejonowegoAgnieszka Sus
Krzysztof Kielar8bWojewódzki Konkurs z Języka HiszpańskiegolaureatBeata Tarczałowicz-Leończyk
Łukasz Sobczyk8cWojewódzki Konkurs z Języka HiszpańskiegofinalistaBeata Tarczałowicz-Leończyk
Zofia Siatkowska8aWojewódzki Konkurs z Języka HiszpańskiegolaureatkaBeata Tarczałowicz-Leończyk
Hektor Sławiński7Wojewódzki Konkurs z Języka HiszpańskiegolaureatBeata Tarczałowicz-Leończyk
Łukasz Sobczyk8cWojewódzki Konkurs z ChemiilaureatSylwia Piela
Karol Latała8bWojewódzki Konkurs z HistoriilaureatKatarzyna Zawada
Łukasz Sobczyk8cWojewódzki Konkurs z MatematykilaureatAnna Graczyk
Hanna Słota8aWojewódzki Konkurs z Języka PolskiegofinalistkaBożena Przygońska
Alicja Wasilewska8aWojewódzki Konkurs z Języka Polskiegoawans do etapu rejonowegoBożena Przygońska
Krzysztof Kielar8bWojewódzki Konkurs z Języka PolskiegofinalistaDorota Ochwat
Maria Szczygieł7Wojewódzki Konkurs z Języka PolskiegolaureatkaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk8cWojewódzki Konkurs z Języka PolskiegolaureatBożena Przygońska
Szymon Desperakabsolwent KSP Wojewódzki Konkurs „Antologia poezji dziecięcej i młodzieżowej”laureatDanuta Mazur
Alicja Wasilewska8a„Z biologią za pan brat” – Wojewódzki Międzyszkolny Konkurs BiologicznyIV m.Anna Zawada-Michalska
Łukasz Sobczyk8aMiejski Konkurs OrtograficznyII m.Bożena Przygońska
Julia Szymańska8bMiejski Konkurs OrtograficznywyróżnienieDorota Ochwat
Zosia Tajstra
Michalina Kopiec
MichalinaZiemian
Martyna Samociuk
Szymon Rajski
6cXX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Inscenizacji BożonarodzeniowychIII m.Danuta Mazur
Zosia Gołąb
Lenka Żyła
Łucja Sobczyk
Antosia Niklewska
6aXX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Inscenizacji BożonarodzeniowychIII m.Danuta Mazur
Michalina Ziemian6cXX Jubileuszowy Międzyszkolny Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowychwyróżnienie indyw.Danuta Mazur
Zosia Tajstra
Michalina Kopiec
MichalinaZiemian
Martyna Samociuk
Szymon Rajski
6cXIII Zabrzański Przegląd JasełekII m.Danuta Mazur
Zosia Gołąb
Lenka Żyła
Łucja Sobczyk
Antosia Niklewska
6aXIII Zabrzański Przegląd JasełekII m.Danuta Mazur
Remigiusz Jędrzejewski8bXIII Zabrzański Przegląd JasełekII m.Danuta Mazur
Karol Latała8bOgólnopolska Olimpiada Historyczna dla Uczniów Szkół PodstawowychlaureatGabriela Leksy
Arkadiusz Jasiak4Miejski Konkurs BiblijnyI m.Anna Gajdzik -Galon
Ewa Jankiewicz4Miejski Konkurs BiblijnywyróżnienieAnna Gajdzik -Galon
Teresa Gawelczyk8aMiejski Konkurs BiblijnyIII m.Ks. A. Kaszowski
Łukasz Sobczyk8cMiejski Konkurs BiblijnyIV m.ks. A. Kaszowski
Marcin Stebnicki4Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureat III stopniaJoanna Pontus Agnieszka Sus
Jakub Tumidajewicz6bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales7Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureatka III stopniaAgnieszka Sus
Maria Szczygieł7Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureatka III stopniaAgnieszka Sus
Krzysztof Kielar8bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieMagdalena Pieczka
Matylda Strachota-Gorzycki8cOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Piotr Kleszcz4Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobryAnna Graczyk
Marcin Stebnicki4Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobryAnna Graczyk
Paulina Zajączkowska4Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobryAnna Graczyk
Marcin Nowrotek8bOgólnopolski Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobryWioletta Tomaszkiewicz
Łukasz Sobczyk8aOgólnopolski Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobryAnna Graczyk
Filip Marcela5aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik bardzo dobryAgnieszka Sus
Katarzyna Sarota6bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik bardzo dobryAgnieszka Sus
Matylda Strachota-Gorzycki8cOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik bardzo dobryAgnieszka Sus
Emilia Bureś5cOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryMałgorzata Gawlińska-Lazar
Jakub Gruszka6bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryAgnieszka Sus
Jakub Tumidajewicz6bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryAgnieszka Sus
Laura Lisowska7Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryAgnieszka Sus
Alicja Wasilewska8aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryMałgorzata Tarnawska
Michał Kincer8cOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIERwynik dobryAgnieszka Sus
Wiktor Pakosz
Piotr Górecko
1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy z J.. Angielskiego-„Leon”laureaciIwona Rudzak/Paweł Felisiak
Patryk Kopiec
Emilia Panasewicz
Jan Grudziński
Lena Tilgner
Konrad Urbanek
1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy z J.. Angielskiego-„Leon”laureaciMałgorzata Lazar/ Iwona Rudzka
Piotr Górecko
Natalia Frączek
1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”- zintegrowane sprawnościlaureaciMirosława Kaczor
Sylwia Wysocka
Konrad Urbanek
Jan Grudziński
Patryk Kopiec
Emilia Panasewicz
Lena Tilgner
Hanna kleszcz
Natalia Radłowska
1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”- zintegrowane sprawnościlaureaciKrystyna Dłubis
Igor Micor
Bartek Ledwoch
2aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”- zintegrowane sprawnościlaureaciMonika Malek
Wiktoria Naróg3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”- zintegrowane sprawnościlaureaciDominika Kluba
Wiktoria Naróg3aXV edycja Miejskiego Konkursu Ortograficznego dla Klas III Szkół PodstawowychfinalistkaDominika Kluba
Ewa Bańkowska3bXV edycja Miejskiego Konkursu Ortograficznego dla Klas III Szkół PodstawowychfinalistkaBarbara Lankauf
Arkadiusz Jasiak4XXVKonkurs Wiedzy Biblijnej dla Uczniów Klas IV-V Szkół PodstawowychI m.Anna Gaidzik-Galon
Natalia Radłowska1bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieI m.Krystyna Dłubis
Wiktoria Tomaszewska1aMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieII m.Mirosława Kaczor
Antonina Wróblewska2aMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieII m.Monika Malek
Lena Chmiel1bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieIII m.Krystyna Dłubis
Patryk Kopiec1bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieIII m.Krystyna Dłubis
Kacper Szadok1bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieIII m.Krystyna Dłubis
Hanna Kleszcz1bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskiewyr.Krystyna Dłubis
Aleksandra Wrzask1aMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskiewyr.Mirosława Kaczor
Amelia Bereżańska4Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieII m.Danuta Mazur/Joanna Kaczmarzyk
Michalina Ziemian6cMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskieIII m.Danuta Mazur
Karolina Kępka8aMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -eliminacje miejskiewyr.Danuta Mazur
Urszula Rymaszewska4Konkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik bdbJoanna Pontus
Filip Marcela5aKonkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik bdbAgnieszka Sus
Zofia Kurzyca5aKonkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik bdbAgnieszka Sus
Maja Kasprzycka6bKonkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik bdbAgnieszka Sus
Katarzyna Sarota6bKonkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik dbAgnieszka Sus
Kajetan Ciarkowski8aKonkursu z Języka Angielskiego ENGLISH ACEwynik dbMałgorzata Tarnawska
Maja Jaśków8aWojewódzki Konkurs Matematyczny MiniMat@ndoIII m.Anna Graczyk
Łukasz Sobczyk8cWojewódzki Konkurs Matematyczny MiniMat@ndoIII m.Anna Graczyk
Remigiusz Jędrzejewski8bWojewódzki Konkurs Matematyczny MiniMat@ndoIII m.Anna Graczyk
Natalia Radłowska1beliminacje rejonowe Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 2020 – on-linewyróżnienieKrystyna Dłubis
Marcel Ogonowski – Rajman5aMistrzostwa Zabrza w KoszykówceI m.Tomasz Przybyła
Michał Hass
Kajetan Kossowski
Eryk Gruszka
5bMistrzostwa Zabrza w KoszykówceI m.Tomasz Przybyła
Mikołaj Durda
Piotr Morański
Kamil Kołpaczkiewicz
Marek Rokicki
6aMistrzostwa Zabrza w KoszykówceI m.Tomasz Przybyła
Patryk Gola
Aleksander Kill
Jakub Merta
Adam Tarnówka
6bMistrzostwa Zabrza w KoszykówceI m.Tomasz Przybyła
Antoni Dylong
Wojciech Rokicki
Grzegorz Węgrzyński
Wiktor Wilczyński
6cMistrzostwa Zabrza w KoszykówceI m.Tomasz Przybyła
Artur Kosiorek
Maciej Palian
8aMistrzostwa Zabrza w KoszykówceII m.Tomasz Przybyła
Adam Tarnówka
Aleksander Kill
6bMistrzostwa Zabrza w KoszykówceII m.Tomasz Przybyła
Maksymilian Sztejnwald8cMistrzostwa Zabrza w KoszykówceII m.Tomasz Przybyła
Maksymilian Kida
Krzysztof Kielar
Jakub Malczewski
8bMistrzostwa Zabrza w KoszykówceII m.Tomasz Przybyła
Arkadiusz Jasiak4XXVKonkursWiedzy Biblijnejdla Uczniów Klas IV-V Szkół Podstawowych – szczebel diecezjalnyI m.Anna Gajdzik -Galon
Wincenty Rutkowski1aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON5Mirosława Kaczor
Hanna Kleszcz1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON10Krystyna Dłubis
Kacper Szadok1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON7Krystyna Dłubis
Zuzanna Szafrańska1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON10Krystyna Dłubis
Sylwia Wysocka1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON10Krystyna Dłubis
Emilia Panasewicz1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON6Krystyna Dłubis
Jan Grudziński1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON10Krystyna Dłubis
Ivo Szawłowski1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON6Krystyna Dłubis
Konrad Urbanek1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON3Krystyna Dłubis
Artur Kopiec1aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON5Mirosława Kaczor
Hanna Pakosz1aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON7Mirosława Kaczor
Lena Tilgner1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON4Krystyna Dłubis
Piotr Górecko1aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON7Mirosława Pakosz
Lena Chmiel1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON7Krystyna Dłubis
Szymon Kleczka1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON8Krystyna Dłubis
Patryk Kopiec1bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON4Krystyna Dłubis
Wiktor Pakosz1aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON5Mirosława Pakosz
Maciej Kalinowski3aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON5Dominika Kluba
Wiktoria Naróg3aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON5Dominika Kluba
Fabiola Fuchs3aOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON6Dominika Kluba
Zofia Kudelska3bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON6Barbara Lankauf
Ewa Bańkowska3bOgólnopolski Konkurs Matematyczny LEON4Barbara Lankauf
Antoni Dylog6cLiga Szachowa1 m.
Jędrzejewski Igor2aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwynik bdbMonika Malek
Bańkowska Ewa3bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieBarbara Lankauf
Stebnicki Marcin4Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Kleszcz Piotr4Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Gruszka Eryk5bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAlicja Jankiewicz
Górecko Hanna6aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAlicja Jankiewicz
Gruszka Jakub6bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Merta Jakub6bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Gacek Aleksander7Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Sobczyk Łukasz8cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Alicja Wasilewska8aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny – Ekoplanetawynik bardzo dobryAnna Zawada-Michalska
Ewa Jankiewicz4Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – Ekoplanetawynik bardzo dobryAnna Zawada-Michalska
Julia Figura5cOgólnopolski Konkurs Ekologiczny – Ekoplanetawynik bardzo dobryAnna Zawada-Michalska
Urszula Rymaszewska4Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – Ekoplanetawynik bardzo dobryAnna Zawada-Michalska
Amelia Bereżańska4XXVIII Liga Recytatorska – Turniej Poezji ŚpiewanejI m.Danuta Mazur
Joanna Kaczmarzyk
Michalina Ziemian6cXXVIII Liga Recytatorska -Turniej Poezji ŚpiewanejII m.Danuta Mazur
Alicja Jankowska
Maria Deska5cOgólnopolska Olimpiada MitologicznalaureatkaKatarzyna Zawada
Wiktor Wilczyński6cOgólnopolska Olimpiada MitologicznalaureatKatarzyna Zawada
Paulina Zajączkowska4Międzynarodowy Konkurs „The Big Challange”8 m. w regionieJoanna Pontus
Piotr Jaśków5aMiędzynarodowy Konkurs „The Big Challange”3 m. w regionieAgnieszka Sus
Hanna Górecko6aMiędzynarodowy Konkurs „The Big Challange”2 m. w regionie. 9 w krajuAgnieszka Sus
Matylda Strachota-Gorzycki8cMiędzynarodowy Konkurs „The Big Challange”7 m. w regionieAgnieszka Sus
Łukasz Sobczyk8cMiędzynarodowy Konkurs „The Big Challange”9 m. w regionieAgnieszka Sus

Rok szkolny 2018/2019

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Wiktor Wilczyński5cKonkurs plastyczno-językowy Spass – Fun – DiversionlaureatElżbieta Czyl, Beata Tarczałowicz
Maja Czyl1aKonkurs plastyczno-językowy Spass – Fun – Diversionlaureatka – I m.Elżbieta Czyl, Beata Tarczałowicz
Eryk Gruszka4aKonkurs plastyczno-językowy Spass – Fun – DiversionlaureatElżbieta Czyl, Beata Tarczałowicz
Jakub Gruszka5bKonkurs plastyczno-językowy Spass – Fun – DiversionlaureatElżbieta Czyl, Beata Tarczałowicz
Maria Szczygieł6Wojewódzkoi Konkurs ” Antologia poezji dziecięcej i młodzieżowej”I m.Bożena Przygońska
Dominika Stanienda3Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”I m.Krystyna Dłubis
Alicja Herwy2bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”III m.Barbara Lankauf
Kamila Lekki1bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”II m.Róża Batog
Paulina Zajączkowska3Miejski Konkurs Wokalno-Recytatorski „Niepodległa 2018”I m.Krystyna Dłubis
Amelia Bereżańska3Miejski Konkurs Wokalno-Recytatorski „Niepodległa 2018”III m. – wokalKrystyna Dłubis
Aleksander Gacek6Miejski Konkurs Wokalno-Recytatorski „Niepodległa 2018”III m.Danuta Mazur
Paulina Zajączkowska3Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas IIII m.Krystyna Dłubis
Adam Szafrański3Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas IIIIII m.Krystyna Dłubis
Weronika Jodkowska8bMiędzyszkolny Konkurs Poetycki ” Wiersz dla Mojej Ojczyzny”II m.Danuta Mazur
Adrianna Lekki4aMiędzyszkolny Konkurs Poetycki ” Wiersz dla Mojej Ojczyzny”wyróżnienieJoanna Kaczmarzyk
Łukasz Sobczyk7cXXIII Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistaBożena Przygońska
Karol Latała7bOgólnopolska Olimpiada Historyczna GimnazjalistówI m. w województwie – awans do finału ogólnopolskiegoGabriela Leksy
Maksymilian Sztejnwald
Łukasz Sobczyk
7aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Badmintonie w roczniku 2006 i młodsiI m.Marcin Cwalina
Wojciech Mikociak
Piotr Walter
8bMistrzostwa Zabrza w Piłce Nożnejawans do półfinałuMarcin Cwalina
Michał Sibik8aMistrzostwa Zabrza w Piłce Nożnejawans do półfinałuMarcin Cwalina
Maksymilian Kida7bMistrzostwa Zabrza w Piłce Nożnejawans do półfinałuMarcin Cwalina
Jan Biniecki1bMiejski Konkurs Recytatorski w języku angielskim dla uczniów klasa 1-3 „Once Upon a time….”wyróżnienieMałgorzata Lazar
Michalina Ziemian5cMiejski Konkurs Piosenki Poetyckiej i TurystycznejI m.Anna Zawada -Michalska
Klara Ruiz Vidales6Miejski Konkurs Literacki dla klas 4-6 w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia KarieryIII m.Bożena Przygońska
Agnieszka Ochwat7cMiejski Konkurs Literacki dla klas 7-8 w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia KarieryII m.Bożena Przygońska
Błażej Bik8aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MatematykifinalistaAnna Graczyk
Letycja Zemła8bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiegoawans do rejonuDanuta Mazur
Agata Sowa8aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka PolskiegofinalistkaBożena Przygońska
Julia Szpor8aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiegoawans do rejonuBożena Przygońska
Zofia Szczygieł8aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka PolskiegofinalistkaBożena Przygońska
Maria Szczygieł6Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka PolskiegofinalistkaBożena Przygońska
Uczniowie klasy 3Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych w GliwicachIII m.Krystyna Dłubis
Amelia Bereżańska3Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych w Gliwicachwyróżnienie indywidualneKrystyna Dłubis
Paulina Zajączkowska3Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych w Gliwicachwyróżnienie indywidualneKrystyna Dłubis
Jakub Tumidajewicz5bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIER4 m. w województwie (wynik bardzo dobry)Agnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIER1 m. w województwie (wynik bardzo dobry)Agnieszka Sus
Malwina Macioszek6Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIER4 m. w województwie (wynik dobry)Agnieszka Sus
Maciej Palian7aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIER4 m. w województwie (wynik bardzo dobry)Magdalena Pieczka
Łukasz Sobczyk7cOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego HIGH FLIER8 m. w województwie (wynik dobry)Agnieszka Sus
Natalia Filipczak7bMiejski Konkurs FrazeologicznyII m.Dorota Ochwat
Łukasz Sobczyk7cMiejski Konkurs FrazeologicznyI m.Bożena Przygońska
Zofia Kurzyca4aOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureatka III stopniaAgnieszka Sus
Eryk Gruszka4bOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Adrianna Lekki4aOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Jakub Tumidajewicz5bOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Piotr Sowa5bOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Maria Szczygieł6Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureatka II stopniaAgnieszka Sus
Anna Gutowska7cOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Szymon Pokora8aOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureat III stopniaAgnieszka Sus
Kamil Cygan8bOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieAgnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERlaureatka III stopniaAgnieszka Sus
Bartosz Rawiński4cOgólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY MASTERwyróżnienieMałgorzata Gawlińska-Lazar
Paulina Zajączkowska3Miejski Konkursie Ortograficznym dla Klas IIIIII m.Krystyna Dłubis
Amelia Bereżańska3Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorski I m.Krystyna Dłubis
Emilia Golus0Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiII m.Mirosława Kaczor
Arkadiusz Jasiak3Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiII m.Krystyna Dłubis
Maja Marcela0Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiIII m.Mirosława Kaczor
Borys Codogni3Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiwyróżnienieKrystyna Dłubis
Zofia Chrobak1bMały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiwyróżnienieKatarzyna Batog
Paulina Zajączkowska3Mały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiwyróżnienieKrystyna Dłubis
Martyna Samociuk5cMały OKR – eliminacje miejskie, turnirj recytatorskiwyróżnienieJoanna Kaczmarzyk
Julia Szpor8aMały OKR – eliminacje miejskie, poezja śpiewanaIII m.Anna Olejniczak
Paulina Zajączkowska3Miejski Konkurs Języka Angielskiego „I’m the best” dla klas 2 i 3I m.Małgorzata Lazar
Wiktoria Naróg2aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I’m the best” dla klas 2 i 3III m.Paweł Felisiak
Bartłomiej Tumidajewicz2aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I’m the best” dla klas 2 i 3.III m.Paweł Felisiak
Piotr Bentkowski7c65 FestiwalKultury Młodzieży Szkolnej im. N.KroczkaI m. zespołowoDanuta Mazur
Julia Piela7a65 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N.KroczkaI m. zespołowoDanuta Mazur
Maja Malczewska5bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Zofia Kurzyca4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Agata Jurzyca4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Zofia Gołąb5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Julia Janiczek5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Agnieszka Ochwat7cDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Julia Szymańska7bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Eryk Gruszka4bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Filip Marcela4aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Michał Haas4bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Mikołaj Niziołek4bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Marek Rokicki5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Kamil Kołpaczkiewicz5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Adam Kurzyca6Drużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Filip Kryszak6Drużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół PodstawowychIII m. drużynowonauczyciele w-f
Kamil Cygan8bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu klas 7, 8 i GimnazjumII m. drużynowonauczyciele w-f
Julia Szpor8aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu klas 7, 8 i GimnazjumIII m. drużynowonauczyciele w-f
Zuzanna Witkoś7bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu klas 7, 8 i GimnazjumIII m. drużynowonauczyciele w-f
Maja Rozwadowska7cDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu klas 7, 8 i Gimnazjum III m. drużynowonauczyciele w-f
Klara Ruiz-Vidales6Miejski Konkurs A, B, C! SPELL WITH ME!II m.Agnieszka Sus
Letycja Zemła8bWojewódzki Konkurs MINI Mat@ndoI m.Anna Graczyk
Błażej Bik8aWojewódzki Konkurs MINI Mat@ndoI m.Anna Graczyk
Mateusz Chudy8bWojewódzki Konkurs MINI Mat@ndoI m.Anna Graczyk
Łukasz Sobczyk7cOgólnopolski Konkurs Matematycznym ALFIK.wynik bardzo dobryAnna Graczyk
Amelia Bereżańska3Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap wojewódzkiIII m.Krystyna Dłubis
Amelia Bereżańska365. Festiwalu Kultury Młodzieżowej im Norberta KroczkaZłota NutkaKrystyna Dłubis
Lena Żyła5aWojewódzk Konkurs „Byki i byczki”finalistka – IV m.Bożena Przygońska
Maria Szczygieł6Wojewódzk Konkurs „Byki i byczki”finalistka-IV m.Bożena Przygońska
Borys Nowakowski3Miejski Konkurs Matematyczny „Co dwie głowy to nie jedna”III m.Krystyna Dłubis
Paweł Korbel3Miejski Konkurs Matematyczny „Co dwie głowy to nie jedna”III m.Krystyna Dłubis
Błażej Bik8aWojewódzki Konkurs „Obudź w sobie myśl techniczną”VI m.Urszula Ritau
Karol Latała7bOlimpiada Historyczna GimnazjalistówfinalistaGabriela Leksy
Bartosz Kaprak8aMiejski Konkurs Ortograficzno – Informatyczny „Mistrz Klawiatury”III m.Małgorzata Kamska, Bożena Przygońska
Michalina Ziemian5cMiejski Konkurs OrtograficznyfinbalistkaJoanna Kaczmarzyk, Bożena Przygońska
Maria Szczygieł6Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Marcin Stebnicki3Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy OLIMPUSEKlaureatKrystyna Dłubis
Michał Sibik
Wojciech Mikociak
Kacper Kil
Adam Moskalik
Błażej Bik
Bartosz Kaprak
Paweł Dąbrowski
8a
8b
8b
8a
8a
8a
8a
Mistrzostwa Zabrza Koszykówce Mistrzostwa Rejonu w KoszykówceI m. I m.Tomasz Przybyła
Zofia Kurzyca4aOgólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS5 miejsce (laureatka)Agnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS3 miejsce (laureatka)Agnieszka Sus
Łukasz Sobczyk7cOgólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS9 miejsce (laureat)Agnieszka Sus
Filip Marcela4aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX2 m. w powiecie, 7 w woj. (wynik bardzo dobry)Agnieszka Sus
Maria Szczygieł6Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX2 m. w powiecie, 13 m. w woj. (wynik dobry)Agnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX3 m. w powiecie, 28 m. w woj. (wynik dobry)Agnieszka Sus
Adrianna Lekki
Maria Szczygieł
Klara Ruiz Vidales
4a
6
6
W 80 minut dookoła Europy – Miejski Konkurs DrużynowyI m. drużynowoAgnieszka Sus
Klara RuizVidales6Miejski Konkurs Językowy ENGLISH DICTATIONI m.Agnieszka Sus
Maria Szczygieł6Miejski Konkurs Językowy ENGLISH DICTATIONII m.Agnieszka Sus
Laura Lisowska6Miejski Konkurs Językowy ENGLISH DICTATIONwyróżnienieAgnieszka Sus
Michalina Ziemian5cMiejski Konkurs Ortograficznyścisły finałJoanna Kaczmarzyk
Bożena Przygońska
Maria Szczygieł6Miejski Konkurs OrtograficznyI m.Bożena Przygońska
Alicja Wasilewska7aEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs Ekologicznylaureat wyróżnienia w krajuAnna Zawada-Michalska
Łukasz Sobczyk7cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs Ekologicznywynik bdbAnna Zawada-Michalska
Adam Kurzyca6Eko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs Ekologicznywynik bdbAnna Zawada-Michalska
Julia Figura4cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs Ekologicznywynik bdbAnna Zawada-Michalska
Katarzyna Sarota5bEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Maksymilian Napiórski4cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Bartosz Rawiński4cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Antonina Niklewska5aEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Hanna Górecko5aEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Lena Myczkowska5cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Martyna Samociuk5cEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Hanna Kida6Eko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Mikołaj Adamski6Eko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Aleksander Gacek6Eko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Maja Rozwadowska7aEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Wiktoria Schmidt7aEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Karol Latatała7bEko-Planeta – Ogólnopolski Konkurs EkologicznywyróżnienieAnna Zawada-Michalska
Klara Ruiz Vidales6Miejski Konkurs Języka Angielskiego „I AM THE BEST”III m.Agnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolski Konkurs „The Big Challenge”1 miejsce w regionie i 6 miejsce w krajuAgnieszka Sus
Maciej Palian7aOgólnopolski Konkurs „The Big Challenge” 7 miejsce w regionieMagdalena Pieczka
Adrianna Lekki4aOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureatka III stopniaAgnieszka Sus
Zofia Kurzyca4aOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureatka III stopniaAgnieszka Sus
Eryk Gruszka4bOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureatka III stopniaAgnieszka Sus
Jakub Tumidajewicz5bOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureat III stopniaAgnieszka Sus
Maria Szczygieł6Ogólnopolski Konkurs „Memory Master’laureatka II stopniaAgnieszka Sus
Kamil Cygan8bOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureat III stopniaAgnieszka Sus
Julia Mistela8aOgólnopolski Konkurs „Memory Master’laureatka III stopniaAgnieszka Sus
Hanna Górecko5aOgólnopolski Konkurs „Memory Master’wyróżnienieAgnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales6Ogólnopolski Konkurs „Memory Master’wyróżnienieAgnieszka Sus
Łukasz Sobczyk7cOgólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau
Błażej Bik8aOgólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau
Mateusz Chudy8bOgólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau
Julia Szpor8aLiga Recytatora – poezja śpiewanaind. II m.Danuta Mazur, Anna Olejniczak
Błażej Bik8aMiejski Konkurs Matemayczny „Smok”II m.Anna Graczyk
Paweł Mrozek
Ola Ostrowska
Martyna Samociuk Aleksander Gacek
Julia Szpor
4b
4a
5c
6
8
Liga RecytatoraII m. zespołowoDanuta Mazur
Anna Olejniczak
Joanna Kaczmarzyk
Łukasz Sobczyk7cMiędzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”złoty medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Zofia Siatkowska
Hanna Danik
7aMiędzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”srebrny medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Błażej Bik8aMiędzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”srebrny medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Jakub Pindel8bMiędzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”srebrny medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Matylda Strachota – Gorzycki7cMiędzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”brązowy medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Łukasz Sobczyk7cMiejski Konkurs „Maths in English, English in Maths”I m.Anna Graczyk
Borys Nowakowski
Marcin Stebnicki
3Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieKrystyna Dłubis
Hanna Górecko5cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieAlicja Jankiewicz
Jakub Gruszka5bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieAlicja Jankiewicz
Remigiusz Jędrzejowski
Marcin Nowrotek
7bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Łukasz Sobczyk7cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieAnna Graczyk
Błażej Bik8aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieAnna Graczyk
Amelia Bereżańska, Paulina Zajączkowska, Urszula Rymaszewska, Arkadiusz Jasiak,
Borys Codogni
3Mała Liga Recytatorazespołowo II m.Krystyna Dłubis
Wiktoria Naróg,
Zofia Janiczek
2aMała Liga Recytatorazespołowo II m.Dominika Kluba
Antonia Wróblewska1aMała Liga Recytatorazespołowo II m.Monika Malek
Kamila Lekki1bMała Liga Recytatorazespołowo II m.Róża Batog
Alicja Herwy2bMała Liga Recytatorazespołowo II m.Barbara Lankauf
Amelia Bereżańska3Mała Liga Recytatora w poezji śpiewanejind. I m.Krystyna Dłubis
Paulina Zajączkowska3Mała Liga Recytatora w poezji śpiewanejind. II m.Krystyna Dłubis
Zofia Janiczek2aMała Liga Recytatora – recytacjawyróżnienieDominika Kluba
Urszula Rymaszewska3Mała Liga Recytatora – recytacjawyróżnienieKrystyna Dłubis
Jan Gołdy2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 3 laureatDominika Kluba
Wiktoria Naróg2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 4 laureatDominika Kluba
Bartek Tumidaiewicz2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 4 laureatDominika Kluba
Maciek Zaręba2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatDominika Kluba
Antek Wasilewski2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatDominika Kluba
Szymon Ziemian 2aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 7 laureatDominika Kluba
Milena Bania2bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 7 laureat Barbara Lankauf
Julia Zdziebłowska2bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 7 laureatBarbara Lankauf
Radek Peroński 2bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 10 laureat Barbara Lankauf
Borys Nowakowski 3LEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatKrystyna Dłubis
Paweł Korbel3LEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 7 laureatKrystyna Dłubis
Adam Szafrański 3LEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 8 laureatKrystyna Dłubis
Milena Kłosowska 3LEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 8 laureatKrystyna Dłubis
Michał Ptasznik 1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 4 laureatMonika Malek
Tosia Wróblewska1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 5 laureatMonika Malek
Bartek Ledwoch1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 5 laureatMonika Malek
Adam Jarocki 1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 5 laureatMonika Malek
Maks Lewczuk1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatMonika Malek
Hania Kurzyca 1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatMonika Malek
Maks Mielcuch 1aLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 8 laureatMonika Malek
Magda Adamus1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 4 laureatKatarzyna Batog
Zosia Chrobak 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 5 laureatKatarzyna Batog
Liwia Gacek 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 6 laureatKatarzyna Batog
Kamila Lekki1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 7 laureatKatarzyna Batog
Antek Krakowczyk 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 8 laureatKatarzyna Batog
Jan Biniecki 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 10 laureatKatarzyna Batog
Ola Bednarska 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 10 laureatKatarzyna Batog
Maria Nabrdowik 1bLEON Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Matematykimiejsce 10 laureatKatarzyna Batog
Eryk GruszkaMały Pitagoras – Międzyszkolny Konkurs MatematycznyI m.Anna Graczyk

Rok szkolny 2017/2018

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Szymon Desperak7bWojewódzki Konkurs „Antologia poezji dziecięcej”III m.Bożena Przygońska
Amelia Bereżańska2aMejski Konkurs Recytatorski „Once upon a time”wyróźnienieJoanna Pontus
Maksymilian Napiórski3bMiejski Konkurs Wiedzy PrzyrodniczejIII m.Katarzyna Batog
Milena Kłosowska2Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.”Twórczość księdza Jana Twardowskiego w poezji i prozie”I m.Krystyna Dłubis
Agata Sowa7aWojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkoły Podstawowejzakw. do etapu rej.Bożena Przygońska
Zofia Szczygieł7aWojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkoły PodstawowejfinalistkaBożena Przygońska
Mateusz Chudy7bWojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkoły Podstawowejzakw. do etapu rej.Danuta Mazur
Karol Latała6bWojewódzki Konkurs z Historii dla Uczniów Szkoły PodstawowejfinalistaKatarzyna Piwko
Teresa Gawelczyk6aXXIII Miejski Konkurs Wiedzy BiblijnejIII m.Beata Żerdzińska
Franciszek Maj1bMiędzyszkolny Konkurs Plastycznym „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozie i poezji”I m.Barbara Lankauf
Hanna Kamska1aMiędzyszkolny Konkurs Plastycznym „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozie i poezji”II m.Dominika Kluba
Agata Guza3bMiędzyszkolny Konkurs Plastycznym „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozie i poezji”I m.Katarzyna Batog
Amelia Bereżańska2XI Festiwal Kolęd i Pastorałekind. I m.Beata Żerdzińska
Amelia Bereżańska
Paulina Zajączkowska
2XI Festiwal Kolęd i Pastorałekzesp. I m.Beata Żerdzińska
Hania Górecko4aXI Festiwal Kolęd i Pastorałekzesp. II m.Beata Żerdzińska
Hania Rotyńska4bXI Festiwal Kolęd i Pastorałekzesp. II m.Beata Żerdzińska
Jakub Gruszka4bMiejski Konkurs Matematyczny ” Matematyka dla wytrwałych”III m.Alicja Jankiewicz
Łukasz Sobczyk6cMiejski Konkurs Matematyczny ” Matematyka dla wytrwałych”I m.Anna Graczyk
Cała klasa2XVIII Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych w GliwicachII m.Krystna Dłubis
Paulina Zajączkowska
Wiktoria Kolczyńska
2XVIII Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych w Gliwicachnagrody indywidualneKrystyna Dłubis
Łukasz Sobczyk6cKonkurs Matematyczny Alfik 2017wynik bardzo dobryAnna Graczyk
Jakub Twardowski6bKonkurs Matematyczny Alfik 2017wynik bardzo dobryWioletta Wójtowicz
Letycja Zemła7bKonkurs Matematyczny Alfik 2017wynik bardzo dobryMariola Strzałkowska
Błażej Bik7aKonkurs Matematyczny Alfik 2017wynik dobryAnna Graczyk
Kamil Cygan
Mateusz Chudy
7bOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego organizowany przez OLIMP SCHOOLI m.Agnieszka Sus
Makymilian Kida,
Marcin Izworski,
Maksymilian Malczewski,
Szymon Pokora,
Michał Kincer,
Jakub Gruszka,
Maciej Palian,
Maksymilian Sztejnwald,
Aleksander Kil,
Adam Tarnówka,
Krzysztof Kielar,
Antoni Mandrak,
Marcin Nowrotek
4b, 6c, 6b, 7aMistrzostwa Zabrza w KoszykówceII m.Tomasz Przybyła
Jakub Konstanty6bMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m.
Maksymilian Sztejnwald6cMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m.
Julia Szpor
Szymon Pokora
7aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego THE BAT KIDIII m.Agnieszka Sus
Marcin Szudy
Julia Mistela
7aOgólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego THE BAT KIDIII m.Katarzyna Kordek
Michał Sibik
Wojtek Mikociak
7a
7b
Mistrzostwa Zabrza w Koszykówce SzkółGimnazjalnychI m.Tomasz Przybyła
Paulina Zajączkowska
Alicja Dolińska
2aOgólnopolski Konkurs Wiedzy OLIMPUSEKlaureatkiKrystyna Dłubis
Amelia Bereżańska2aEliminacje miejskie Mały OKRII m.Krystyna Dłubis
Paulina Zajączkowska2aEliminacje miejskie Mały OKRIII m.Krystyna Dłubis
Piotr Jaśków3aEliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieMirosława Kaczor
Dominika Stanienda2aEliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieKrystyna Dłubis
Aleksander Gacek5Eliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieBożena Przygońska
Julia Szpor7aEliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieBożena Przygońska
Jakub Gruszka4bMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o IrlandiiII m. w kat. klas 4-5Małgorzata Lazar
Jakub Twardowski6bMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o IrlandiiIII m. w kat. klas 6-7Małgorzata Lazar
Krzysztof Kielar6bMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaDorota Ochwat
Maria Szczygieł5Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk6cMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaBożena Przygońska
Paulina Zajączkowska2Miejski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 i 3I m.Paweł Felisiak
Eryk Gruszka3aMiejski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 i 3II m.
Maksymilian Napiórski3bMiejski Konkurs Języka Angielskiego dla klas 2 i 3III m.Małgorzata Lazar
Jakub Gruszka4bWojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz tabliczki mnożena” – kl. IVV m.Alicja Jankiewicz
Maksymilian Napiórski3bMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”I m.Małgorzata Kamska
Mikołaj Adamski5Miejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”II m.Małgorzata Kamska
Tomasz SadkiewiczMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”II m.Małgorzata Kamska
Julia Zdziebłowska1bMiejski Konkurs Mistrz Matematyki i Logiki.II m.Barbara Lankauf
Błażej Bik7aKonkurs Miejski ” Smok matematyczny”I m.Anna Graczyk
Łukasz Sobczyk6cKonkurs Miejski ” Smok matematyczny”IV m.Anna Graczyk
Zofia Rogowska
Michalina Kopiec
Agata Górzny
Julia Janiczek
Agnieszka Ochwat
Julia Szymańska
Maja Rozwadowska
Zuzanna Witkoś
4a,4c, 6a,6b, 6c,4bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół Podstawowych – dziewczętaII m.nauczyciele w-f
Eryk Gruszka
Igor Witkoś
Marek Rokicki
Kamil Kołpaczkiewicz
Marek Mandowski
Olaf Olszewski
Maciej Palian
Krzysztof Kielar
4b, 4a. 5, 6a,6b, 6cDrużynowe Mistrzostwa Zabrza w Pływaniu Szkół Podstawowych – chłopcyII m.nauczyciele w-f
Letycja Zemła7bXV Wojewódzki Konkurs ” Mistrz ortografii województwa śląskiego 2018″V m.Danuta Mazur
Błażej Bik7aXV Wojewódzki Konkurs ” Mistrz ortografii województwa śląskiego 2018″VIII m.Bożena Przygońska
Marcin Nowrotek6bOgólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Sprachdoktor.II m. w woj.Elżbieta Czyl
Krzysztof Kielar6bWojewódzki Konkurs ” Byki i byczki czyli językowe potyczki”III m.Dorota Ochwat
Łukasz Sobczyk6cWojewódzki Konkurs ” Byki i byczki czyli językowe potyczki”III m.Bożena Przygońska
Łukasz Sobczyk6cWojewódzki Konkurs ” Byki i byczki czyli językowe potyczki”
nagroda indywidualna – test językowy
I m.Bożena Przygońska
Maria Szczygieł5Miejski Konkurs OrtograficznyII m.Bożena Przygońska
Amelia Bereżańska2” Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence” – konkurs wojewódzkiIII m.Krystyna Dłubis
Teresa Gawelczyk6aOgólnopolski Konkurs Czytelniczy „Źródła marzeń”finalistkasamodzielne przygotowanie
Julia Szpor7adrużynowe zawody pływackie dla gimnazjum w ramach Igrzysk Młodzieży SzkolnejIII m.nauczyciele wf
Błażej Bik7aOgólnopolski Konkurs Fizyczny Eurekawynik bdbUrszula Ritau
Marcin Szudy7aOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Kamil Cygan7bOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Mateusz Chudy7bOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Kacper Kill7bOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Wojciech Mikociak7bOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Kacper Samsonowicz7aOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Letycja Zemła7bOgólnopolski Konkurs Fizyczny EurekawyróżnienieUrszula Ritau
Julia Maciejewska5XV Tydzień Ziemi – konkurs poetyckiwyróżnienieBożena Przygońska
Alicja Wasilewska6aXV Tydzień Ziemi – konkurs literackiwyróżnienieBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk6c„Matematyka jest wszędzie” – Miejski Konkurs MatematycznyIII m.Anna Graczyk
Agata Sowa7aMiejski Konkurs FrazeologicznyfinalistkaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk6cMiejski Konkurs FrazeologicznyfinalistaBożena Przygońska
Borys Nowakowski2Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieKrystyna Dłubis
Hanna Górecko4aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieAlicja Jankiewicz
Jakub Gruszka4bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieAlicja Jankiewicz
Jakub Merta4bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieAlicja Jankiewicz
Marcin Nowrotek6bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Łukasz Sobczyk6cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieAnna Graczyk
Błażej Bik7aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieAnna Graczyk
Wojciech Mikociak7bX Miejski Konkurs Literacki ” Opowiadam – Ja i Moja Rodzina”III m.Danuta Mazur
Alicja Wasilewska6aKonkurs Miejski ” Mała Olimpiada Polonistyczna”II m.Bożena Przygońska
Łukasz Sobczyk6cKonkurs Miejski ” Mała Olimpiada Polonistyczna”finalistaBożena Przygońska
Igor Witkoś4cMiejski Konkurs Matematyczny ” Mały Pitagoras”I m.Mariola Strzałkowska
Błażej Bik7amiejski konkurs „Maths in English, English in Maths”II m.Anna Graczyk
Letycja Zemła7bmiejski konkurs „Maths in English, English in Maths”IV m.Mariola Strzałkowska
Klara Ruiz Vidales5
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX
I m. w powiecie,wynik bardzo dobryAgnieszka Sus
Łukasz Sobczyk6c
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX
I m. w powiecie,wynik dobryAgnieszka Sus
Hanna Kamska
Ula Rymaszewska
Dolińska Alicja
Dominika Stanienda
Amelia Bereżańska
Paulina Zajączkowska
Zofia Kurzyca
Adrianna Lekki
Aleksandra Ostrowska
Piotr Jaśków
2 3aMała Liga RecytatorskaI m.Dominika Kluba
Mirosława Kaczor
Krystyna Dłubis
Dominika Stanięda2Mała Liga RecytatorskaIII m. indywidualneKrystyna Dłubis
Amelia Bereżańska2Mała Liga RecytatorskaI m. w poezji śpiewanejKrystyna Dłubis
Paulina Zajączkowska2Mała Liga RecytatorskaII m. w poezji śpiewanejKrystyna Dłubis
Adrianna Lekki3aMała Liga RecytatorskaII m. indywidualneMirosława Kaczor
Aleksandra Ostrowska3aMała Liga RecytatorskaIII m. indywidualneMirosława Kaczor
Piotr Jaśków3aMała Liga RecytatorskaIV m. indywidualneMirosława Kaczor
Agnieszka Ochwat
Katarzyna Demidowicz
Michał Kincer
Jakub Gruszka
Maria Rotyńska
Hanna Górecko
Emilia Janicka
Michalina Ziemian
Aleksander Gacek
Julia Szpor
Liga RecytatoraII m.Joanna Kaczmarzyk
Anna Olejniczak
Bożena Przygońska
Katarzybna Demidowicz6cLiga RecytatoraVII m. ind.Bożena Przygońska
Jakub Gruszka4bLiga RecytatorawyróżnienieJoanna Kaczmarzyk
Maria Rotyńska4bLiga RecytatorawyróżnienieJoanna Kaczmarzyk
Julia Szpor7aLiga RecytatoraIII m.Anna Olejniczak
Michalina Ziemian4cLiga RecytatorawyróżnienieAnna Olejniczak
Jakub Konstanty
Maksymilian Sztejnwald
6b 6cMistrzostwa Zabrza w Badmintonie Mistrzostwo Rejonu w Badmintonie I m.Marcin Cwalina
Jakub Konstanty
Maksymilian Sztejnwald
6b 6cFinał Wojewódzki w BadmintonieIII m.Marcin Cwalina
Marcin Nowrotek6bPółfinał Wojewódzki w BadmintoniepółfinalistaMarcin Cwalina
Wiktoria Naróg1Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – język angielskilaureatkaPaweł Felisiak
Marcin Stebnicki2Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – język angielskilaureatPaweł Felisiak
Wiktoria Naróg1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatkaDominika Kluba
Szymon Ziemian1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatDominika Kluba
Bartosz Tumidajewicz1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatDominika Kluba
Radosław Peroński1bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatBarbara Lankauf
Antoni Wasilewski1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatDominika Kluba
Jan Gołdy1aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatDominika Kluba
Arkadiusz Jasiak
Adam Szafrański
Paulina Zajączkowska
Marcin Stebnicki
Alicja Dolińska
2Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatKrystyna Dłubis
Eryk Gruszka3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatKatarzyna Batog
Maksymilian Napiórski3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy Leon – matematykalaureatKatarzyna Batog
Natalia Głąb7aWojewódzki Międzyszkolny Turniej „ Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię”finalistaAnna Zawada-Michalska
Łukasz Sobczyk6cWojewódzki Międzyszkolny Turniej „ Jestem przyjacielem zwierząt- znam je, szanuję i chronię”finalistkaAnna Zawada – Michalska
Maja Rozwadowska6aMiejski KOnkurs ” Matematyka nitka szyta’wyróżnienieAnna Graczyk
Klara Ruiz Vidales5Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE 2018VI w woj.Agnieszka Sus
Jakub Tumidajewicz4bMemory MasterwyróżnienieKatarzyna Kordek
Maria Szczygieł5Memory MasterwyróżnienieAgnieszka Sus
Piotr Bentkowski6cMemory MasterwyróżnienieAgnieszka Sus
Emilia Szostak6cMemory Masterlaureatka II stopniaAgnieszka Sus
Julia Mistela7aMemory MasterwyróżnienieAgnieszka Sus
Kamil Cygan7aMemory MasterwyróżnienieAgnieszka Sus
Jakub Gruszka4bMemory MasterwyróżnienieKatarzyna Kordek
Bartek Rawiński3aMiędzyszkolny Konkurs dla klas 3 Szkół Podstawowych
” Plug into English”
wyróżnienieMałgorzata Lazar
Karol Latała6bOgólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Biologii Olimpus (sesja wiosenna)laureatAnna Zawada-Michalska
Marek Mandowski5Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Biologii Olimpus (sesja wiosenna)laureatAnna Zawada-Michalska
Natalia Głomb7aOgólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”.wynik bdbSylwia Piela
Dominik Sałyga7aOgólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”.wynik dbSylwia Piela
Marcin Izworski7aOgólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”.wynik dbSylwia Piela
Paweł Dąbrowski7aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny ” Ekoplaneta”wynik bdbAnna Zawada – Michalska
Antonina Niklewska4aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny ” Ekoplaneta”wynik bdbAnna Zawada – Michalska

Rok szkolny 2016/2017

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynik
Lena Żyła3Miejski Konkurs Przyrodniczy dla Klas III2 m.Barbara Lankauf
Alicja Dolińska1aMiejski Konkurs Recytatorski „Once upon a time”,wyróżnienieJoanna Pontus, Małgorzata Lazar
Amelia Bereżańska1Konkurs Plastyczny dla klas I – III dotyczący twórczości ks. Jana Twardowskiego1 m.Krystyna Dłubis
Zofia Kurzyca2 aKonkurs Plastyczny dla klas I – III dotyczący twórczości ks. Jana Twardowskiego1 m.Mirosława Kaczor
Aleksander Sowa2 bKonkurs Plastyczny dla klas I – III dotyczący twórczości ks. Jana Twardowskiego3 m.Katarzyna Batog
Alicja Borówka3 bKonkurs Plastyczny dla klas I – III dotyczący twórczości ks. Jana Twardowskiego1 m.Monika Malek
Emilia Janicka3 cKonkurs Plastyczny dla klas I – III dotyczący twórczości ks. Jana TwardowskiegowyróżnienieTeresa Rolnik
Agnieszka Ochwat5cOgólnopolski Tydzień Kariery Miejski Konkurs Literacki „Jaki naprawdę jestem? Rozmowa z samym sobą”1 m.Bożena Przygońska
Natalia Borszcz6aOgólnopolski Tydzień Kariery Miejski Konkurs Literacki „Jaki naprawdę jestem? Rozmowa z samym sobą”3 m.Bożena Przygońska
Łukasz Sobczyk5cWojewódzki Konkurs z Matematyki dla Uczniów Klas Szóstychawans do etapu rejonowegoAnna Graczyk
Błażej Bik6aWojewódzki Konkurs z Matematyki dla Uczniów Klas Szóstychawans do etapu rejonowegoAnna Graczyk
Zofia Szczygieł6aWojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla Uczniów Klas Szóstychawans do etapu rejonowegoBożena Przygońska
Błażej Bik6aWojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla Uczniów Klas Szóstychawans do etapu rejonowegoBożena Przygońska
Karol Latała5bwojewódzki konkurs poetycki ” Antologia Poezji Dziecięcej 2016″2 m.Dorota Ochwat
Rozalia Zemła5aX Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek -soliści1 m.Beata Żerdzińska
Zosia Gołąb, Hanna Górecko, Magdalena Śliwka3aX Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek – zespoły3 m.Beata Żerdzińska
Łukasz Sobczyk5cOgólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny2 m. w woj.Anna Graczyk
Mateusz Chudy6bOgólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny10 m. 2w woj.Mariola Strzałkowska
Zofia Szczygieł6aWojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Klas SzóstychfinalistkaBożena Przygońska
Zofia Kurzyca2aMiejski Konkurs Języka Angielskiego ‘I’m the best’ dla klas II i IIIwyróżnienieMałgorzata Lazar
Maks Sztejnwald5cMistrzostwa Zabrza i Rejonu w BadmintonieI m.nauczyciele wf
Jakub Nowrotek5bMistrzostwa Zabrza i Rejonu w BadmintonieI m.nauczyciele wf
Aleksandra Ostrowska2aMały OKR – eliminacje ZabrzeIII m.Mirosława Kaczor
Stanisław Mirek5aMały OKR – eliminacje ZabrzewyróżnienieBożena Przygońska
Szymon Desperak, Kacper Kil, Adam Moskalik, Wojtek Mikociak, Paweł Dąbrowski, Michal Sibik, Szymon Pokora, Marcin Izworski, Bartek Kaprak, Maks Kida, Michał Kincer, Maks Sztejwald, Maciek Palian Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Koszykówce Mistrzostwa Regionu w Koszykówce Zabrzańskie Igrzyska Sportowe 2017I m. 2. m.Tomasz Przybyła
Natalia Filipczak5bMiejski Konkurs FrazeologicznyfinalistkaDorota Ochwat
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs FrazeologicznyfinalistaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk5cWojewódzki Konkurs Maks Matematyczny2 m.Anna Graczyk
Natalia Filipczak Łukasz Sobczyk5b 5cMiejski Konkurs Frazeologiczny3 m. drużynowoDorota Ochwat Bożena Przygońska
Rozalia Zemła5aII MIejski Konkurs Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Swoją Drogą”1 m.Anna Zawada-Michalska
Maria Szczygieł4Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaDorota Ochwat
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaBożena Przygońska
Tomasz Sadkiewicz5cMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”1 m.Małgorzata Kamska
Łucja Sobczyk3Miejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”2 m.Małgorzata Kamska
Mateusz Chudy6bMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”finalistaMałgorzata Kamska
Mikołaj Adamski4Miejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”finalistaMałgorzata Kamska
Rozalia Zemła5a63. Festiwal Kultury Młodzieży SzkolnejBrązowa NutaFlawiana Zemła
Błażej Bik6aMiejski Konkurs „Smok matematyczny”3. m.Anna Graczyk
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla Uczniów Klas 52. m.Anna Graczyk Anna Zawada-Michalska
Maria Szczygieł4Miejski Konkurs OrtograficznywyróżnienieDorota Ochwat
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs Ortograficzny1. m.Bożena Przygońska
Lena Żyła Hanna Górecko3aOgólnopolski Konkurs Wiedzy OLIMPUSEK 2017 sesja zimowalaureatkaBarbara Lankauf
Agnieszka Ochwat5cDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimII miejsce w stylu grzbietowymnauczyciele wf
Wiktoria Dubaj4Drużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimII miejsce w stylu klasycznymnauczyciele wf
Izabela Smaczny6bDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimI miejsce w stylu klasycznymnauczyciele wf
Julia Szpor6aDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimI miejsce w stylu motylkowymnauczyciele wf
Olaf Olszewski5cDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimII miejsce w stylu grzbietowymnauczyciele wf
Krzysztof Kielar5bDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimIII miejsce w stylu grzbietowymnauczyciele wf
Maciej Palian5aDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimII miejsce w stylu klasycznymnauczyciele wf
Michał Sibik6aDrużynowe Zawody Pływackie Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu miejskimIII miejsce w stylu dowolnymnauczyciele wf
Paulina Zajączkowska Milena Kłosowska Urszula Rymaszewska Alicja Dolińska Paweł Korbel Amelia Bereżańska 1Ogólnopolski Konkurs Wiedzy OLIMPUSEK 2017 sesja zimowalaureaciKrystyna Dłubis
Jakub Gruszka3bOgólnopolski Konkurs Wiedzy OLIMPUSEK 2017 sesja zimowalaureatMonika Malek
Paulina Zajączkowska (3 m.), Paweł Korbel, Urszula Rymaszewska, Borys Nowakowski1Ogólnopolski Konkurs J. Angielskiego OLIMPUSEK 2017 sesja zimowa.laureaciJoanna Pontus
Jakub Twardowski5bMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o Anglii1. m.Małgorzata Lazar
Błażej Bik6aMiejski Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”1. m .Anna Graczyk Anna Zawada – Michalska
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”2. m.Anna Graczyk Anna Zawada – Michalska
Letycja Zemła6bMiejski Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”3. m.Mariola Strzałkowska Anna Zawada – Michalska
Zofia Szczygieł Błażej Bik6aMiejski Konkurs Drużynowy ” I ty mozesz zostać noblistą”1. m.Anna Graczyk, Anna Zawada-Michalska Katarzyna Piwko Bożena Przygońska nauczyciele j. angielskiego
Łukasz Sobczyk5cMiejski Konkurs ” Matematyka na 5″1. m.Anna Graczyk
Krzysztof Kielar5bV Miejski Konkurs Czytelniczo-Literacki „W krainie baśni i legend”2. m.Dorota Ochwat
Michalina Ziemianin3cMiejski Konkurs Recytatorski Wierszy Jana Brzechwy3. m.Teresa Rolnik
Błażej Bik6aMiejski Konkurs „Mała olimpiada matematyczna”2. m.Anna Graczyk
Hanna Górecko3 aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieBarbara Lankauf
Jakub Gruszka3bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieMonika Malek
Marcin Nowrotek5bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieMariola Strzałkowska
Łukasz Sobczyk5cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieAnna Graczyk
Błażej Bik6aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieAnna Graczyk
Mateusz Chudy6bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieMariola Strzałkowska
Maja Rozwadowska5aMiejski Konkurs Matematyczny „Matematyka nitką szyta”3. m.Anna Graczyk
Anna Moskalik4Miejski Konkurs Matematyczny „Matematyka nitką szyta”wyróżnienieAnna Graczyk
Karolina Listoś6bMiejski Konkurs Matematyczny „Matematyka nitką szyta”wyróżnienieAnna Graczyk
Laura Lisowska4Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”1 miejsce w powiecieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Jakub Gruszka3bOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”1 miejsce w powiecieJoanna Pontus Katarzyna Kordek
Maria Szczygieł4Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”2miejsce w powiecieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Klara Ruiz Vidales4Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”3 miejsce w powiecieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Szymon Cieśla3cOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”4 miejsce w powiecieMałgorzata Lazar Iwona Rudzka
Michalina Ziemian3cOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”5 miejsce w powiecieMałgorzata Lazar Iwona Rudzka
Zofia Tajstra3cOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”8 miejsce w powiecieMałgorzata Lazar Iwona Rudzka
Wiktoria Moskowicz3Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”9 miejsce w powiecieMałgorzata Lazar Iwona Rudzka
Marek Mandowski4Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”10 miejsce w powiecieAgnieszka Sus Katarzyna Kordek
Aleksandra Konewecka3cOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”10 miejsce w powiecieMałgorzata Lazar Iwona Rudzka
Łukasz Sobczyk5cOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”6 miejsce w powiecieAgnieszka Sus Katarzyna Kordek
Izabela Smaczny6bOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”6 miejsce w powiecieAgnieszka Sus
Milena Proracka6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”9 miejsce w powiecieKatarzyna Kordek
Julia Szpor6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”9 miejsce w powiecieAgnieszka Sus
Rozalia Zemła5aLiga Recytatora1. m. poezja śpiewanaFlawiana Zemła Bożena Przygońska
Karolina Kępka5aLiga Recytatora2. m. poezja śpiewanaBożena Przygońska
Mateusz Szulik5bLiga RecytatorawyróżnienieDorota Ochwat
Amelia Bereżańska1Mała Liga Recytatora3. m.Krystyna Dłubis
Alicja Dolińska1Mała Liga Recytatora2. m.Krystyna Dłubis
Amelia Bereżańska Alicja Dolińska Paulina Zajączkowska Aleksandra Ostrowska Roksana Kosiorek Hanna Górecko Jakub Gruszka Katarzyna Sarota SZymon Cieśla Zofia Tajstra 1, 2a, 3a, 3b, 3cMała Liga Recytatora3. m. zespołowoKrystyna Dłubis Mirosława Kaczor Barbara Lankauf Monika Malek Teresa Rolnik
Agnieszka Ochwat, Karolina Kępka, Adam Moskalik, Mateusz Szulik, Stanisław MIrek, Rozalia Zemła, Agata Sowa, Julia Szpor, Julia Maciejewska, Michalina Wojtasik Liga Recytatora2. m. zespołowo – nieoficjalnieDorota Ochwat Bozena Przygońska
Klara Ruiz Vidales4Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego „Memory Master”laureatka I stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Maria Szczygieł4„Memory Master”laureatka II stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Marek Mandowski4„Memory Master”laureat III stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Dominika Świstek4„Memory Master”lwyróżnienieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Julia Szymańska5b„Memory Master”laureatka III stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Krzysztof Kielar5b„Memory Master”wyróżnienieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Maksymilian Sztejwald Łukasz Sobczyk5c„Memory Master”laureaci II stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Michał Kincer5c„Memory Master”laureat III stopniaKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Olaf Olszewski, Maksymilian Lewkiewicz, Bartosz Pindel, Matylda Strachota-Gorzycki5c„Memory Master”wyróżnienieKatarzyna Kordek Agnieszka Sus
Julia Mistela6a„Memory Master”wyróżnienieKatarzyna Kordek
Izabela Smaczny6b„Memory Master”wyróżnienieAgnieszka Sus
Amelia Bereżańska1XI Miejski Konkurs Piosenki Religijnej “Zaśpiewajmy Panu pieśń nową”1. m.Beata Żerdzińska
Anna Loch2bXI Miejski Konkurs Piosenki Religijnej “Zaśpiewajmy Panu pieśń nową”2. m.Beata Żerdzińska
Rozalia Zemła5aXI Miejski Konkurs Piosenki Religijnej “Zaśpiewajmy Panu pieśń nową”2. m.Anna Galon
Maja Kapustecka1Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek”1. m.Krystyna Dłubis
Arkadiusz Jasiak, Amelia Bereżańska, Marcin Stebnicki, Urszula Rymaszewska, Paulina Zajączkowska, Milena Kłosowska, Dominika Stanienda, Borys Nowakowski, Paweł Korbel, Alicja Dolińska, Agata Sadowska1Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek”laureaciKrystyna Dłubis
Jakub Spętany2aOgólnopolski Konkurs „Olimpusek”laureatMirosława Kaczor
Hanna Górecko3aOgólnopolski Konkurs „Olimpusek”laureatBarbara Lankauf
Jakub Gruszka Katarzyna Sarota3bOgólnopolski Konkurs „Olimpusek”laureaciMonika Malek
Szymon Cieśla3cOgólnopolski Konkurs „Olimpusek”laureatTeresa Rolnik
Paulina Zajączkowska1Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek” – język angielskilaureatka – 4. m.Joanna Pontus
Szymon Pokora6aMiejski Konkurs Ortograficzny (na urządzeniach multimedialnych)wyróżnienieMałgorzata Kamska
Marcin Nowrotek5bKonkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoctor”2 miejsce w województwieElżbieta Czyl
Teresa Gawelczyk5aKonkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoctor3 miejsce w województwieElżbieta Czyl
Maja Jaśków5aMiejski Konkurs Matematyczny ” Matematyka dla wytrwałych”3. m.Mariola Strzałkowska

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Maksymilian Sztejnwald4cbadmintonowe zawody o Puchar Pani Prezydent Miasta Zabrze2 m.nauczyciele w-f
Daria Woźnicka5bWojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia poezji dziecięcej”laureatkaBożena Przygońska
Alicja Pawlus6bWojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia poezji dziecięcej”laureatkaAnna Kocyba
Magdalena Kalinowska6bWojewódzki Konkurs z Języka Polskaiego dla Uczniów Klas Szóstychawas do elim. rejonowychAnna Kocyba
Natalia Literacka6bWojewódzki Konkurs z Języka Polskaiego dla Uczniów Klas Szóstychawas do elim. rejonowychAnna Kocyba
Jakub Nowrotek6bWojewódzki Konkurs z Matematyki dla Uczniów Klas SzóstychlaureatMariola Strzałkowska
Maria Szczygieł3Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla Klas Trzecich2Krystyna Dłubis
Nina Kincer6bOgólnopolski Konkurs Literacki „Giner de los Rios 2015”3Beata Tarczałowicz
Aleksander Gacek3Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego w poezji i prozie”1Krystyna Dłubis
Łukasz Sobczyk4cOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik bdbAnna Graczyk
Letycja Zemła5bOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik bdbMariola Strzałkowska
Jakub Nawrotek6bOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik bdbMariola Strzałkowska
Adam Drewko6aOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik, bdbAnna Graczyk
Mateusz Chudy5bOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik dbMariola Strzałkowska
Michał Bukowski6aOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik dbAnna Graczyk
Maria Szczygieł3XI edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III pod hasłem „Z ortografią w zabawie”I m.Krystyna Dłubis
Bukowski Michał (6a KSP)
Dąbrowski Paweł (5a KSP)
Gania Dominik (6b KSP)
Hosumbek Aleksander (6a KSP) 
Izworski Marcin (5a KSP) 
Karczewski Wiktor (6a KSP)
Moskalik Adam (5b KSP)
Rotyński Łukasz (6b KSP)
Rozwadowski Jan (6a KSP) 
Sibik Michał (5a KSP) 
Szczepaniak Julian (6b KSP)
Szkodziński Jakub (6a KSP)
 
 Mistrzostwa Zabrza w Koszykówce       Zabrzańskie Igrzyska Sportowe w KoszykówceI m.   Wicemistrzostwo Śląska
  I m.
Tomasz Przybyła
Anna Gutowska4cDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl dowolny 3 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Wiktoria Dubaj2Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 2 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Agnieszka Ochwat4cDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejsce sztafeta 2 m.nauczyciele wych. fizycznego
Natalia Szczepaniak4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl dowolny 5 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Matylda Strap4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 2 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Julia Szymańska4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Milena Proracka5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziwecząt i Chłopcówstyl dowolny 5 miejscnauczyciele wych. fizycznego
Izabela Smaczny5bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 2 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Maja Grzelczak5bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejsce
sztafeta 2m.
nauczyciele wych. fizycznego
Julia Szpor5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziwecząt i Chłopcówstyl motylkowy 3 miejsce
sztafeta 2m.
nauczyciele wych. fizycznego
Anna Palian6aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl dowolny 2 miejsce
sztafeta 2m.
nauczyciele wych. fizycznego
Maja Nikolin6aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 3 miejsce
sztafeta 2m.
nauczyciele wych. fizycznego
Małgorzata Niemiec6bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 3 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Filip Kryszak3Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 5 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Marek Mandowski3Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Mateusz Szulik4bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl dowolny 5 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Maciej Palian4aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 1 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Krzysztof Kielar 4Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 3 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Michał Sibik5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówdowolny 3 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Dominik Sałyga5aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 3 miejsce sztafeta 2 m.nauczyciele wych. fizycznego
Szymon Desperak5bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Wiktor Karczewski6bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl motylkowy 2 miejsce
sztafeta 2 m.
nauczyciele wych. fizycznego
Jakub Nowrotek6bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl dowolny 5 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Jan Rozwadowski6aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl klasyczny 2 miejscenauczyciele wych. fizycznego
Aleksander Hosumbek6aDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl motylkowy 2 miejsce sztafeta 2 m.nauczyciele wych. fizynauczyciele wych. fizycznegocznego
Bartek Bielecki6bDrużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Postawowych Dziewcząt i Chłopcówstyl grzbietowy 2 miejsce sztafeta 2 m.nauczyciele wych. fizycznego
Aleksander Gacek3Eliminacje miejskie Mały OKRII miejsceKrystyna Dłubis
Julia Maciejewska3Eliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieKrystyna Dłubis
Adam Drewko6aEliminacje miejskie Mały OKRI miejsceDorota Ochwat
Stanisław Mirek4aEliminacje miejskie Mały OKRwyróżnienieAnna Kocyba
Małgorzata Niemiec6bFestiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. im. N KroczkawyróżnienieDanuta Mazur + nauczyciel szkoły muzycznej
Jakub Nowrotek6bMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”I m.Małgorzata Kamska
Mateusz Chudy5bMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”III m.Małgorzata Kamska
Dominik Gania6bMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o SzkocjiI m.Beata Tarczałowicz
Małgorzata Niemiec6bMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o SzkocjiII m.Beata Tarczałowicz
Zuzanna Merta6bI Miejski Konkurs Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „ Swoją Drogą”I m.Anna Zawada – Michalska
 
Dominik Gania6bKonkurs Poetycki w ramach Tygodnia ZiemiImAnna Zawada – Michalska
Anna Kocyba
Dominik Gania6bKonkurs Literacki w ramach Tygodnia ZiemiII m.Anna Zawada – Michalska
Anna Kocyba
Hanna Górecko2Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaB. Lankauf
Marek Mandowski3Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaK. Dłubis
Marcin Nowrotek4bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagroda A. Jankiewicz
Łukasz Sobczyk4cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaA. Graczyk
Błażej Bik5aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaA. Graczyk
Letycja Zemła 
Mateusz Chudy
5bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaM. Strzałkowska
Anna Palian6aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaA. Graczyk
Jakub Nowrotek6bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaM. Strzałkowska
Adam Drewko6aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”wynik bdbA. Zawada-Michalska
Jakub Nowrotek, Małgorzata Niemiec, Julia Kotarska, Dominik Gania,  Natalia Literacka6bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”wyróżnienieA. Zawada-Michalska
Jakub Szkodziński6aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”wyróżnienieA. Zawada-Michalska
Zofia Kurzyca
Piotr Jaśków
1aOlimpiada Ogólnopolska „Olimpusek” – języka angielskilaureaciMałgorzata Lazar
Anna Górecko2aOlimpiada Ogólnopolska „Olimpusek”laureatkaBarbara Lankauf
Szymon Cieśla2cOlimpiada Ogólnopolska „Olimpusek”laureatkaTeresa Rolnik
Łukjasz Sobczyk4cMiędzyszkolny Konkurs Matematyczny ” Mały Pitagoras”II m.Anna Graczyk
Jakub Nowrotek6bMiejski Konkurs z Języka Angielskiego  „I’m the best”II m.Beata Tarczałowicz
Adam Drewko6aMiejski Konkurs z Języka Angielskiego  „I’m the best”III m.Beata Tarczałowicz
Łukasz Sobczyk4cMiejski Konkurs ” Krzyżówka Matematyczna”I m.Anna Graczyk
Maria Szczygieł3Ogólnopolski Konkurs ” Zuch”laureatkaKrystyna Dłubis
Anna Moskalik3Ogólnopolski Konkurs ” Zuch”laureatkaKrystyna Dłubis
Laura Lisowska3Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w KrakowieI m. w powiecieAnna Adamiok
Barbara Swirkaitis
Klara Ruiz Vidales3Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w KrakowieII m. w powiecieAnna Adamiok
Barbara Swirkaitis
Maria Szczygieł Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w KrakowieIII m. w powiecieAnna Adamiok
Barbara Swirkaitis
Adam Drewko6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie2 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
Katarzyna Kordek
Jakub Szkodziński6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie3 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
Katarzyna Kordek
Michał Bukowski6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie1 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
Katarzyna Kordek
Magdalena Kalinowska6bMiędzynarodowy Geologicznym Konkurs  Plastyczny ” Ziemia w okowach lodu”wyróżnienieAnna Zawada – Michalska
Jakub Nowrotek6b Miejski Konkurs PrzyrodniczyII m.Anna Zawada – Michalska
Maria Szczygieł3Konkurs Zuch z Języka Angielskiegodyplom laureataAnna Adamiok
Aleksandra Ostrowska
Zofia Kurzyca
1aKonkurs Zuch z Języka Angielskiegodyplom laureataBarbara Swirkaitis
Małgorzata Lazar
Maja Jaśków4aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem „The Bat Kid” 3 miejsce w kategorii klas IVAnna Adamiok
Barbara Swirkaitis
Natalia Literacka6bOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem „The Bat Kid”3 miejsce w kategorii klas V-VIBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
Jakub Nowrotek6b Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”3 miejsce w województwieAnna Adamiok 
Barbara Swirkaitis
Adam Drewko6a Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Ace”3 miejsce w województwieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
Izabela Smaczny5bOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie1 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis Katarzyna Kordek
Michał Bukowski6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie1 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis Katarzyna Kordek
Adam Drewko6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie2 miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
 
Jakub Szkodziński6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 3miejsce w powiecieBarbara Swirkaitis
Anna Adamiok
 
Jakub Nowrotek6bOgólnopolski Konkurs Sprachdoktor 20165 msc w woj.Karina Moser
Natalia Literacka6bOgólnopolski Konkurs Sprachdoktor 20167 msc w woj.Karina Moser
Maciej Palian4aOgólnopolski Konkurs Sprachdoktor 20167 msc. w woj.Karina Moser
Weronika Gawelczyk6aOgólnopolski Konkurs Sprachdoktor 20168 msc. w woj.Karina Moser
Agnieszka Ochwat – 4c
Matylda Strachota-Gorzycki – 4c
Stanisław Mirek – kl. 4a
Agata Sowa – kl. 5a
Adam Moskalik – kl. 5b
Julia Laszczyk – kl. 6b
Zuzanna Merta -kl. 6b
Anna Mastaj – kl. 6b
Adam Drewko – kl. 6a
Maria Krupa -kl. 6a
 Liga RecytatoraII m.Anna Kocyba
Dorota Ochwat
Bożena Przygońska
Zuzanna Merta6bLiga Recytatora – indywidualnieII m. poezja śpiewanaAnna Kocyba
Adam Drewko6aLiga Recytatora – indywidualnieV – m. recytacjaDorota Ochwat
Zofia Kasela6bOgólnopolski Konkurs Poetycki „Wiersz dla Księdza Jana” III m.Anna Kocyba
Magdalena Kalinowska6b Międzynarodowy Geologiczno -Środowiskowy Konkurs Plastyczny „Ziemia w okowach lodu”nagrodaAnna Zawada – Michalska
Jakub Nowrotek6bMiejski Konkurs Przyrodniczy dla Szkół PodstawowychII m. Anna Zawada -Michalska
Karolina Kępka4aMiejski Konkurs „Matematyka nitką szyta”wyróżnienieAnna Graczyk
Maja Rozwadowska4aMiejski Konkurs „Matematyka nitką szyta”III m.Anna Graczyk
Dominik Gania6bkonkurs regionalny UKisOKI m.Beata Tarczałowicz
Małgorzata Niemiec6bkonkurs regionalny UKisOKwyróżnienieBeata Tarczałowicz
Kamil Morawski1aOgólnopolski Konkurs ZuchlaureaciDominika Kluba
Jakub Spętany1aOgólnopolski Konkurs ZuchlaureaciDominika Kluba
Julia Maciejewska3Mała Liga RecytatoraIV m.Krystyna Dłubis
Piotr Sowa2bMała Liga RecytatoraV m.Monika Malek
Aleksander Gacek3Mała Liga RecytatoraVI m.Krystyna Dłubis
Emilia Janicka2cMała Liga RecytatoraVI m.Teresa Rolnik
Michalina Ziemian2cMała Liga RecytatoraVII m.Teresaolnik
Zofia Gołąb2aMała Liga RecytatoraVII m.Barbara Lankauf
Matylda Bykowska1aMała Liga RecytatoraIII m. – poezja śpiewanaMirosława Kaczor
Aleksandra Ostrowska1aMała Liga RecytatoraIV m. – poezja śpiewanaMirosława Kaczor
Julia Maciejewska
Piotr Sowa
Aleksander Gacek
Emilia Janicka
Michalina Ziemian
Zofia Gołąb
Mikołaj Bigda
Łucja Sobczyk
Matylda Bykowska
Aleksandra Ostrowska
 Mała Liga Recytatora – zespolowoII m.w.w. nauczyciele
Anna Mastaj6bMiejski Konkurs Informatyczny ZABRZAŃSKIE MALOWANIE NA EKRANIE pt. „Zdrowie – mój skarb”wyróżnienieMałgorzata Kamska
Zofia Szczygieł5aXVIII Konkurs Rękodzieła Dziecięcego ” W żłóbku na sianie”II m.Aleksandra Piotrowska

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
chłopcy i dziewczęta4-6II Międzyszkolny Turniej BadmintonaI m. zespołowo chłopcy i dziewczętanauczyciele wychowania fizycznego
Aleksandra Sztejnwald6bII Międzyszkolny Turniej BadmintonaI m. indyw. 
Zuzanna Flakus6bII Międzyszkolny Turniej BadmintonaIII m. indyw. 
Jakub Sibik6bII Międzyszkolny Turniej BadmintonaII m. 
Justyna Kaczor
Ania Palian
5aWojewódzki Konkurs Poetycki „Antologii poezji dla dzieci i młodzieży”laureatkiDorota Ochwat
Łukasz Sobczyk3cI Konkurs Recytatorski w języku angielskim w ZabrzuI miejsceBeata Tarczałowicz
Jakub Gruszka1bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozi i poezji”I miejsceMonika Malek
Łucja Sobczyk1aMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozi i poezji”III miejsceBarbara Lankauf
Julia Maciejewska2Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozi i poezji”II miejsceKrystyna Dłubis
Katarzyna Demidowicz3cMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w prozi i poezji”II miejsceMirosława Kaczor
Jakub Sibik6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym ChłopcówII miejsceMarcin Cwalina
Jakub Sibik Michał Sibik Julian Szczepaniak6b
4a
5b
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym ChłopcówIII miejsce drużynowoMarcin Cwalina
Aleksandra Sztejnwald6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w badmintonieI miejsceAnita Nikolin
Aleksandra Sztejnwald Zuzanna Flakus6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w badmintonieI miejsce drużynowoAnita Nikolin
Dominik Gania5bXX Konkurs Wiedzy Biblijnej dla Szkół Podstawowychfinalistaks. Adrian Kaszowski, Estera Baksik
Emilia Bentkowska
Magdalena Latała
Wiktoria Wiącek
Przemysław Majewski
Kacper Pająk
Jakub Skwarzec
 
6bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Klas Szóstychzakw. do etapu rejonowegoBożena Przygońska
Wiktoria Jaśków
Marta Witt
Dorota Budryszek
Bartek Kuś
 
6aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Klas Szóstychzakw. do etapu rejonowegoDorota Ochwat
Jakub Sibik
Wiktoria Wiącek
6bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki  dla Klas Szóstychzakw. do etapu rejonowegoAnna Graczyk
Julia Mistela Zofia Szczygieł  IVa  Moje miejsce nad rzeką Bytomką – labirynt wyobraźnilaureatT. Mnich
Julia SpętanyIVbMoje miejsce nad rzeką Bytomką – labirynt wyobraźni”laureatT. Mnich
Justyna Jurkowska Magdalena Kalinowska Zofia Kasela Alicja PawlusVbMoje miejsce nad rzeką Bytomką – labirynt wyobraźni”laureatT. Mnich
Wiktoria Jaśków6aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Klas Szóstychfinalistka Dorota Ochwat
Wiktoria Wiącek6bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Klas SzóstychfinalistkaBożena Przygońska
Wiktoria Wiącek
Jakub Sibik
6bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki  dla Klas SzóstychfinaliściAnna Graczyk
Magdalena Kalinowska5bVII Ogólnopolski KonkursLiteracki”To co ważne. Mój głos w sprawie wartości.”I miejsceAnna Kocyba
Małgorzata Niemiec5bVII Ogólnopolski Konkurs Literacki „To co ważne. Mój głos w sprawie wartości.”III miejsceAnna Kocyba
Wiktoria Jaśków6aRegionalny konkurs języka angielskiego „Show The Power And Energy Of English”II miejsceB. Tarczałowicz-Leończyk
Anna Mastaj5bOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskieII miejsceAnna Kocyba
Julia Laszczyk
Natalia Literacka
5bOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskiewyróżnieniaAnna Kocyba
Jakub Skwarzec6bOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskieII miejsceBożena Przygońska
Agata Sowa4aOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieBożena Przygońska
Hanna Kopyczyńska3cOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskieII miejsceMirosława Kaczor
Michał Kincer3cOgólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskieIII miejsceMirosława Kaczor
Alicja Maciejewska2Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Mały OKR – eliminacje miejskiewyróżnienieKrystyna Dłubis
Wiktoria Wiącek6bWojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Klas SzóstychlaureatkaBożena Przygońska
Łukasz Sobczyk3cWojewódzki Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”3 miejsceMariola Strzałkowska
Maks Sztejnwald3cMistrzostwa Zabrza w Narciarstwie Zjazdowym1 miejscenauczyciele w-f
Matylda Strap Natalia Szczepanik Agnieszka Ochwat Izabela Smaczny Maja Grzelczak Julia Szpor Maja Nikolin Anna Palian Zuza Flakus Ola Sztejnwald Magda Drużba Magda Zajęcka3b
3b
3c
4b
4b
4a
5a
5a
6b
6b
6a
6a
Mistrzostwa Zabrza w PływaniuII miejscenauczyciele w-f
Olaf Olszewski Maciej Palian Krzysztof Kielar Doiminik Sałyga Wiktor Karczewski Olek Hosumbek Łukasz Rotyński Jakub Nowrotek Konrad Bik Jakub Sibik Wojtek Karczewski Miłosz Pawłowski3c
3a
3b
4a
5a
5a
5b
5b
6b
6b
6b
6a
Mistrzostwa Zabrza w PływaniuII miejscenauczyciele w-f
Aleksandra Sztejnwald6bRejonowe Mistrzostwa SP w badmintonieI miejsceAnita Nikolin
Zuzanna Flakus6bRejonowe Mistrzostwa SP w badmintonieII miejsceAnita Nikolin
Aleksandra Sztejnwald Zuzanna Flakus6bRejonowe Mistrzostwa SP w badmintonieI miejsce drużynowoAnita Nikolin
Wiktoria Jaśków6aMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaDorota Ochwat
Anna Kocyba
Jakub Sibik6bMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaBożena Przygońska
Anna Kocyba
Maria Szczygieł2aOgólnopolska Olimpiada Olimpusek5 miejsce w krajuKrystyna Dłubis
Martyna Skrago Mikołaj Bigda Wiktoria Dubaj Mikołaj Adamski Marek Mandowski Laura Lisowska Filip Kryszak2aOgólnopolska Olimpiada OlimpuseklaureaciKrystyna Dłubis
Hanna Górecko1aMiejski Konkurs dla klas I-III „Mistrz Matematyki i Logiki”1 miejsceBarbara Lankauf
Przemek Majewski6bKonkurs języka angielskiego „English Ace 2015”1 miejsce w województwieBeata Tarczałowicz- Leończyk
Wiktoria Jaśków6aKonkurs języka angielskiego „English Ace 2015”2 miejsce w województwieBeata Tarczałowicz-Leończyk
Bartek Kuś Wiktor Oleksiak6a 6bKonkurs języka angielskiego „English Ace 2015”3 miejsce w województwieBeata Tarczałowicz-Leończyk
Maksymilian Kida Wiktor Karczewski Magda Drużba Dominik Gania Konrad Bik5a
6a
5b
6b
VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu…1 miejsce w swoich grupach wiekowychnauczyciele w-f
Natalia Szczepaniak Jakub Malczewski Kacper Kil Ola Sztejnwald4b
6b
VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu…2 miejsce w swoich grupach wiekowychnauczyciele w-f
Natalia Literacka Marcin Nowrotek Jakub Solarski Jakub Nowrotek5b
4a
5b
VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu…3 miejsce w swoich grupach wiekowychnauczyciele w-f
Julia Bartos Jakub Gruszka1bOgólnopolska Olimpiada OlimpuseklaureaciMonika Malek
Hanna Górecko Lena Żyła Dominik Kuś1aOgólnopolska Olimpiada OlimpuseklaureaciBarbara Launkauf
Matylda Strachota-Gorzycka3cOgólnopolska Olimpiada OlimpuseklaureatkaMiroslawa Kaczor
Julia Szymańska Jakub Twardowski Natalia Filipczak3bOgólnopolska Olimpiada OlimpuseklaureaciRóża Batog
Dorota Burdyszek6aMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o AngliiI miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Mikołaj Grabowski6aMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o AngliiII miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Bartek Kuś6aMiejskie Dyktando z Języka AngielskiegoI miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Wiktoria Wiącek6bMiejskie Dyktando z Języka AngielskiegoIII miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Jakub Sibik6bMiejski Konkurs „Smok matematyczny”II miejsceAnna Graczyk
Magdalena Latała6bMiejski Konkurs „Smok matematyczny”III miejsceAnna Graczyk
Dominik Gania5bMiejski Konkurs z okazji XXII Tygodnia Ziemi „Światło dla Polski”I miejsceTeresa Mnich
Wojtek Mikociak4bMiejski Konkurs z okzaji XII Tygodnia Ziemi „Przyroda światłem pisana” Teresa Mnich
Magdalena Latała6bMiejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”III miejsceAnna Graczyk
Kacper Pająk6bOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem The Bat KidII miejsceAnna Adamiok
Wiktoria Jaśków6aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego w Słuchaniu ze Zrozumieniem The Bat Kid.III miejsceMałgorzata Lazar
Marysia Szczygieł Julia Szymańska2
3b
Miejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”I miejsceAnna Adamiok Barbara Swirkaitis
Maja Jaśków3aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”II miejsceAnna Adamiok
Maja Jaśków Julia Szymańska Łukasz Sobczyk3a
3b
3c
Regionalny Drużynowy Turniej Języka AngielskiegoIII miejsceAnna Adamiok Barbara Swirkaitis
Łukasz Sobczyk Letycja Zemła Mateusz Chudy Anna Palian Dominik Gania Jakub Nowrotek Wiktoria Jaśków Miłosz Pawłowski Jakub Sibik3c
4b
4b
5a
5b
5b
6a
6a
6b
Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”wyróżnieniaAnna Graczyk, Mirosława Kaczor Mariola Strzałkowska
Alicja Pawlus5bOgólnopolski Konkurs Poetycki „Wiersze dla Księdza Jana”I miejsceAnna Kocyba
Wiktoria Jaśków6aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”II miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Magdalena Latała6bMiejski Konkurs PrzyrodniczyII miejsceAnna Zawada-Michalska
Bartłomiej Kuś6aMiejski Konkurs PrzyrodniczyfinalistaAnna Zawada-Michalska
Katarzyna Kępka6b Regionalny Finał Międzynarodowego Konkursu Plastyczn ” Skrzydlaty eksperyment Ziemi”II miejsceAnna Zawada-Michalska
Przemysław Majewski6bMała Olimpiada MatematycznaI miejsceAnna Graczyk
Letycja Zemła4bMatematyka dla wytrwałychIII miejsceMariola Strzałkowska
Dominik Gania5bMatematyka dla wytrwałychI miejsceMariola Strzałkowska
Jakub Sibik6bMatematyka dla wytrwałychI miejsceAnna Graczyk
Miłosz Pawłowski6aMatematyka dla wytrwałychII miejsceAnna Graczyk
Maria Szczygieł2aMiejski Konkurs Literacki „Czytam i znam lektury szkolne”wyróżnienieKrystyna Dłubis
Nina Kincer5bWojewódzki Konkurs Fotograficzno-Przyrodniczy „Wiosna w przyrodzie”I miejsceTeresa Mnich
Błażej Bik4aWojewódzki Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny „Nałogom mówimy NIE”I miejsceTeresa Mnich
Magdalena Kalinowska5bWojewódzki Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny „Nałogom mówimy NIE”III miejsceTeresa Mnich
Julia Mistela4aWojewódzki Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny „Nałogom mówimy NIE”wyróznienieTeresa Mnich
Lena Żyła Hanna Górecko1aOgólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiegolaureatkiMałgorzata Lazar
Katarzyna Kępka6bMiędzynarodowy  Polsko-Litewski Konkurs Plastyczny pt. „ Skrzydlaty eksperyment Ziemi”II miejsce ( w woj. śląskim i opolskim)Anna Zawada – Michalska
Magdalena Latała6bWojewódzki Konkurs Recytatorski ” Poezja i Proza w Języku Szekspira”II m. 
Julia Szpor
Agata Sowa
4aLiga RecytatoraII m.Anna Kocyba, Anna Olejniczak. Bożena Przygońska
Emilia Bentkowska
Magdalena Latała
Jakub Skwarzec
6bLiga RecytatoraII m.Anna Kocyba, Anna Olejniczak. Bożena Przygońska
Małgorzata Niemiec
Julia Laszczyk
Zuzanna Merta
Anna Mastaj
Natalia Literacka
5bLiga RecytatoraII m.Anna Kocyba, Anna Olejniczak. Bożena Przygońska
Magdalena Latała6bMiejski Konkurs PrzyrodniczyII m.Anna Zawada Michalska
Wojtek Rokicki1cPuchar MTB Prezydenta Miasta ZabrzeI miejscenauczyciele w-f
Karol Dziambor6bPuchar MTB Prezydenta Miasta ZabrzeI miejscenauczyciele w-f
Antek Mandrak3bMiejski Konkurs Piosenki Religijnej2 miejsceB. Żerdzińska K. Batog
Zosia Gołąb Hania Górecko Zosia Orzechowska Magda Śliwka1aMiejski Konkurs Piosenki Religijnej3 miejsceB. Żerdzińska
Rozalia Zemła3aVIII Mała Liga Recytatorska w poezji śpiewanej1 miejsceD. Kluba
Michał Kincer Katarzyna Demidowicz Marysia Bezrąk Hanna Kopczyńska Rozalia Zemła3c
3c
3c
3c
3a
Mała Liga RecytatorskaII miejsce drużynowoD. Kluba M. Kaczor
Wiktoria Dubaj Julia Maciejeska Mikołaj Bigda2Mała Liga RecytatorskaII miejsce drużynowoKrystyna Dłubis
Michalina Ziemian Emilia Janicka1cMała Liga RecytatorskaII miejsce drużynowo 
Dorota Burdyszek6aVII Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2015”laureatKatarzyna Piwko
Wiktoria Wiącek6bVII Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2015”laureatKatarzyna Piwko
Michała Bukowski5aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX M. Tarnawska A. Adamiok
Katarzyna Sarota1bOgólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiegolaureatA. Adamiok
Magda Latała6bPoezja i proza w języku Shakespeare’a2 miejsceA. Adamiok
Konrad Bik6bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Wojtek Karczewski6bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce delfinemnauczyciele w-f
Jakub Nowrotek5bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu3 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Wiktor Karczewski5aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Olek Hosumbek5aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce kraulemnauczyciele w-f
Łukasz Rotyński5bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce grzbietemnauczyciele w-f
Magda Drużba6aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Ola Sztejnwald6bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce kraulemnauczyciele w-f
Zuza Flakus6bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce delfinemnauczyciele w-f
Maja Nikolin5aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu3 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Gosia Niemiec5bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce grzbietemnauczyciele w-f
Julia Szpor4aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce grzbietemnauczyciele w-f
Iza Smaczny4bMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce klasykiemnauczyciele w-f
Ania Palian5aMistrzostwa Zabrza w Pływaniu2 miejsce kraulemnauczyciele w-f
Adam Moskalik4bMiejski Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”3 miejsceMariola Strzałkowska

Rok szkolny 2013/2014

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Miłosz Pawłowski5aWojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia Poezji Dziecięcej”laureatDorota Ochwat
Magdalena Latała5bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej „3. miejsceBożena Przygońska
Maciej Kaczor5aEurosong3. miejsceMałgorzata Lazar
Marcin Pabisiak6aKonkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami HistoriifinalistaKatarzyna Piwko
Bożena Przygońska
Adam Wawrzyniuk6aKonkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami PrzyrodyfinalistaWioletta Wójtowicz
Anna Zawada-Michalska
Michał Ferenc6aKonkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami PrzyrodylaureatWioletta Wójtowicz
Anna Zawada-Michalska
Agata Kudła6aKonkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrodyawans do etapu rejonowegoWioletta Wójtowicz
Anna Zawada-Michalska
Adam Wawrzyniuk6aKonkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historiiawans do etapu rejonowegoKatarzyna Piwko Bożena Przygońska
Paweł Dąbrowski3aMiejski Konkurs Przyrodniczy1 miejsceTeresa Rolnik
Julia Maciejewska1Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”1. miejsce (wśród klas 1)Krystyna Dłubis
Michała Kincer1
2c
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”1. miejsce (wśród klas 2)Mirosława Kaczor
Marcin Pabisiak6a Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża”.1. m. w PolsceGabriela Leksy
Jakub Sibik5bOgólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”wynik bardzo dobryAnna Graczyk
Michał Ferenc6aOgólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”wynik bardzo dobryWioletta Wójtowicz
Marcin Pabisiak6aKonkurs Języka Niemieckiego „Jersz”6m. w województwieBeata Tarczałowicz
Michalina Żak5bMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Agata Kudła6aMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Weronika Bosek6bMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaBożena Przygońska
Marcin Pabisiak6aKonkurs Historyczny „KLIO 2013” Polskie Symbole Narodowetytuł laureataKatarzyna Piwko
Miłosz Pawłowski 5a Wojciech Karczewski 5b
Jakub Sibik 5b Grzegorz Ochwat 6a
Jakub Szczygieł 6a
Adam Wawrzyniuk 6a
Jakub Lankauf 6b
Jakub Sikorski 6b
Maciej Minkina 6b
Jakub Deptuch 6b Dominik Gania 4b
Łukasz Rotyński 4b
   Mistrzostwa Zabrza w Koszykówce2. miejsceTomasz Przybyła
Aleksandra Szejnwald5bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Badmintonie1. miejsceAnita Nikolin
Anna Mastaj
Julia Laszczyk
4bEliminacje szkolne Mały OKRzakw. do eliminacji miejskichAnna Kocyba
Magdalena Latała
Jakub Skwarzec
5bEliminacje szkolne Mały OKRzakw. do eliminacji miejskichBozena Przygońska
Michał Sibik3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Marcin Zaworski3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2.m. grzbietGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Dominik Sałyga 3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Łukasz Otyński4Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu3. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Olek Hosumbek4Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. grzbietGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Wiktor Karczewski4Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Wojciech Karczewski5bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu3. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Konrad Bik5bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Grzegorz Ochwat6aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. delfinGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Maciej Minkina6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. grzbietGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Jakub Sikorski6aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu2. m. delfinGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Olek Hosumbek, Michał Sibik, Marcin Zworski, Łukasz Rotyński. Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2m. sztafeta 4x50m. stylem dowolnym  klas III – IVGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Maciej Minkina (grzbiet), Grzegorz Ochwat (klasyk), Kuba Sikorski (delfin), Wojciech Karczewski (kraul). Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2 m. sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym klas V – VI Gosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Natalia Szczepanik3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 3. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Julia Szpor3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. grzbietGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Izabela Smaczny3Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 3. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Anna Palian4Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Maja Nikolin4Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Aleksandra Sztejnwald5bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Magdalena Dróżba5aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 1. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Katarzyna Ptasznik5aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. delfinGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Patrycja Faron6aMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. kraulGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Zofia Kozioł6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 3. m. brązGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Anna Werszner6bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. klasykGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Ania Palian, Maja Nikolin, Natalia Szczepanik, Julia Szpor Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu 2. m. sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym klas III – IVGosia Zygma, Anita Nikolin, Tomasz Przybyła i Marcin Cwalina
Jakub Skwarzec5bMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejski1. mBozena Przygońska
Julia Laszczyk4b Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejskiwyróżnienieAnna Kocyba
Kasia Demidowicz2cMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejski2. mMirosława Kaczor
Michał Kincer2cMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejski2. mMirosława Kaczor
Hanna Kopiczyńska2cMały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejskiwyróżnienieMIrosława Kaczor
Ola Sztejnwald5bMistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w badmintonie1 miejsceMarcin Cwalina
Paulina Wojtyczok Ola Sztejnwald6a
5b
Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych w badmintonie3 miejsce drużynowoMarcin Cwalina
Paulina Wojtyczok Ola Sztejnwald6a
5b
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Badmintonie2 miejsce drużynowoAnita Nikolin
Ola Sztejnwald5bMistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Badmintonie1 miejsceAnita Nikolin
Wiktoria Wiącek5bMiejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy2 miejsceA. Zawada-Michalska A. Graczyk
Mateusz Wiktor Jakub Twardowski2bOgólnopolska Olimpiada OLIMPUSEKlaureaciK. Batog
Hanna Kida Filip Kryszak Maria Szczygieł Marek Mandowski Anna Moskalik1aOgólnopolska Olimpiada OLIMPUSEKlaureaciKrystyna Dłubis
Maria Szczygieł1aOgólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK język angielskilaureatMałgorzata Gwalińska-Lazar
Paweł Dąbrowski3aOgólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK język angielskilaureat 
Jakub Sikorski
 
6bMistrzostwa Śląska Młodzików i Dzieci w Lekkoatletycemistrz Śląska 
Łukasz Sobczyk2cMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”I miejsce w kategorii klas IIB. Swirkaitis
Maja Jaśków2aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”III miejsce w kategorii klas IIA. Adamiok
Anna Dyhdalewicz3aMiejski Konkurs Języka Angielskiego „I`m the best”II miejsce w kategorii klas IIIA. Adamiok
Agata Kudła6aMiejski Konkurs OrtograficznyI miejsceBożena Przygońska
Weronika Bosek6bMiejski Konkurs OrtograficznyV miejsceBożena Przygońska
Daria Woźnicka3bWojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Świat za 100 lat”wyróżnienieMonika Malek
Daria Woźnicka Jakub Pindel Mateusz  Chudy3bMiejski Konkurs dla klas III „Czy znasz swoje miasto”wyróżnienieMonika Malek
Wiktoria Jaśków5aKonkurs j. angielskiego „Show the Power and Energy of English”3 miejsceBeata Trczałowicz-Leończyk
Łukasz Sobczyk2Konkurs „Mistrz matematyki i logiki”3 miejsce wśród klas IIMirosława Kaczor
Natali Szczepaniak2Rejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w styu dowolnymM. Zygma
Julia Szpor3Rejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu grzbietowymM. Zygma
Iza Smaczny3Rejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Magda Drużba5aRejonowe Zawody Pływackie2 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Anna Werszner6bRejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Dominik Sałyga3Rejonowe Zawody Pływackie2 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Marcin Izworski3Rejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu grzbietowymM. Zygma
Łukasz Rotyński4bRejonowe Zawody Pływackie2 miejsce w stylu dowolnymM. Zygma
Aleksander Hosumbek4aRejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu grzbietowymM. Zygma
Wiktorn Karczewski4aRejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Konrad Bik5bRejonowe Zawody Pływackie2 miejsce w stylu klasycznymM. Zygma
Wojtek Karczewski5bRejonowe Zawody Pływackie3 miejsce w stylu dowolnymM. Zygma
Dominik Gania4bKonkurs Poetycki „Klimatyczne dylematy” w ramach XXI Tygodnia Ziemi1. m.Anna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Nina Kincer4bKonkurs Poetycki „Klimatyczne dylematy” w ramach XXI Tygodnia Ziemi3. m.Anna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Dominik Gania4bKonkurs Literacki  „ Świat za sto lat” w ramach XXI Tygodnia Ziemi1. m.Anna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Zofia Kozioł6bKonkurs Literacki  „ Świat za sto lat” w ramach XXI Tygodnia ZiemiwyróżnienieAnna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Daria Woźnicka3bKonkurs Plastyczny „ Świat za sto lat” w ramach XXI Tygodnia ZiemiwyróżnienieAnna Zawada – Michalska, Teresa Mnich, Monika Malek
Wiktor Karczewski4bKonkurs Fotograficzny „ Zaskakujące…”  w ramach XXI Tygodnia Ziemi2. m.Anna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Jakub Nawrotek4bKonkurs Fotograficzny „ Zaskakujące…”  w ramach XXI Tygodnia ZiemiwyróżnienieAnna Zawada – Michalska, Teresa Mnich
Krzysztof Kular2Miejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”2. m.Małgorzata Kamska
Adam Drewko4Miejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”2.m. 
Kacper Pająk5bMiejski Konkurs „Krzyżówka informatyczna”2.m. 
Julia Janiczek0Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Herb papieża-Polaka”wyróżnienieBarbara Lankauf
Anna Mastaj4b60. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczkasrebrna nutkaAnna Olejniczak
Michał Ferenc6aMiejski Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych2 miejsceBeata Tarczałowicz-Leończyk
Julia Szymańska2bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieK. Batog
Łukasz Sobczyk2cMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieM. Kaczor
Letycja Zemła3bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”bardzo dobry wynikM. Malek
Maciej Zatorski4aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieA. Graczyk
Kalinowska Magda Nieniec Gosia Gania Dominik Bielecki Bartosz4bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieM. Strzałkowska
Kuś Bartłomiej Pawłowski Miłosz5aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieA. Graczyk
Wiącek Wiktoria Sibik Jakub5bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”wyróżnienieA. Graczyk
Ferenc Michał6aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2014”bardzo dobry wynikW. Wójtowicz
Jaśków Wiktoria5aMatematyka dla wytrwałychI miejsceA. Graczyk
Gania Dominik4bMatematyka dla wytrwałychI miejsceM. Strzałkowska
Jaśków Wiktoria5aKonkurs języka angielskiego dla kl.4-6III miejsceB. Tarczałowicz-Leończyk
Jakub Skwarzec5bLiga RecytatorówIII miejsceB. Przygońska
Julia Laszczyk4bLiga Recytatorówwyróżnienie indywidualneA. Kocyba
Małgorzata Niemiec4bLiga Recytatorówwyróżnienie indywidualneA.Olejniczak
Emilia Bentkowska Jakub Skwarzec Przemysław Majewski Magdalena Latała Julia Laszczyk Małgorzata Niemiec Zuzanna Merta Nina Kincer Anna Mastaj Liga RecytatorówI miejsceA. Kocyba B.Przygońska A.Olejniczak D.Mazur
Dominik Gania4bWojewódzki Konkurs Przyrodniczo-FotograficznyII miejsceT. Mnich
Dorota Burdyszek5aVI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio” 2014(test)tytuł laureataK. Piwko
Wiktoria Wiącek5bVI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio” 2014(praca plastyczna)tytuł laureataK. Piwko
Dominik Gania4bVI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio” 2014(praca fotograficzna)tytuł laureataK. Piwko
Maciej Kaczor5aVII Międzyszkolny Konkurs Pisenki EuropejskiejII miejsceM. Lazar
Bartłomiej Kuś5aOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 20142 m. w woj.K. Moser
Agnieszka Ochwat2c” Zabrze okiem młodego Turysty”3 m.A. Zawada-Michalska
Grzegorz Ochwat6a” Zabrze okiem młodego Turysty”3. m.A. Zawada-Michalska
Jakub Golder5a” Zabrze okiem młodego Turysty”1.m.A. Zawada-Michalska
Krzysztof Kielar2bMiejski Konkurs Informatyczny „Krzyzówka informatyczna”2. m.M. Kamska
Mikołaj Gorajek Wojtek Karczewski Konrad Bik Jakub Sibik Miłosz Pawłowski Karol Dziambor Grzegorz Ochwat Alek Bieszczad Maciek Minkina Łukasz Kaprak Adam Wawrzyniuk5a
5b
6a
6b
I Puchar Archidiecezji Gliwickiej Szkół Katolickich oraz im. Jana Pawła II w  Halowej Piłce Nożnej1 miejsceM. Cwalina
Agata Kudła6aMiędzyszkolny Konkurs Literowania w Języku Angielskim SPELLING BEE1 miejsceA. Adamiok
Wiktoria Jaśków5a„Champion of English” dla klas IV-VI2 miejsceB. Tarczałowicz-Leończyk
Adam Drewko4aKrzyżówka informatyczna2 miejsceW. Persz
Maks Sztejnwald2Mistrzostwa Zabrza Szkół w Narciarstwie Alpejskim 20142m. w klasach 1 – 3Marcin Cwalina
Ola Sztejnwald5bMistrzostwa Zabrza Szkół w Narciarstwie Alpejskim 20141m. w klasach 4 – 6Marcin Cwalina
Jakub Nowrotek4Mistrzostwa Zabrza Szkół w Narciarstwie Alpejskim 20141m. w klasach 4 – 6Marcin Cwalina
Marcin Pabisiak6aKonkurs Rok Liturgiczny Kościoła Katolickiegolaureat Estera Baksik
Katarzyna Demidowicz2cMała Liga Recytatorska1 miejsceM. Kaczor
Katarzyna Demidowicz Michał Kincer  Hanna Kopyczyńska Stanisław Mirek Matylda Strachota-Gorzycki Julia Szymańska Alicja Wasilewska Anna Dyhdalewicz Agata Sowa  Letycja Zemła2a
2b
2c
3a
3b   
Mała Liga Recytatorska2 miejsceM. Kaczor D. Dzięcioł K. Batog M. Malek 
Alicja Pawlus Julia Laszczyk Natalia Literacka Anna Mastaj Zuzanna Merta4bDiecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej2. m.Anna Olejniczak
Dominik Gania4bKonkurs Literacki „Dom, rodzina, miłość”wyróżnienieAnna Kocyba
Adam Wawrzyniuk6aMatematyka jest wszędzie1 miejsceA. Zawada, W. Wójtowicz
Małgorzata Niemiec4bKonkurs języka angielskiego Jersz – English Ace1 miejsce w województwieB. Swirkaitis
Wiktor Oleksiak5bKonkurs języka angielskiego Jersz – English Ace2 miejsce w województwieB. Swirkaitis

Rok szkolny 2012/2013

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Rozalia Zemła 1 VII Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego w poezji i prozie” 1 miejsce wśród klas 1D. Dzięcioł
Matylda Strachota-Gorzycka 1  VII Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego w poezji i prozie” 2 miejsce wśród klas 1M. Kaczor
Anna Mastaj 3b  VII Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego w poezji i prozie” 1 miejsce wśród klas 3 K. Dłubis
Agata Kudła Grzegorz Ochwat Jakub Szczygieł5a
5a
5a
Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia poezji dziecięcej” laureaciD.Ochwat B.Przygońska
Marcin Bański Oliwia Boduch Martyna Czampiel Jakub Desperak Kalina Fleszar Julia Hanke Alksandra Kopiec Zuzanna Michalska Małgorzata Otorowska Dominika Pudlo    6VIII Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim I miejsce K. Kordek
Marcin Pabisiak
Adam Wawrzyniuk
Zofia Kozioł
 
5a
5a
5b
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinrny z języka polskiego z elementami historiizakw. do etapu rejonowegoK. Piwko
B. Przygońska
Maria Gromek Oliwia Warmusz Wiktoria Wawrzyńczyk Magdalena Zając6a
6a
6a
6a
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z języka polskiego z elementami historiizakw. do etapu rejonowegoD. Ochwat K. Piwko
Martyna Czampiel Zuzanna Michalska Julia Hanke Małgosia Otorowska6b
6b
6b
6b  
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z języka polskiego z elementami historiizakw. do etapu rejonowegoA. Kocyba K. Piwko
Wiktoria Wawrzyńczyk Magdalena Zając6a
6a
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z matematyki z elementami przyrodyzakw. do etapu rejonowegoA. Graczyk A. Zawada-Michalska
 Zuzanna Michalska 6b XIII Międzyszkolny Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych wyróżnienie D.Mazur
 Marcin Pabisiak 5a Losy żołnierza i oręża polskiegozakw. do etapu wojewódzkiego K.Piwko
WiktoriaWawrzyńczyk Magdalena Zając6a  Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z matematyki z elementami przyrodyzakw. do etapu wojewódzkiegoA. Graczyk A. Zawada-Michalska
Wiktoria Wawrzyńczyk 6aWojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z języka polskiego z elementami historiizakw. do etapu wojewódzkiegoD. Ochwat K. Piwko
Wiktoria Wawrzyńczyk 6aKonkurs matematyczny Alfiklauratka, 1 miejsce w województwieA. Graczyk
Magdalena Zając 6aKonkurs matematyczny Alfikbardzo dobry wynikA. Graczyk
Anna Mastaj 3bMiejski Konkurs Recytatorski dla uczniów kl.I-III „Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy” I miejsceK. Dłubis
Michał Bukowski Piotr Sękowski3a  XIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”  finaliści  B. Lankauf
Maja Chudzik Dominik Gania Jakub Nowrotek3bXIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”  finaliści  K.Dłubis
Marcelina Liszewska-Krzywy 3aMiejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III I miejsceB.Lankauf
Magdalena Kalinowska 3bMiejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów klas III III miejsceK. Dłubis
 Wiktoria Wawrzyńczyk 6a Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z języka polskiego z elementami historii finalistka D. Ochwat, K. Piwko
 Wiktoria Wawrzyńczyk 6a Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z matematyki z elementami przyrody finalistka A. Graczyk, A. Zawada_Michalska
 Magdalena Zając 6a Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z matematyki z elementami przyrody finalistka A. Graczyk, A. Zawada-Michalska
 Zuzanna Michalska 6b59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( mały OKR) etap  miejski III miejsce Danuta Mazur
 Anna Mastaj 3b 59.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( mały OKR) etap miejski I miejsce Krystyna Dłubis
Julia Laszczyk 3b 59.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( mały OKR) etap miejski wyróżnienie Krystyna Dłubis
 Dominik Gania 3bWojewódzki Konkurs Matematyczny uczniów klas III i IV „Mistrz Tabliczki Mnożenia” II miejsce Krystyna Dłubis
 Magdalena Zając 6a Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny z matematyki z elementami przyrody laureat A. Graczyk, A. Zawad-Michalska
 Marcin Pabisiak 5aKonkurs Biblijny z Ewangelii wg św. Jana. II miejsce w etapie rejonowym K. Nastula
 Marcin Pabisiak 5a IV Przegląd Małych Form Teatralnych ” Z EfSsem na scenę „ wyróżnienie D.Mazur
 Marcin Pabisiak 5aOgólnopolski Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”zakw. do finału w Warszawie K. Piwko
Oliwia Boduch, Martyna Czampiel,  Małgorzta Otorowska, Dominika Pudlo, Julia Hanke Zuzanna Michalska, Kalina Fleszar, Aleksandra Kopiec Marcina Pabisiak Marta Witt Dorota Burduszek Magdalena Zajęcka6b
5a
4a
 59 Festiwal Kultury  Młodzieżowej im N.Kroczka  III miejsce w Zabrzu D.Mazur
Wiktoria Jaśków 4a„Matematyka dla wytrwałych” I miejsce w kategori klas 4Anna Graczyk
Jakub Sibik 4b„Matematyka dla wytrwałych”II miejsce w kategorii klas 4Anna Graczyk
 Maciej Kaczor 4a 59 Festiwal Kultury  Młodzieżowej im N.Kroczka Srebrna nuta,II miejsce w kategorii wokalistówMirosława Kaczor
Magdalena Zając 6a Ogólnopolski Konkurs Jezyka Angielskiego Jersz – English AceI miejsce w kraju I miejsce w województwie śląskimKatarzyna Kordek
Magdalena Zając 6a Konkurs „Matematyka jest wszędzie” II miejsceAnna Graczyk
Agata Kudła 5a Miejski Konkurs Ortograficzny III m. Bożena Przygońska
Magdalena Zając 6a Miejski Konkurs Ortograficzny IV m. Dorota Ochwat
Jakub Sibik 4b Konkurs matematyczny „Mały Pitagoras” II miejsce Anna Graczyk
Julia Hanke Krzysztof Suwiński Filip Wasilewski Wiktoria Wawrzyńczyk Magdalena Zająć6b
6b
6b
6a
6a
 Mała Olimpiada Matematyczna Finaliści Anna Graczyk
Magdalena Zając 6a Mała Olimpiada Matematyczna II miejsce Anna Graczyk
Wiktoria Wawrzyńczyk 6b Mała Olimpiada Matematyczna III miejsce Anna Graczyk
Zemła Letycja 2b Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013 wyróżnienie Monika Malek
Piotr Sękowski Michał Bukowski Maciej Zatorski  3a  Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013  wyróżnienie  Barbara Lankauf
Dominik Gania Jakub Nowrotek3bMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieKrystyna Dłubis
Maksymilian Brzezinka Bartłomiej Kuś4aMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieAnna Graczyk
Wiktoria Wiącek4bMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieAnna Graczyk
Michał Ferenc 5aMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk 6aMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013bardzo dobry wynikAnna Graczyk
Magdalena Zając 6aMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieAnna Graczyk
Filip Wasilewski 6bMiedzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013wyróżnienieAnna Graczyk
Anna Mastaj 3bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Proza i Poezja w Języku Szekspira”I miejsceKatarzyna Kordek
Dominik Gania 3bOgólnopolski Konkurs „Zuch”laureatKrystyna Dłubis
Anna Mastaj 3bMiejska Mała Liga Recytatorska4 miejsceKrystyna Dłubis
Julia Laszczyk 3bMiejska Mała Liga Recytatorska2 miejsceKrystyna Dłubis
Małgorzata Niemiec 3bMiejska Mała Liga Recytatorska – kategoria poezja śpiewana3 miejsceKrystyna Dłubis
Zuzanna Merta 3bMiejski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewająca Podstawówka”1 miejsceKrystyna Dłubis
Małgorzata Niemiec 3bMiejski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Śpiewająca Podstawówka”3 miejsceKrystyna Dłubis
Łukasz Sobczyk 1cOgólnopolski Konkurs „Olimpusek-j. angielski”2 miejsceMałgorzata Lazar Anna Adamiok
Jakub Twardowski Natalia Szczepaniak Julia Szymańska 1bOgólnopolski Konkurs „Olimpusek-j. angielski”laureaciMałgorzata Lazar Anna Adamiok
Maja Jaśków Teresa Gawelczyk Krzysztof Kielar 1aOgólnopolski Konkurs „Olimpusek-j. angielski”laureaciMałgorzata Lazar Anna Adamiok
Maja Jaśków 1aOgólnopolski Konkurs „ZUCH- j. angielski”laureatMałgorzata Laza Anna Adamiok
Michał Bukowski Anna Palian3a 3aOgólnopolski Konkurs „ZUCH- j. angielski”laureaciKatarzyna Kordek
Matylda Strachota-Gorzycki 1cOgólnopolski Konkurs „ZUCH”laureatMirosława Kaczor
Wiktoria Wiącek 4bMiejska Krzyżówka MatematycznaIII miejsceAnna Graczyk
Marcin Pabisiak 5aOgólnopolski Konkurs Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”laureatG. Leksy M. Wójcikiewicz K. Piwko
Magdalena Zając 6a Miejski Konkurs Przyrodniczy z Elementami Ekologii I miejsce A Zawada -Michalska
Przemysła Majewski 4bOgólnoplski Konkurs z Języka Angielskiego „Jersz”I miejsce w woj. śląskimM. Lazar
Wiktoria Jaśków 4aOgólnoplski Konkurs z Języka Angielskiego „Jersz”II miejsce w woj. śląskimM. Lazar
Michalina Żak 4b Ogólnoplski Konkurs z Języka Angielskiego „Jersz”III miejsce w woj. śląskimM. Lazar
Jakub Skwarzec 4b Sprachdoktor 10 w woj. Karina Moser
Magdalena Zając 6a Sprachdoktor 3 w woj. Karina Moser
Julia Laszczyk Anna Mastaj Letycja Zemła Małgorzata Niemiec Zuzanna Merta Natalia Literacka Rozalia Zemła Justyna Kaczor Agata Sowa Michał Sibik 3b
3b
2b
3b
3b
3b
1a
3a
2a
2a  
Mała Liga Recytatorska II miejsce dla KSPK. Dłubis B. Lankauf M. Kaczor
Jakub Szkodziński 3a Ogólnopolski Konkurs „Biblia i Przypowieści Biblijne” wyróżnienieBeata Żerdzińska

Rok szkolny 2011/2012

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Zosia Białas
Natalia Bilska
Julia Gołąb
Zuzia Michalska
Martyna Czampiel
Julka Hanke
Dominika Pudlo
Jacek Danik
Piotr Palian
Andrzej Dłubak
Julia Letkiewicz
4b

5a
5b





6a      
Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim                            II miejsce                        Katarzyna Kordek                  
 Maciej Kaczor 3a VII Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego” 2 miejsceKatarzyna Batog
 Anna Mastaj 2b VII Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. Jana Twardowskiego” 3 miejsceKrystyna Dłubis
 Anna Palian 2a IV Miejski Konkurs „Ładnego Pisania – Kaligrafii” 1 miejsceBarbara Lankauf
Julia Letkiewicz 6aWojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny – Matematyka z Elementami Przyrody zakwalifikowana do eliminacji rejonowychA. Graczyk A. Zawada-Michalska
Andrzej Dłubak
Wojciech Lipina
Paweł Michalak
6a
6b
6b
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny – Język Polski z Elementami Historiizakwalifikowani do eliminacji rejonowychA. Kocyba D. Ochwat K. Piwko
 Michał Ferenc 4a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2011” laureat W Wójtowicz
 Wiktoria Wawrzyńczyk
 
 5a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2011” laureatka A. Graczyk
 Magdalena Zajac 5a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2011” wyróżnienie A. Graczyk
 Julia Letkiewicz 6a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2011” laureatka A. Graczyk
 Paweł Michalak 6b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin 2011” wyróżnienie A. Graczyk
 Julia Letkiewicz 6aWojewódzki Konkurs Przedmiotowy Z Matematyki z Elementami Przyrody   laureatka A.Graczyk,A.Zawada – Michalska
 Anna Mastaj 2b Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap miejski wyróżnienie K.Dłubis
 Dominik Gania 2bOgólnopolska Olimpiada Olimpusek laureat K.Dłubis
Wiktoria Wiącek 3b XV Miejski Konkurs Recytatorski dla klas 1-3 szkół podstawowych 3 miejsce M. Kaczor
Wiktoria Wawrzyńczyk 5aMiędzygminny Konkurs Mitologiczno-Historyczny pod patronatem Pana Krzysztofa Obrzuta Wójta Gminy Rudziniec 2 miejsce K. Piwko
Wiktorai Wawrzyńczyk 5aMiejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”  1 miejsce A. Graczyk
Julia Letkiewicz 6aMiejski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Matematyka jest wszędzie”  3 miejsce A. Graczyk
 Miłosz Pawłowski 3a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wynik bdb K. Batog
Anna Palian
Piotr Sękowski
Adam Drewko
2a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia B. Lankauf
Dominik Gania
Bartosz Bielecki
Jakub Nowrotek
Maja Chudzik
 2b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia K. Dłubis
Wiktoria Jaśków 3a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyrożnienia K. Batog
Wiktoria Wiącek Przemysław Majewski
Jakub Sibik
 3b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia M. Kaczor
Jakub Szczygieł
Adam Wawrzyniuk
Michał Ferenc
 4a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia W. Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk
Magdalena Zając
 5a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia A. Graczyk
 Filip Wasilewski
Julia Hanke
 5b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienia A. Graczyk
Agata Szkodzińska 6b Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Anglii I miejsce M. Lazar, B. Tarczałowicz
 Wiktor Strachot-Gorzycki 6b Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Anglii II miejsce M. Lazar, B. Tarczałowicz
 Jakub Szkodziński 2a Ogólnopolska olimpada z języka angielskiego Olimpusek laureat M. Lazar, B. Tarczałowicz
 Dominik Gania Magdalena Kalinowska 2b Ogólnopolska olimpada z języka angielskiego Olimpusek laureaci M. Lazar, B. Tarczałowicz
 Wiktoria Jaśków      Oliwia Kolczyńska 3a Ogólnopolska olimpada z języka angielskiego Olimpusek I miejsce M. Lazar, B. Tarczałowicz
 Mikołaj Grabowski 3a Ogólnopolska olimpada z języka angielskiego Olimpusek laureat M. Lazar B. Tarczałowicz
 Adam Drewko 2a Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” laureatB. Lankauf
 Julian Szczepaniak 2b Ogólnopolski Konkurs „ZUCH” laureat K. Dłubis
Julia Mistela 1a Ogólnopolski Konkurs „Zuch” 5 miejsce T. Rolnik
Anna Palian 2a Ogólnopolski Konkurs „Zuch” 5 miejsce B. Lankauf
Maja Chudzik 2b Ogólnopolski Konkurs „Zuch” 6 miejsce K. Dłubis
Karol Nowak 2a Ogólnopolski Konkurs „Zuch” 6 miejsce B. Lankauf
Michał Ferenc 4a Miejski konkurs „Krzyżówka Matematyczna” wyróżnienie W. Wójtowicz
Wiktor Strachota-Gorzycki 6b Miejski Konkurs Geograficzny 4 miejsce T. Mnich, A. Zawada
Adam Wawrzyniuk 4a Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia” 4 miejsce W. Wójtowicz
Kacper Pająk 3b Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia” bardzo dobry wynik M. Kaczor
Wiktoria Wiącek, Przemysław Majewski, Wiktor Oleksiak, Jakub Skwarzec, Zuzanna Flakus 3b Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ZUCH”7 miejsce 10 miejsce 11 miejsce 13 miejsce 13 miejsce (laureaci)B. Tarczałowicz-Leończyk, M. Lazar
Bartek Kuś, Wiktoria Jaśków 3a Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ZUCH”5 miejsce 10 miejsce (lauraci)B. Tarczałowicz-Leończyk, M. Lazar
Zuzanna Michalska 5b Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja kształtuje i budzi” 2 miejsce A. Kocyba
Filip Wasilewski Patrycja Faron 5b
4a
 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja kształtuje i budzi” wyróżnienieA. Kocyba B. Przygońska
Magdalena Zając 5aOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English Jersz” 1 miejsce w województwie K. Kordek
 Anna Kiszka 6a„W hołdzie błogosławionemu Janowi Pawłowi II” 3 miejsce w mieście Aleksandra Piotrowska
Anna Kiszka Katarzyna Jurczyk6a W żłóbku na sianie – konkurs rękodzieła (miejski)2 miejsce 3 miejsce Aleksandra Piotrowska
Grzegorz Majewski 1bOgólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ZUCH” 13 miejsce (laureat)M. Lazar
Julian Szczepaniak 2bOgólnopolski Konkurs z języka angielskiego „ZUCH” 9 miejsce (laureat)M. Lazar
Michał Ferenc 4aOgólnopolski Konkurs „Komputery i Informatyka”wysokie 18 miejsce w krajuW. Presz
Kszysztof Jagła 4bOgólnopolski Konkurs „Komputery i Informatyka”21 miejsce w krajuW. Presz
Wawrzyniuk Adam 4aOgólnopolski Konkurs „Komputery i Informatyka”22 miejsce w krajuW. Presz
Marta Witt 3aOgólnopolski Konkurs „Komputery i Informatyka”15 miejsce w krajuW. Presz
Paweł Patyk 5aOgólnopolski Konkurs „Polska Piastów”wysokie 18 miejsce w krajuK. Piwko
Maria Krupa Natalia Literacka Nina Kincer Anna Mastaj  Julia Laszczyk Maciej Kaczor Przemysław Majewski Michalina Żak Emilia Bentkowski Jakub Skwarzec2a
2b




3a
3b
Miejska V Mała Liga Recytatorów2 miejsceK. Dłubis
M. Kaczor
K. Batog

Rok szkolny 2010/2011

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Jadwiga Lazar
Maciej Kaczor
Vanessa Soroka
Jakub Skwarzec
Michał Szudy
Wiktoia Wiącek
Julia Obersztyn
Michalina Żak
Anna Mastaj
Julia Laszczyk
IIIa
IIa
IIIb
IIb
IIb
IIb
IIb
IIb
Ib
Ib
  Mała Liga Recytatorska I MIEJSCE ii MIEJSCE ORAZ Zespołowo I miejsceM. Lazar
M. Kaczor
M. Malek
K. Dłubis
Maja Chudzik
Anna Palian
Karol Nowak
Anna Mastaj
Malina Krupa
Alicja Pawlus
Weronika Gawelczyk
Wiktoria Wiącek
Wiktoria Jaśków
Jakub Sibik
Dorota Budryszek
Miłosz Pawłowski
Jakub Skwarzec
Kacper Pająk
Olga Bondaruk
Michał Ferenc
Jakub Szczygieł
Adam Wawrzyniuk
Kajetan Wojciechowski
Ib
Ia
Ia
Ib
Ia
Ib
Ia

IIb
IIa
IIb

IIa
IIa

IIb
IIb

IIIa
IIIa

IIIa
IIIa
IIIb
  Ogólnopolski Konkurs „Zuch”  Laureaci       Laureac                   LaureaciB. Lankauf
K. Dłubis           K. Batog M.Kaczor             T. Rolnik             M. Malek
Malina Krupa Maja Nikolin Justyna Kaczor Anna Palian Maciej KaczorIa
Ia
Ia
Ia
IIa  
 Miejski Konkurs Piosenki Religijnej II miejsce M. Kaczor
 Wiktoria Wawrzyńczyk IVa Zabrzański Międzyszkolny Konkurs „Mały Pitagoras” I miejsce A.  Graczyk
 Julia Letkiewicz Va Miejski Konkurs Matematyka na V II miejsce A. Graczyk
Adam Wawrzyniuk IIIa Wojewódzki Konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia” II miejsce T. Rolnik
Jakub Nawrotek Łukasz Rotyński Dominik Gania Zuzanna Merta Maja Chudzik Julia Kotarska  Alicja Pawlus Michał Bukowski Adam Drewko Piotr Sękowski Katarzyna Ptasznik Michał FerencIb
Ib
Ib
Ib
Ib
Ib
Ib
Ia
Ia
Ia
IIa
IIIa
Ogólnopolski Konkurs Olimpuseklaureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat          K. Dłubis             B. Lankauf
K. Batog
T. Rolnik      
Michalina Żak Wiktoria Jaśków Weronika BosekIIb
IIa
IIIb
 Międzyszkolny Konkurs OrtograficznyI miejsce II miejsce II miejsceM. Kaczor
K. Batog
M. Malek
Agata Szkodzińska Adam NiklewskiVb
Vb
 I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o IrlandiiI miejsce II miejsce M. Lazar
 Zuzanna Michalska IVb Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej” wyróżnienie A. Kocyba
 Julia Laszczyk Ib Vi Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego” III miejsce K. Dłubis
Wiktoria Jaśków IIa  Vi Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. J. Twardowskiego” III miejsce K. Batog
 Inga Brandys VIb Wojewódzki Konkurs „Antologia poezji dziecięcej” laureat B. Przygońska
Marta Pudlo   VIa  Wojewódzki Konkurs „Antologia poezji dziecięcej”laureat B. Przygońska
Martyna Falkowska Maksymilian Jędrzejowski Julia Korus Paulina Patyk VIb Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny- Język Polski z Elementami Historii zakwalifikowani do eliminacji rejonowych B. Przygońska
Maria Michna Maksymilian JędrzejowskiVIa
VIb
 Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny – Matematyka z Elementami Przyrody zakwalifikowani do eliminacji rejonowych W. Wójtowicz
 Zofia Kasela Ib Miejski Konkurs Plastyczny „Choinka moich marzeń” I miejsce K. Dłubis
 Maja Chudzik IB Miejski Konkurs Plastyczny „Choinka moich marzeń” III miejsce K. Dłubis
Krystyna Kól
Karolina Lichwała
Marta Pudlo
Gustaw Brzezinka
Justyna Dilling
Angelika Trzcionka
Maria Michna
Julia Korus
6a
6a
6b
5a
5a
5a
5a
6a
6a
 Jersz Deutschfreund2
4
5
7
8 9 7
7 (miejsca w województwie)
 K. Moser
 Julia Letkiewicz
Paulina Jarzębowska Aleksandra Zatorska
5a
5a
6a
 Miejski Konkurs Ortograficzny zakwalifikowane do finałuD. Ochwat
B. Przygońska
Wiktoria Wawrzyńczyk
Maksymilian Jędrzejowski Julia Letkiewicz Adam Wawrzyniuk
4a
6b
5a
3a
 Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”wynik bardzo dobry wynik dobry   Wyróżnienie WyróżnienieA. Graczyk
W. Wójtowicz  
T. Rolnik
Piotr Palian Anna Mastaj Jakub Skwarzec michał Szudy5a
1b
2b
2b
 miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego2 m. 2m. wyróżnienie wyróżnienieD.Ochwat K.Dłubis M.Kaczor M.Kaczor
 Maksymilian Jędrzejowski 6b Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny – Matematyka z Elementami Przyrody laureat W.Wójtowicz
 Aleksandra Zatorska 6a IX Miejski Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Szkół Podstawowych finalistka B. Przygońska
 Filip Wasilewski 4b Konkursy Tygodnia Ziemi – Eko Fotograficzny III m. T. Mnich
 Dominika Pudlo 4b Konkursy Tygodnia Ziemi – Eko Plastyczny wyróżnienieT. Mnich  
 Magdalena Zając 4a Ogólnopolski Konkurs JęzykowyEnglish Ace II m. w woj. , 34 w kraju K. Kordek
 Maria Michna 6a Ogólnopolski Konkurs JęzykowyEnglish Ace I. m. w woj. 65 w kraju K. Kordek
Miłosz Pawłowski
Wiktoria Jaśków
 2a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wynik bardzo dobry K. Batog
Wiktoria Wiącek
Jakub Skwarzec
Przemek Majewski
 2b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wynik bardzo dobry M. Kaczor
 Michał Ferenc 3a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”bardzo dobry T. Rolnik
 Julia Hanke
Magdalena Zając
Filip Wasilewski
 4a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie A. Graczyk
 Maksymilian Jędrzejowski
Julia Korus
 6b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie W. Wójtowicz
 Aleksandra Zatorska 6a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróznienie W. Wójtowicz
 Maks Jędrzejowski 6b Miejski Konkurs Przyrodniczy II m. T. Mnich
 Marysia Michna 6a Miejski Konkurs Przyrodniczy IV m. A. Zawada – Michalska
 Zuzanna Michalska 4b Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja i proza w języku Szekspira” III m. K. Kordek
Adam Kotarski Krzysztof Leksy Patryk Dłubis Miłosz Pawłowski6a
2a
 Miejska Liga Szachowa III m. M.Twardoń

Rok szkolny 2009/2010

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Julia Letkiewicz 4a VII Wojewódzki Konkurs”Mistrz Tabliczki Mnożenia” III miejsce A. Graczyk
 Julia Letkiewicz 4a KonkursMiędzyszkolny „Mały Pitagoras” I miejsce A. Graczyk
 Julia Letkiewicz 4a  Konkurs Miejski „Krzyżówka matematyczna” wyróżnienie A. Graczyk
Martyna Czampiel 3b Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Regionalny „Pocztówka z Zabrza” I miejsce K. Dłubis
Magdalena Zając 3a Miejski Konkurs „Łamigłówki dla mądrej główki” II miejsce B. Lankauf
Julia Hanke 3b Miejski Konkurs „Łamigłówki dla mądrej główki” II miejsce K. Dłubis
Martyna Czampiel 3b V Miejski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią w przyrodzie” III miejsce K. Dłubis
Wiktoria Wawrzyńczyk 3a V Miejski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią w przyrodzie” I miejsce B. Lankauf
Wiktoria Wawrzyńczyk3aOgólnopolski Konkurs OrtograficznyII miejsce w PolsceB Lankauf
Natalia Szymańska Angelika Trzcionka3b
4a
 „Choinka moich marzeń”I miejsce
III miejsce
K. Batog T. Szczęsny
Jakub Skwarzec Jadwiga Lazar Zuzanna Michalska1b
2a
3b
 V Miejski Konkurs Recytatorski „Twórczość ks. j. Twardowskiego w poezji i prozie”I miejsce II miejsce I miejsceM. Kaczor T. Rolnik K. Dłubis
Mikołaj Grabowski
Krzysztof Wątorek
Wiktoia Jaśków
Wiktoia Więcek
Zuzanna Flakus
Emilia Bentkowska
Olga Bondaruk
Agata Kudła
Anna Werszner
Magdalena Zając
Emanuel Zemła
Filip Kasela
Maria Gromek
Julia Gołąb
Oliwia Boduch
Julia Hanke
Martyna Czampiel  
Zuzanna Michalska
Filip Wasilewski
Jakub Desperak
Marcin Bański
Krzysztof Suwiński
Kamil Przybyła    
1a
1a
1a
1b
1b
1b
2a
2a
2b
3a
3a
3a
3a
3a
3b
3b
3b
3b
3b
3b
3b
3b
3b  
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną  na co dzień”Zakwalifikowani do II etatuK. Batog    
M. Kaczor    
T. Rolnik  
M. Malek
B. Lankauf       K. Dłubis
Marta Klimczak5bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej…”II miejsceB. Przygońska
Karolina Światowska6aWojewódzki Konkurs Recytatorski ” Z Gałfczyńskim łatwiej …”wyróżnienieD.Ochwat
Maciej Pawłowski
Karolina Światowska
Szymon Drużba
Karolina Liszewska-Krzywy
Szymon Blicharski
 6a
6a
6a
6b
6b
Konkurs Interdyscyplinarnyzakwalifikowanie do etapu rejonowegonauczyciele przedmiotów
Martyna Bezrąk Weronika Krupa Dominika Kamińska Flawiana Zemła Iga Przygońska Katarzyna Siemińska 6aII Miejski Przegląd JasełekII miejsceB.Dobkowska, D.Mazur
Agata Szkodzińska, Aleksandra Jawoszek, Wojciech Lipina, Paweł Michalak, Julia Letkiewicz, Agata Pozowska Lilianna Kowalska, Maciej Mazur4b
4a

5b
6a
Ogólnopolski Konkurs Z poprawną polszczyzną na co dzień  zakwalifikowani do II etapuA.Kocyba         B.Przygońska D.Ochwat
Krysia Król Ola Zatorska Karolina Lichwała5a
5a
5a
 Jersz – Deutschfreund2 m. w woj. 8 m. w woj. 10 m. w woj. K. Moser
Karolina Lichwała Krystyna Król Maria Michna  5a
5a
5a
Jersz – j. angielski2 m. w woj 6 m. w woj. 9 m. w woj. K. Kordek
 Karolina Światowska6aWojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Dla Uczniów Szkół Podstawowychfinalistkanauczyciele przedmiotów
Karolina Światowska
Karolina Liszewska – Krzywy
Natalia Rachfalska
6a
6b
6b
Miejski Konkurs Ortograficznyzakwal. do drugiego etapuD. Ochwat
Magdalena Zając
Krzysztof Suwiński
Filip Wasilewski
Małgorzata Otorowska
Kamil Przybyła
3Międzynarodowy Konkurs „Test Matematyka Plus”laur. I stopnia
laur. III st.
laur.IV st.
laur. V st.
laur. V st.
B. Lankauf
K. Dłubis
Julia Letkiewicz
Paweł Michalak
Wojciech Lipina
Piotr Palian
 4Międzynarodowy Konkurs „Test Matematyka Plus”laur. I st.
laur. IV st.
laur. V st.
laur. V st.
A. Graczyk
Maksymilia Jędrzejowski
Martyna Falkowska
Liliana Kowalska
Julia Korus
 5Międzynarodowy Konkurs „Test Matematyka Plus”laur. II st. laur. III st.
laur. III st.
laur.V st.
W. Wójtowicz
Maciej Pawłowski 6aMiędzynarodowy Konkurs „Test Matematyka Plus”laur. II st.A. Graczyk
K. Światowska
K. LIszewska-Krzywy
6a
6b
Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistkiD. Ochwat
 Inga Brandys 5b Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego II msc. B.Przygońska
 Weronika Krupa 6a Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „The Globe” finalistka B. Tarczałowicz-Leończyk
 Krzysztof Mędrek 4b Tydzień Ziemi – konkurs fotograficzny 8 m. op. T. Mnich
 Karolina Liszewska-Krzywy 6b Miejski Konkurs Ortograficzny I m. D. Ochwat
 Agata Szkodzińska 4b Ogólnopolski Konkurs English Ace 3 m. w woj. M. Lazar
 Agata Pozowska 4a  Ogólnopolski Konkurs English Ace 4 m. w woj. K. Kordek
 Karolina Lichwała
Krystyna Król
 5a  Ogólnopolski Konkurs English Ace 5 m. w woj.
8 m. w woj.
 K. Kordek
KarolinaLiszewska-Krzywy   6b Miejski Konkurs Przyrodniczy 2. m T. Mnich
 Krysia Król 5a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 3. w woj. i 20. w Polsce K. Moser
 Ola Żukowska 6a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 4. w woj. K. Moser
 Julia Letkiewicz 4a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 6.w woj. B. Tarczałowicz
 Gustaw Brzezinka 4a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 7.w woj. 
 Karolina Lichwała 5a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 7.w woj.K. Moser
 Wojtek Lipina 4b Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 8.w woj. K. Moser
 Marysia Michna 5a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 8. w woj. K. Moser
 Magda Moś 4b Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 9.w woj. K. Moser
 Marta Pudlo 5b Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 10.w woj. K. Moser
 Jacek Sznajder 4a Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 10.w woj. B. Tarczałowicz
 Dominika Kamińska
Łukasz Cyran
 
 6a
5a
 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” bdbA. Zawada – Michalska  
 Adam Wawrzyniuk 2a Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″ bardzo dobry T. Rolnik
 Magdalena Zając 3a  Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″ wyróżnienie II stopnia B. Lankauf
 Kamil Przybyła 3b  Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″  wyróżnienie II stopnia K. Dłubis
 Krzysztof Suwiński 3b Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″  wyróżnienie II stopnia k. Dłubis
Paweł Michalak Wiktor Strachota – Gorzycki 4b Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″   wyróżnienie II stopnia A. Graczyk
 Maria Michna 5a  Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″ Wyróżnienie W. Wójtowicz
 Maksymilian Jędrzejowski5a  Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″ bardzo dobry I stopnia W. Wójtowicz
Szymon Drużba Maciej Pawłowski 6a  Międzynarodowy konkurs Matematyczny ” Kangur 2010″ wyróżnienie II stopnia A. Graczyk
 Szymon Drużba 6a Mała Olimpiada Matematyczna – Konkurs miejski II miejsce A. Graczyk
 Maksymilian Jędzrzejowski 5b Matematyka na V – konkurs miejski II miejsce A. Graczyk
 Inga Brandys
Marta Pudlo
 5b Wojewódzki Konkurs Poetycki dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów zakw. do etapu wojewódzkiego B. Przygońska
Miłosz Pawłowski, Maciej Pawłowski, Krzysztof Kaczor, Patryk Dłubis, Krzysztof Leksy  1a
6a

5a
  Szachowa Liga Szkolna Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze  III miejsce zespołowo  II miejsce indywidualnie Maciej Pawłowski  M.Twardoń
 Karolina Liszewska-Krzywy
Julia Sliwinska
 6a I Miedzyszkolna Olimpiada z Jezyka Polskiego VII
V
 D. Ochwat
 Maks Marzec
Karolina Sacher
 5a
5a
  Konkurs Poetycko – Literacki „O Złote Pióro” – poezja nagrody B. Przygońska
 Julia Korus
Inez Boduch
 5b
5b
  Konkurs Poetycko – Literacki „O Złote Pióro” – poezja wyróżnienia B. Przygońska
 Inga Brandys
Patryk Dłubis
 5b
5a
  Konkurs Poetycko – Literacki „O Złote Pióro” – recytacja nagrody B. Przygońska
 Flawiana Zemła
Marta Klimczak
 6a
5b
  Konkurs Poetycko – Literacki „O Złote Pióro” – recytacja wyróżnienia D. Ochwat
B. Przygońska
 Agata Kudła 2a Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny II miejsce T.Rolnik
 Magdalena Zając 3a Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny  I miejsce B.Lankauf
 Inga Brandys 5b Liga  Recytatorów II miejsce B.Przygońska
 Karolina Światowska 6a Liga Recytatorów wyróżnienie D.Ochwat
Maciej Pawłowski
Kajetan Wysocki
Maria Sambura 
Paulina Patyk 
Dawid Rosijski
Maciej Mazur
Maksymilian Jędrzejowki         
Filip Piórkowski
Dominika Kamińska   
6a
6b
6b
5b
6a
6a
5b
6a
6a
 Konkurs wiedzy o bitwie pod Grunwaldem ( konkurs ogólnopolski) 6miejsce 7 miejsce 10 miejsce 10 miejsce 11 miejsce 12 miejsce 12 miejsce 14 miejsce 15 miejsce K.Piwko

Rok szkolny 2008/2009

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiagnięty wynikOpiekun
Jadwiga Lazar   Zuzanna Michalska Agata SzkodzińskaIa
IIa
IIIb
IV MiejskIi Konkurs „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie” IV MiejskIi Konkurs „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie” IV MiejskIi Konkurs „Twórczość ks. Jana Twardowskiego w poezji i prozie”I miejsce   III miejsce   II miejsceTeresa Rolnik   Katarzyna Urbańczyk   Katarzyna Batog
Inga Brandys4bWojewódzki Konkurs Recytatorski ” Z Gałczyńskim łatwiej…”wyróżnienieB. Przygońska
Marta Klimczak4bWojewódzki Konkurs Recytatorski ” Z Gałczyńskim łatwiej…”wyróżnienieB. Przygońska
Weronika Dercz6bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej…”III miejsceA. Kocyba
Alicja Leksy
Weronika Dercz
Radosław Smalec
Bartosz Śmiałecki
Emil Przygoński
6b
6b
6a
6a
6a
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarnyzakw. do elim. rejonowychnauczyciele przedmiotów
 Emil Przygoński 6a Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny finalista D. Ochwat, A. Graczyk, A. Zawada-Michalska
 Jadwiga Lazar 1a Mały OKR – Ogólnopolski Konkurs Recytatorski wyróżnienie Teresa Rolnik
 Inga Brandys 4a Mały OKR – Ogólnopolski Konkurs Recytatorski II miejsce B. Przygońska
 Anna Podhajna 6a  Mały OKR – Ogólnopolski Konkurs Recytatorski wyróżnienie Dorota Ochwat
 Julia Leończyk 6b Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „The Globe” finalistka M. Lazar
 Julia Leończyk 6b KOnkurs Jezyka Angielskiego „Łowcy Talentów – Jersz” 1 m. w województwie, 36 w kraju M. Lazar
 Weronika Dercz 6b Matematyka dla wytrwałych 3 m. A. Graczyk
 Flawiana Zemła 5a Matematyka dla wytrwałych 3m. A. Graczyk
 Maria Michna 4a Matematyka dla wytrwałych 1 m. A Graczyk
 Emil Przygoński 6a Matematyka jest wszędzie finalista A. Graczyk
 Marysia Michna 4a Ogolnopolski Konkurs Języka Angielskiego Jersz 2 m. K. Kordek
 Krystyna Król 4a Ogolnopolski Konkurs Języka Angielskiego Jersz 3 m. K. KOrdek
 Karolina Lichwała 4a Ogolnopolski Konkurs Języka Angielskiego Jersz 10 m. K. Kordek
 Szymon Drużba 5a Ogolnopolski Konkurs Języka Angielskiego Jersz 4 m. M. Lazar
 Julia Leończyk 6b Ogolnopolski Konkurs Języka Angielskiego Jersz 1 m. M. Lazar
 Małgorzata Otorowska 2b VII Miejski Konkurs Recytatorski ” Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy” 3 m. K.Dłubis
 Piotr Palian 3a VII Miejski Konkurs Recytatorski ” Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy” wyróźnienie M.Kaczor
 Wiktoria Łaba 3 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 20092 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma
 Martyna Kurbiel 3 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009 2 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma
 Ola Jawoszek 3  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  3 m. 50m. grzbiet  M.Cwalina, M.Zygma
 Inez Boduch 4  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma 
 Justyna Rychlicka 4 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma 
 Julia Korus 4  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  3 m. 50m. grzbiet M.Cwalina, M.Zygma 
 Julia Nikolin 5  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma 
 Karolina Liszewska-Krzywy 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. motyl M.Cwalina, M.Zygma 
 Iga Przygońska 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma 
 Wiktoria Kasprzycka 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. grzbiet M.Cwalina, M.Zygma 
 Wika Łaba, Martyna Kurbiel, Justyna Rychlicka, Inez Boduch3,
4,
 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. sztafeta 4x50m dowolnym M.Cwalina, M.Zygma
 Julia Nikolin, Karolina Liszewska-Krzywy, Marta Postulka, Julia Leończyk5,
6
 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  3 m. sztafeta 4x50m zmiennym M.Cwalina, M.Zygma
wyżej wymienione, cała drużyna dziewcząt3,
4,
5,
6
Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009 2m. drużynowo, vice mistrzostwo Zabrza szkół podstawowych – dziewczątM.Cwalina, M.Zygma
 Piotr Palian 3 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  1 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma
 Wojciech Golec 3 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma
 Adam Zygma 3 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. grzbiet M.Cwalina, M.Zygma
 Damian Dubaj 4 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma
 Patryk Dłubis 4 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  3 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma
 Maciej Pawłowski 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. motyl M.Cwalina, M.Zygma
 Szymon Drużba 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma
 Kajetan Wysocki 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  2 m. 50m. grzbiet M.Cwalina, M.Zygma
 Dawid Rosijski 5 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  4 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma
 Marcin Letkiewicz 6 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  4 m. 50m. klasyk M.Cwalina, M.Zygma
 Jakub Droździoł 6 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  4 m. 50m. grzbiet M.Cwalina, M.Zygma
 Emil Przygoński 6 Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009  7 m. 50m. dowolny M.Cwalina, M.Zygma
 Piotr Palian, Wojtek Golec, Patryk Dłubis, Damian Dubaj3,
4
  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009   2 m. sztafeta 4x50m dowolnym M.Cwalina, M.Zygma
 Maciej Pawłowski, Szymon Drużba, Dawid Rosijski, Marcin Letkiewicz5,
6
  Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009   2 m. sztafeta 4x50m zmiennym M.Cwalina, M.Zygma
wyżej wymienieni, cała drużyna chłopców3,
4,
5,
6
Pływackie Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych – marzec 2009 2m. drużynowo, vice mistrzostwo Zabrza szkół podstawowych – chłopcówM.Cwalina, M.Zygma
Dominika Kamińska Weronika Krupa 5a Tydzień Ziemi -konkurs fotograficzny wyróżnienie opieka – A. Zawada – Michalska
Wiktoria Wawrzyńczyk Martyna Czampiel2a
2b
 Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny1. miejsce 2. miejsceBarbara Lankauf Krystyna Dłubis
Karolina Lichwała
Marta Klimczak
Inga Brandys
Dominika Kamińska
Ola Żukowska
Iga Przygońska
Flawiana Zemła
Weronika Dercz
Julia Pakosz
Ania Podhaj
4a
4b
4b
5a
5a
5a
5a
6b
6a
6a
17 Liga Recytatorów I miejsceA. Kocyba
D. Ochwat
B. Przygońska
 Inga Brandys 4b17 LigaRecytatorów ind. V m. B. Przygońska
 Marta Klimczak4b 17 LigaRecytatorów ind. III m. B. Przygońska
 Flawiana Zemła 5a 17 LigaRecytatorów ind. IIi m.gwara D. Ochwat
 Maciej Pawłowski 5a Miejski konkurs historyczno-mitologiczny dla klas V III m K.Piwko, D.Ochwat
Maciej Mazur Mazksymilian Tomanek5a
5b
 Miejski konkurs historyczno-mitologiczny dla klas V finaliści K.Piwko, D.Ochwat
 Dominika Kamińska 5aKonkurs rysunkowo- malarski „Festiwal z martwą naturą” I miejsce A.Muschalik
 Krystyna Król 4a Sprachdoktor 1 m. w woj. K. Moser
 Julia Leończyk 6b Sprachdoktor 3 m. w woj. K. Moser
 Jakub Wysocki
 
 6a Miejski Konkurs Ortograficzny zakw. do II etapu D. Ochwat
 Maks Jędrzejowski 4b Miejski Konkurs Ortograficzny zakw. do II etapu B. Przygońska
 Julia Śliwińska 5b Miejski Konkurs Ortograficzny finalistka D. Ochwat
 Jan Gogoliński6b Miejski Konkurs Przyrodniczy 5 m. T. Mnich
 Radosław Smalec 6a Miejski Konkurs Przyrodniczy 6 m. A. Zawada-Michalska
 Flawiana Zemła 5a Miejski Konkurs „Scenki w gwarze śląskiej” II m. E. Mańka
 Justyna Rychlicka 4a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 1 miejsce Marcin Cwalina
 Julia Lipka 4a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 2 miejsce Marcin Cwalina
 Karolina Lichwała 4a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 4 miejsce Marcin Cwalina
 Marta Klimaczak 4b V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 5 miejsce Marcin Cwalina
 Julia Letkiewicz 6a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 6 miejsce Marcin Cwalina
 Paweł Mazurkiewicz 4b V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 1 miejsce Marcin Cwalina
 Maks Marzec 4a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 2 miejsce Marcin Cwalina
 Patryk Dłubis 4a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 3 miejsce Marcin Cwalina
 Kajetan Wysocki 5b V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 4 miejsce Marcin Cwalina
 Mikołaj Stryja 5b V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 1 miejsce Marcin Cwalina
 Jakub Droździoł 6a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 2 miejsce Marcin Cwalina
Marcin Letkiewicz 6a V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 4 miejsce  Marcin Cwalina
 Szymon Drużba 5a Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  1 miejsce  Marcin Cwalina
 Mikołaj Stryja 5b Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  2 miejsce Marcin Cwalina
 Jakub Droździoł 6a Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  3 miejsce Marcin Cwalina
DRUŻYNOWO: Jakub Droździoł, Mikołaj Stryja, Szymon Drużba5a
5b
6a 
 Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  1 miejsce Marcin Cwalina
 Karolina Kmiecik5a  Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  3 miejsce M.Zygma
 Justyna Rychlicka4b  Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  4 miejsce M.Zygma
DRUŻYNOWO: Karolina Kmiecik, Justyna Rychlicka 5a, 4b Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom  2 miejsce M.Zygma
 Marek Drewko 2a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie B. Lankauf
 Emanuel Zemła 2a  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”  wyróżnienie B. Lankauf
 Krzysztof Suwińki 2b  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie K. Dłubis
 Piotr Palian 3a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie M. Kaczor
 Paweł Michalak 3b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie K. Batog
 Paulina Patyk 4b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie W. Wójtowicz
 Maksymilian Jędrzejowski 4b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie W. Wójtowicz
 Maciej Pawłowski 5a Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie A. Graczyk
 Natalia Rachfalska 5b Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie A. Graczyk

Rok szkolny 2007/2008

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Patryk DłubisIIIaKonkurs plastyczny „Choinka moich marzeń”III miejsceMonika Malek
Ola JawoszekIIbKonkurs plastyczny „Choinka moich marzeń”wyróżnienieKatarzyna Batog
Patryk DłubisIIIaIII Miejski Konkurs „Twórczość Ks. J. Twardowskiego w poezji i rysunku”III miejsceMonika Malek
Agata SzkodzińskaIIbIII Miejski Konkurs „Twórczość Ks. J. Twardowskiego w poezji i rysunku”II miejsceKatarzyna Batog
Zuzanna MichalskaIBIII Miejski Konkurs „Twórczość Ks. J. Twardowskiego w poezji i rysunku”I miejsceKrystyna Dłubis
Karolina Liszewska- Krzywy4bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy ” Sezam”13 w krajuDorota Ochwat
Maksymilian Jędrzejowski3bOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Sezam”7 w krajuBeata Solecka
Patryk Dłubis3aOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy ” Sezam”7 w krajuMonika Malek
Aleksandra Jawoszek2bFestiwal Kultury Młodzieży1 miejsceAnna Kaczmarczyk
Piotr PalianIIa„Mały OKR”III miejsceMirosława Kaczor
Karolina Lichwała, Agata ŚmiałeckaIII a„Mały OKR”III miejsceMonika Malek
Jan Gogolinski, Radosław Smalec5b,
5a
Miejski Konkurs Historyczno- Mitologicznyudział w szerokim finaleK. Piwko
Bartek Śmiałecki5aMiejski Konkurs Historyczno- MitologicznyfinalistaK. Piwko
Agata Szkodzińska, Inga Brandys,
Marta Klimczak,
Piotr Palian,
Wiktor Strachota – Gorzycki
1a
1b
2a
2b
3a
3b
Mała Liga RecytatoraIV miejsceM. Kaczor, K. Dłubis, B. Lankauf, B. Solecka, M. MalekK. Batog
Andrzej Dłubak, Maria Gromek, Zuzanna Michalska, Agata Śmiałecka, Patryk Dłubis1a
1b
2a
2b
3a
3b
Mała Liga Recytatora c.d.j.w.j.w.
Ola Światowska, Dominika Kamińska, Emil Przygoński, Julia Pakosz, Ala Leksy, Ola Żukowska4a
5a
5b
Liga RecytatoraIII miejsceA. Kocyba, D. Ochwat
Weronika Dercz, Iga Przygońska, Flawiana Zemła, Iza Ogrocka,4a.
4b.
5a
Liga Recytatora c.d.j.w.j.w.
Julia Letkiewicz2aKonkurs Matematyczny Kangurek”bardzo dobryM. Kaczor
Marta Pudlo3bkonkurs matematyczny KangurwyróżnienieB. Solecka
Szymon Dróżba, Maciej Pawłowski,4akonkurs matematyczny KangurwyróżnienieA. Graczyk
Karolina Liszewska4bkonkurs matematyczny KangurwyróżnienieA. Graczyk
Agata Mentel, Julia Pakosz,5akonkurs matematyczny KangurwyróżnienieA. Graczyk
Weronika Dercz5bkonkurs matematyczny KangurwyróżnienieA. Graczyk
Janusz Kaczor, Grzegorz Palian6konkurs matematyczny KangurwyróżnienieA. Graczyk
Grzegorz Palian6Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETAbardzo dobryT. Mnich
Patrycja Pawlak, Grzegorz Mirek5bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETAwyróżnione prace indywidualneT. Mnich
Weronika Dercz5bLiga Recytatoraindyw. II miejsceA Kocyba
Flawiana Zemła4aLiga Recytatoraindyw. V miejsceD. Ochwat
Emil Przygoński5akonkurs miejski „Matematyka na V”finalistaA. Graczyk
Ewa Samsonowicz5bkonkurs miejski „Matematyka na V”finalistkaA. Graczyk
Maciej Pawłowski4akonkurs międzyszkolny „Mały Pitagoras”II miejsceA. Graczyk
Grzegorz Palian6konkurs miejski „Matematyka jest wszędzie”finalistaA. Graczyk
Grzegorz Palian6konkurs miejski „Mała Olimpiada Matematyczna”finalistaA. Graczyk

Rok szkolny 2006/2007

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Marcin Dabrówka6bVII Konkurs Gawedziarski w Gwarze Śląskiej „Jo wom godom”II miejsceEwa Mańka
Aleksandra JawoszekIb„Twórczość ks. J. Twardowskiego w prozie i rysunku”II m.K. Batog
Agata ŚmiałeckaIIa„Twórczość ks. J. Twardowskiego w prozie i rysunku”II m.Monika Malek
Natalia RachwalskaIII b„Twórczość ks. J. Twardowskiego w prozie i rysunku”I m.Krystyna Dłubis
Marcin DąbrówkaVI bKonkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej…”I m.Anna Kocyba
Agata Mentel, Emil Przygoński4 a„Krzyżówka matematyczna”finaliściA. Graczyk
Weronika Dercz4 b„Krzyżówka matematyczna”finalistkaA. Graczyk
Michał Lazar, Agata BauerVI bKONKURS INTERDYSCYPLINARNYfinaliściAnna Kocyba, Anna Graczyk, Anna Zawada – Michalska
Malwina WaksmańskaVI bWojewódzki Konkurs InterdyscyplinarnylaureatAnna Kocyba, Anna Graczyk, Anna Zawada – Michalska
Iga PrzygońskaIII aOgólnopolski Konkurs RecytatorskiIII miejsceTeresa Rolnik
Karolina SwiatowskaIII aOgólnopolski Konkurs RecytatorskiwyróżnienieTeresa Rolnik
Marcin DąbrówkaVI bOgólnopolski Konkurs RecytatorskiII miejsceAnna Kocyba
Bartosz Kałahurski, Michał LazarVIb,
VIa
Mistrzostwa Zabrza w Szachachdrużynowo II miejsceMarian Twardoń
Michał LazarVIbOgólnopolski Konkurs „W Polsce bije serce świata”III miejsceAnna Kocyba
Wiktoria KowalskaVIaOgólnopolski Konkurs „W Polsce bije serce świata”III miejsceAnna Kocyba
Elżbieta Dilling, Aleksander AntoniewiczVIaMiejski Konkurs OrtograficznyI i II miejsceAnna Kocyba
Agnieszka Michalska, Aleksander Antoniewicz, Michał WadasVI aKonkurs Angielsko – InformatycznyI miejsceWanda Presz
Maciej MazurIII aOgólnopolski Konkurs „Poprawna Polszczyzna”finalistaTeresa Rolnik
Piotr PalianI aMiejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz M. Konopnickiej”III miejsceMirosława Kaczor
Maria SamburaIII bMiejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz M. Konopnickiej”II miejsceKrystyna Dłubis
Karolina ŚwiatowskaIII aMiejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz M. Konopnickiej”III miejsceTeresa Rolnik
Marcin DąbrówkaVIb52 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiII MiejsceAnna Kocyba
Karolina Światowska, Iga PrzygońskaIIIa52 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiIga- II miesjce Karolina – wyróżnienieTeresa Rolnik
Aleksander Antoniewicz, Agnieszka Michalska, Elżbieta DillingVI aOgólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETAwyróżnienieAnna Zawada – Michalska
Agata Bauer, Ewa Kotarska, Michał Lazar,Bartosz Kałahurski, Malwina WaksmańskaVI BOgólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETAwyróżnienieAnna Michalska – Zawada
Kajetan Wysocki, Anna Capińska, Natalia RachfalskaIII bOgólnopolski Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieKrystyna Dłubis
Marcin Letkiewicz, Agata Mentel, Aleksandra WadasIV aOgólnopolski Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Grzegorz Palian, Marcin SolarskiVI aOgólnopolski Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAnna Graczyk
Adam Pospischil, Michał LazarVI aOgólnopolski Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieJoanna Czyżewska
Adam KotarskiII aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR4. miejsce w regionieMonika Malek
Maks Jęrzejowski, Paulina PatykII bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR17. i 18. miejsce w regionieBeata Solecka
Marcin DąbrówkaVI bOgólnopolski Konkurs Recytatorski „Poezja i Proza na Wschód od Bugu”II miejsce – etap wojewódzkiAnna Kocyba
Marcin DąbrówkaVI bMiejski Konkurs „Scenki w gwarze śląskiej”I miejsceEwa Mańka
Tomasz DrogokupiecVI bWojewódzki Konkurs „Proza ipoezja w języku Szekspira”wyróżnienieKatarzyna Kordek
Radosław SmalecIV aOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”I miejsceAlina Muschalik
Grzegorz MayIV aKonkurs plastyczny „Jezus żyje”I miejsceAlina Muschalik

Rok szkolny 2005/2006

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Marcin Letkiewicz3aMiejski konkurs „Mały Matematyk 2006”I miejsceKrystyna Dłubis
Mikołaj Benesiewicz i Bartosz Śmiałecki3aKonkurs wiedzy o życiu i twórczości A. MickiewiczaII miejsceBarbara Lankauf
Alicja Leksy i Ewa Samsonowicz3bKonkurs wiedzy o życiu i twórczości A. MickiewiczaIV miejsceKatarzyna Batog
Macin Dąbrówka5bVI Miejski Konkurs Gawędziarski w Gwarze Śląskiej „Jo wom godom”I miejsceEwa Mańka
Ola Światowska6bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”I miejsceDorota Ochwat
Marcin Dąbrówka5bWojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”III miejsceAnna Kocyba
Pola Pluszka z akompaniatorem Michałem Lazarem5a
6a
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”wyróżnienieAnna Kocyba
A. Antoniewicz, M. Wadas, P. Zygma5 aAngielsko – InformatycznyI miejsceW. Presz, A. Pilch
K. M. Dąbrówka5bOkręgowy Konkurs RecytatorskiII miejsceAnna Kocyba
M. Lazar5bOkręgowy Konkurs RecytatorskiwyróżnienieA. Kocyba
A. Antoniewicz5aMiejski Konkurs OrtograficznyIV miejsceA. Kocyba
K. Jochan6bSprachdoctorI m. w woj. 13 w krajuK. Moser
M. Lazar5aSprachdoctorIV m. w woj.K. Moser
A. Antoniewicz5aSprachdoctorVII m. w woj.K.Moser
E. Dilling5aSprachdoctorVI m. w woj.K. Moser
M. Dąbrówka5bV Miejski Konkurs „Scenki w gwarze śląskiej”III miejsceE. Mańka
Tadeusz Zarzeczny2bIV Miejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz Marii Konopnickiej”I miejsceKrystyna Dłubis
Marta Klimczak1bIV Miejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz Marii Konopnickiej”wyróżnienieBeata Solecka
Pola Pluszka, Wiktoria Kowalska, Ala Czyżyk, Tomek Drogokupiec, Michał Lazar – zespół „Angels&q5a,
5b,
6a
LII Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. KroczkaI miejsceMałgorzata Lazar
Grzegorz Palian4Miejski Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”I miejsceA. Graczyk
Janusz Kaczor4Miejski Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras”laureatA. Graczyk
Michał Lazar5bRegionalny Konkurs Poetycki ” Poetyckie zmagania”laureatA. Kocyba
Agata Bauer5b„Poezja i Proza na Wschód od Bugu”II miejsceA. Kocyba
Kasia May6bOgólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – PlanetawyróżnienieA. Zawada – Michalska
Dilling Ela5 aDeutschfreund 2005.1 m. w woj.Karina Moser
Julia Śliwińska kl. IIb2bkonkurs plastycznyI miejsceKrystyna Dłubis
Jędrzej Błaszczak2bkonkurs plastycznyII miejsceKrystyna Dłubis
Natalia Żak2bkonkurs plastycznywyróżnienieKrystyna Dłubis
M. Letkiewicz, O. Wadas, W. Dercz, P. Gołdy, A. Mendel ,M. Solarski, S.Kozielski,3a,
3b,
4
Kangur matematycznyWyróznienia w kategorii „Maluch”K.Batog, B.Lankauf, A.Graczyk
Grzegorz Palian4Kangur matematycznybardzo dobryAnna Graczyk
M.Cioch, M.Lazar, M.Waksamańska,5bKangur matematycznywyróznienieJ.Bociańska
  Kangur matematyczny  
O. Światowska, Z. Stochel, K. May, G. Woźniczko, ,6bLiga RecytatoraI m.Anna Kocyba, Dorota Ochwat
M. Lazar, P. Pluszka, M. Dąbrówka, A. Bauer, A. Michalska, B. Kałahurski5a,
5b
Liga RecytatoraI m.Anna Kocyba, Dorota Ochwat
Michał Lazar5bLiga RecytatoraI m. indywidualnieAnna Kocyba
Marcin Dąbrówka5bLiga Recytatorawyróżnienie – gwaraEwa Mańka

Rok szkolny 2004/2005

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Weronika Dercz2bkonkurs literacki „Układanka – Rymowanka”III miejsceKatarzyna Batog
Paco Poniewiera2bkonkurs literacki „Układanka – Rymowanka”wyróżnienie 
Katarzyna Gęborek6Miejski Konkurs OrtograficznywicemistrzyniBożena Przygońska
Aleksander Antoniewicz4aMiejski Konkurs OrtograficznywyróżnienieAnna Kocyba
Marcin Dąbrówka4bMiejski konkurs „Scenki w gwarze śląskiej”I miejsceEwa Mańka
Grzesiu Palian3Międzyszkolny konkurs „Pojazdy dawne, dzisiejsze i jutra z surowców wtórnych”III miejsceBeata Solecka
zespół wokalno – instrumentalny „Angels”Festiwal Młodzieży Szkolnej im. Norberta KroczkaI miejsceMałgorzata Lazar
Mateusz Choina3Miejski Konkurs Wiedzy o ZabrzuwyróżnienieBeata Solecka
Szczepan Kozielski3Miejski Konkurs Wiedzy o ZabrzuwyróżnienieBeata Solecka
Grzesiu Palian3Miejski Konkurs Wiedzy o ZabrzuwyróżnienieBeata Solecka
Maciek Kazanowski4aKonkurs „Kangur 2005”laureatAnna Graczyk
Adam Pospischil4bKonkurs „Kangur 2005”nagroda IIJoanna Bociańska
Michał Lazar4bKonkurs „Kangur 2005”nagroda IIJoanna Bociańska
Grzegorz Palian3Konkurs „Kangur 2005”nagroda IIBeata Solecka i Krystyna Dłubis
Wiktoria Kowalska4aKonkurs „Kangur 2005”nagroda IIIAnna Graczyk
Szczepan Kozielski3Konkurs „Kangur 2005”wynik dobryBeata Solecka i Krystyna Dłubis
Łukasz Kryszak6Konkurs „Kangur 2005”wyróżnienieJoanna Bociańska
Katarzyna Gęborek6Konkurs „Kangur 2005”wyróżnienieJoanna Bociańska
Weronika Dercz2bKonkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”laureatkaMonika Malek
Alicja Leksy2bKonkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”laureatkaMonika Malek
Katarzyna Jankowska2bKonkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”laureatkaMonika Malek
Ewa Samsonowicz2bKonkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”laureatkaMonika Malek
Julia Kmiecik3Konkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”wyróżnienieBeata Solecka
Grzegorz Palian3Konkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”wyróżnienieBeata Solecka
Aleksandra Janocha2bKonkurs plastyczny „śladami bajek Adama Mickiewicza”wyróżnienieMonika Malek
Karolina Kowalska2Miejski Konkurs Recytatorski pod hasłem „Rodzina w pioezji dziecięcej”III miejsceBarbara Lankauf
Alicja Leksy2bMiejski Konkurs Literacki „Czytam i znam lektury szkolne”I miejsceKatarzyna Batog
Bartosz Śmiałecki2aMiejski Konkurs Literacki „Czytam i znam lektury szkolne”III miejsceBarbara Lankauf
Kamil Jochan5bOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOCTOR”1 m. w woj, 4 w krajuKarina Moser
Michał Lazar4aOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOCTOR”1 m. w woj, 25 w krajuKarina Moser
Ola Lipina4aOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOCTOR”2 m. w woj.Karina Moser
Aleksander Antoniewicz4aOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOCTOR”3 m. w woj.Karina Moser
Elżbieta Diling4aOgólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „SPRACHDOCTOR”9 m. w woj.Karina Moser
Marta Piórkowska6Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”wynik b.dobryAnna Zawada
Zespół „Angels”XXX Jubileuszowy Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów ArtystycznychwyróżnienieMałgorzata Lazar
Weronika Krupa1aMiejski Konkurs plastyczno-literacki pod hasłem „Pasy”I miejsceTeresa Rolnik
Karolina Światowska1aMiejski Konkurs Recytatorski – twórczość m.KonopnickiejII miejsceTeresa Rolnik
A.Michalska XIII Liga RecytatorówI m. turniej recyt.Bożena Przygońska
A.Dwornicka XIII Liga RecytatorówwyróżnienieAnna Kocyba
E.Lazar XIII Liga RecytatorówI m.poezja śpiew.Małgorzata Lazar
M.Lazar XIII Liga RecytatorówII m. poezja śpiew.Ewa Mańka
M.Dąbrówka XIII Liga RecytatorówI m. gwara 
A.Bauer, K.May, G.Woźniczko, A.Światowska, O.Kołodziejska XIII Liga RecytatorówII miejsce zespołowo 
Aleksandra Światowska4aMiejski Konkurs Recytatorski – j.angielskiI miejsceElżbieta Stochel
Tomasz Drogokupic4aMiejski Konkurs Recytatorski – j.angielskiIII miejsceMałgorzata Lazar
Zuzanna Stochel5bKonkurs recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”III miejsceDorota Ochwat
Agata Bauer4bKonkurs recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”wyróżnienieAnna Kocyba
Dominika Siegel4bKonkurs Poetycki „Żyjmy zdrowo”III miejsceAnna Kocyba
Marcin Dąbrówka4bV Miejski Konkurs GawędziarskiII miejsceEwa Mańka
Malwina Waksmańska4bKonkurs plastyczny „Zabrze moje miasto”II miejsceAlina Muschalik
Julia Nikolin, Kamil Jochan1b
5b
Konkurs plastyczny „W żłóbku na sianie”wyróżnienieAlina Muschalik
Kamil Jochan5bKonkurs języka niemieckiego „Deutschfreund”V miejsce w woj.Karina Moser
Michał Lazar4aKonkurs języka niemieckiego „Deutschfreund”VI miejsce w woj.Karina Moser
Julia Kmiecik, Wojciech Wróbel3, 6Śląska Liga Szkolna w Narciarstwie Alpejskimindywidualnie obydwoje III miejsce, drużynowo II mMarcin Cwalina
Julia Leończyk2bKonkurs „Magic Pencil”wyróżnienieBeata Tarczałowicz
Szczepan Kozielski3Konkurs „Matematyka Plus”100/100 pkt.Beata Solecka
Grzegorz Palian3Konkurs „Matematyka Plus”100/100 pkt.Beata Solecka
Mateusz Choina3Konkurs „Matematyka Plus”88/100 pkt.Beata Solecka
Julia Kmiecik3Konkurs „Matematyka Plus”88/100 pkt.Beata Solecka
Maciej Kazanowski4aKonkurs „Matematyka Plus”100/100 pkt.Anna Graczyk
Aleksander Antoniewicz4aKonkurs „Matematyka Plus”96/100 pkt.Anna Graczyk
Michał Wadas4aKonkurs „Matematyka Plus”96/100 pkt.Anna Graczyk
Michał Lazar4aKonkurs „Matematyka Plus”88/100 pkt.Anna Graczyk
Wiktoria Kowalska4aKonkurs „Matematyka Plus”88/100 pkt.Anna Graczyk
Michał Cioch4bKonkurs „Matematyka Plus”100/100 pkt.Joanna Bociańska
Michał Lazar4bKonkurs „Matematyka Plus”96/100 pkt.Joanna Bociańska
Adam Pospischil4bKonkurs „Matematyka Plus”92/100 pkt.Joanna Bociańska
Łukasz Kryszak4bKonkurs „Matematyka Plus”88/100 pkt.Joanna Bociańska
Marcin Dąbrówka4bOgólnopolski Konkurs RecytatorskiI miejsceAnna Kocyba
Karolina Światowska, Aisza Brandys, Aleksandra Światowska1a
3
5b
Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiwyróżnienieTeresa Rolnik, Beata Solecka, Anna Kocyba
Grzegorz Palian3„Mały matematyk”I miejsceBeata Solecka
Marcin Solarski3„Mały matematyk”II miejsceBeata Solecka
Marcin Dąbrówka4bWojewódzki konkurs recytatorskiIII miejsceAnna Kocyba
Tomasz Drogokupiec, Wiktoria Kowalska, Agnieszka Michalska, Pola Pluszka, Alicja Czyżyk, Aleksandra Olczyk, Elżbieta Lazar4a
4a
4a
4a
5a
5a
6
Ogólnopolski Konkurs na BaśńwyróżnienieAnna Kocyba, Małgorzata Kudła, Bożena Przygońska
Michał Lazar4bOgólnopolski Konkurs na Pracę z LiteraturywyróżnienieAnna Kocyba
Marcin Dąbrówka4bWojewódzki konkurs recytatorskiIII miejsceAnna Kocyba
Aleksandra Dwornicka6Eliminacje miejskie V Wojewódzkiego Konkursu RecytatorskiegoI miejsceBożena Przygońska
Agata, Bauer4bEliminacje miejskie V Wojewódzkiego Konkursu RecytatorskiegoII miejsceAnna Kocyba

Rok szkolny 2003/2004

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągniety wynikOpiekun
Marcin
Chwała
Alicja
Leksy
Dominika
Siegel
Angelika
Trojnar
Igor
Łukowski
Karolina
Światowska
I b
I b
III b
I b
0
0
VI Miejski Konkurs Plastyczny „Śladami bajek Adama Mickiewicza”wyróżnienie
I stopnia
wyróżnienie
I stopnia
wyróżnienie
II stopnia
wyróżnienie
II stopnia
wyróżnienie
II stopnia
wyróżnienie
II stopnia
Katarzyna
Batog
Katarzyna
Batog
Monika
Malek
Katarzyna
Batog
Teresa
Rolnik
Teresa
Rolnik
Karolina
Kryszak
Mateusz
Pawłowski
Bruno
Muschalik
Krzysztof
Krzykawa
VI a
VI b
VI b
VI b
Konkurs InterdyscyplinarmyII etap II etap II etap II etap
 
Anna
Kocyba
Anna
Kocyba
Anna
Kocyba
Anna
Kocyba
Aleksandra
Kołodziejska

Aleksandra
Wadas
III b
I a
Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki „Laurka dla Babci i Dziadka”II miejsce wyróżnienieMonika
Malek
Barbara
Lankauf
Aleksandra
Światowska
Natalia
Koźlik
Anna
Czyżewska
Marta
Pawłowska
IV b
IV a
VI b
VI b
Konkurs Plastyczny organizowany przez Centrum Językowe CLANII miejsce III miejsce III miejsce III miejsce
 
Katarzyna
Kordek
Karina
Moser
Karina
Moser
Karina
Moser
Martyna
Kasela

Anna
Czyżewska
VI a
VI b
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH HIGH FLIER 2003”64 miejsc.
w kraju
125 miejsc.
w kraju
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Paulina
Wójtowicz

Aleksandra
Światowska
VI b
IV a
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Młodzieży Szkół Podstawowych i GimnazjówI miejsc.
w Zabrzu
II miejsc.
w Zabrzu
Anna
Kocyba
Dorota
Ochwat
Paula
Pelec

Jakub
Wasilewski
VI b
III
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu – styl dowolnyIII miejsc. III miejsc.Małgorzata
Zygma
Marcin
Cwalina
Paweł
Dłubis

Aleksandra
Dwornicka
VI b
V
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu – styl grzbietowyII miejsc. III miejsc.Marcin
Cwalina
Małgorzata
Zygma
Elżbieta
Lazar

Anna
Czyżewska

Maciej
Kazanowski

Wojciech
Karski
V
VI b
III
IV
 
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu – styl klasycznyII miejsc. II miejsc. III miejsc. III miejsc.Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Marcin
Cwalina
Marcin
Cwalina
Paula
Pelec

Anna
Czyżewska

Elżbieta
Lazar

Agnieszka
Gwóźdź

Iza
Górak

Agnieszka
Grzesik

Nikola
Koźlik

Agnieszka
Michalska
VI b
VI b
V
V
IV
IV
III
III
 
Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych w Pływaniu – sztafetaIII miejsc.Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Małgorzata
Zygma
Karolina
Kowalska

Aisza
Brandys
I IIMiejski Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz M.Konopnickiej”II miejsc. II miejsc.Barbara
Lankauf
Beata
Soleck
Marta
Pawłowska

Paweł
Olczyk
VI b
VI b
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literaturywyróżn. wyróżn.Anna
Kocyba
Anna
Kocyba
Anna
Czyżewska
VI bWojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2004”nagr.I st.
4 m. w reg.
Katarzyna
Kordek
Adam
Pospischil

Michał
Lazar

Maciej
Kazanowski

Michał
Wadas

Michał
Cioch

Wojciech
Smyła

Jakub
Kowalski

Szymon
Golemiec
III
III
III
III
III
IV
IV
IV
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2004” – Kategoria „Maluch”nagr. II st.
5 m. w okr.
nagr. II st.
5 m. w okr.
nagr. II st.
18 m. okr.
nagr. III st.
19 m. okr.
wyrózn.
34 m. okr.
wyn. bdb
46 m. okr.
wyróżn.
50 m. okr.
wyróżn.
70 m. okr.
Monika
Malek
Monika
Malek
Krystyna
Dłubis
Krystyna
Dłubis
Monika
Malek
Anna
Graczyk
Anna
Graczyk
Anna
Graczyk
Mateusz
Pawłowski

Łukasz
Kryszak
VI
V
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2004” – Kategoria Beniaminnagr. II st.
11 m. okr.
nagr. III st.
58 m. okr.
Agnieszka
Wilkosz
Joanna
Bociańska
Zespół
Angels:
Michał
Lazar

Jakub
Kowalski

Aleksandra
Dwornicka

Elżbieta
Lazar

Lucyna
Kowlaska

III
IV
V
V
V
Jubileuszowy Festiwal Kultury Mlodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka w ZabrzuII miejsce
w
kategorii
zespołów
woklano-
instrum.
  Małgorzata
Lazar
Małgorzata
Lazar
Małgorzata
Lazar
Małgorzata
Lazar
Małgorzata
Lazar
Paulina
Wójtowicz

Grzegorz
Woźniczko
VI b
IV b
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Proza i Poezja w języku Szekspira”I miejsce wyróżn.Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Karolina
Hicke

Anna
Smyła

Anna
Czyżewska

Agnieszka
Łydka

Aleksandra
Dwornicka

Martyna
Kasela
VI b
VI b
VI b
V
V
VI a
Ogólnopolski Kokurs Języka Angielskiego „English Ace 2004”1 m. woj.
27 kraj
3 m. woj.
42 kraj
3 m. woj.
42 kraj
5 m. woj.
47 kraj
7 m. woj.
86 kraj
11 m. woj.
140 kraj
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Katarzyna
Kordek
Łukasz
Kryszak
VMiejski Konkurs Plastyczny „Śmieszne, zabawne zwierzaki”III miejsceAlina
Muschalik
Zuzanna
Stochel

Karolina
Kryszak

Jakub
Batog
IV
VI
VI
Festiwal im. N.Kroczka – suplement poetyckiII miejsce II miejsce wyróżnienieDorota
Ochwat
Anna
Kocyba
Anna
Kocyba
Aleksandra
Darmas
 7 Międzynarodowy Festiwal RysowaniawyróżnienieAlina
Muschalik
Anna
Czyżewska

Paula
Pelec

Mateusz
Pawłowski

Marcin
Zorychta

Krzysztof
Krzykawa

Łukasz
Golus
VIMiędzyszkolne Terenowe Zawody Szkół PodstawowychII miejsce
Zespołowo
Marcin
Cwalina

Rok szkolny 2002/2003

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Karolina
Kryszak
V SP„Z Gałczyńskim łatwiej”wyróżnienieAnna
Kocyba
Rytel
Krzysztof

Jochan
Kamil
   „Kochajmy zwierzęta” – konkurs plastyczny z wierszem okruszkiemI miejsce wyróżnienieTeresa
Rolnik
Teresa
Rolnik
Czyżewska
Anna

Koźlik
Natalia
  V SPOgólnopolski konkurs „Deutschfreud 2002”I w woj. VI w woj.Karina
Moser
Karina
Moser
Kasela
Martyna

Hicke
Karolina
V SP
V SP
Ogólnopolski konkurs „English English Flier 2002”VI w woj. IX w woj.Katarzyna
Sobczak
Katarzyna
Sobczak
Mateusz
Pawłowski
V SPOgólnopolski konkurs „Alfik matematyczny 2002”6 w woj.Agnieszka
Wilkosz
 III SPPrzegląd Jasełek zorganizowany przez OPP nr 1 w Zabrzu – kategoria SPII miejsceTersea
Rolnik
 „0”Przegląd Jasełek zorganizowany przez OPP nr 1 w Zabrzu – kategoria przedszkolawyróżnienieBarbara
Lankauf
Mateusz
Pawłowski
V SPVII Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką dla uczniów SP i gimnazjumwyróżnienieAnna
Kocyba
Mateusz
Pawłowski
V SPKonkurs IterdyscyplinarnyII etapAnna
Kocyba
Bożena
Przygońska
Mateusz
Pawłowski
Aleksandra
Dwornicka
Martin
Andrzejewski
Agnieszka
Gwóźdź
Katarzyna
Gęborek
V SP  Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury i Baśńwyróżnienie nagroda wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
 
Anna
Kocyba
Bożena
Przygońska
Anna
Kocyba  
Dominika
Olszewska
Kuba
Wit
   Miejski Konkurs OrtograficznyII etap III miejsceBożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Łukasz
Golder
VI SPOgólnoploski konkurs matematyczny „Paryż zaprasza mistrzów”półfinalistaAleksandra
Sobik
Anna
Czyżewska

Jakub
Wit

Natalia
Kożlik
  V SPOgólnopolski konkurs „Sprachdoktor”I m. w woj.
(2 m.w kraju)
IX m. w woj.
(83 w kraju)
V m. w woj.
(141 w kraju)
Karina
Moser
Karina
Moser
Karina
Moser
Anna
Golemiec
VI SPWojewódzki konkurs recytatorski „Poezja i proza w języku Schiller’a i Goethe’go”wyróżnienieKarina
Moser
Martyna
Kasela
V SPOgólnopolski konkurs „English Ace 2003”III m. w woj.
(56 w kraju)
Katarzyna
Sobczak
Karolina
Kryszak
Aleksandra
Dwornicka
Axelle
Poniewiera
Paulina
Wójtowicz
Dominika
Olszewska
Anna
Golemiec
Michał
Jurczyk
Aleksandra
Batog
Anna
Smyła
Jakub
Batog
   Liga RecytatorówIII miejsce
 
Anna
Kocyba
Bożena
Przygońska
Aleksandra
Dwornicka
 III Festiwal Kultury Krajów Unii Europejskiej i PolskiII miejsceBożena
Przygońska
Aleksandra
Rogozińska
Mateusz
Pawłowski
Jakub
Kowalski
Mateusz
Szul
Katarzyna
Gęborek
Agnieszka
Gwóźdź
Natalia
Ploch
V SP  Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur 2003”wyróżn.
nagroda
bdb
nagroda
wyróżn. bdb
nagroda
bdb
nagroda
wyróżn.
Agnieszka
Wilkosz
Róża
Bartog
Joanna
Bociańska  

Rok szkolny 2001/2002

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Łukasz
Golder
V SPKonkurs matematyczny – „Paryż zaprasza mistrzów”półfinałAleksandra
Sobik
D.
Olszewska
Anna
Golemiec
V SP
V SP
Ogólnopolski konkurs recytatorski dla SP i Gimn.wyróżnienie wyróżnienieBożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Przemysław
Dormoń
V SPVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę LiterackąnagrodaBożena
Przygońska
Przemysław
Dormoń
T.
Kocel
M.
Ryczko
V SP
VI SP
VI SP
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny   Bożena
Przygońska
Dorota
Ochwat
Dorota
Ochwat
A.
Król
M.
Lazar
W.
Kowalski
II SP
I SP
III SP
Miejski Konkurs Recytatorski dla nauczania początkowegoI miejsce
(miejski)
udział udział
Teresa
Rolnik
M.
Malek
Beata
Solecka
Marzena
Ryczko
VI SP„W świecie baśni, podań, mitów, legend” – konkurs humanistyczny (Społeczne Towarzystwo Edukacyje w Katowicach) Dorota
Ochwat
Marta
Malek
M.
Magiera
Agata
Kowalska
P.
Dormoń
D.
Olszewska
Anna
Golemiec
Ł.
Golus
VI SP
IV SP
VI SP
V SP
V SP
V SP
IV SP
Liga Recytatorów Dorota
Ochwat
Dorota
Ochwat
Bożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Anna
Kocyba
Łukasz
Golder
Mateusz
Pawłowski
Marzena
Ryczko
V SP
IV SP
VI SP
Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”nagr. II
stopnia
nagr. II
stopnia
dyplom
Aleksandra
Sobik
Joanna
Bociańska
Joanna
Bociańska