Skip to content
Spis treści:

Rok szkolny 2021/2022

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Paweł DąbrowskiOlimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniuzakw. do etapu okręgowegoBarbara Klekowska

Rok szkolny 2020/2021

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Dorota Burdyszek3XLVII Olimpiada Historycznaawans do części ustnej etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Jakub Szkodziński2bXLVII Olimpiada Historycznaawans do rejonuGabriela Leksy
Wojciech Husakowski2bXLVII Olimpiada Historycznaawans do części ustnej etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Karol Latała1XLVII Olimpiada Historycznaawans do rejonuGabriela Leksy
Agata Sowa2aXXV Olimpiad Wiedzy o Żywieniu i Żywności,awans do etapu centralnegoBarbara Klekowska
Błażej Bik2aOgólnopolska Olimpiada Biologicznaawans do kolejnego etapuBarbara Klekowska
Paweł Dąbrowski2aOlimpiada o Żywieniu i Żywnościzawody okręgoweBarbara Klekowska
Bartosz Bielecki2b45 Olimpiada Języka Angielskiegoawans do etapu wojewódzkiegoAureliusz Wieczorek
Wojciech Żukowski2aLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiegoawans do finału ogólnopolskiegoMałgorzata Kudła
Wojciech Żukowski2aWojewódzki Konkurs Poetycki „Antologia poezji dzieci i młodzieży”.wyróżnienieMałgorzata Kudła
Agata Sowa2aXXV Olimpiad Wiedzy o Żywieniu i Żywności,tytuł finalistkiBarbara Klekowska
Dorota Burdyszek3XLVII Olimpiada HistorycznaI m. w kraju – laureatkaGabriela Leksy
Wojciech Żukowski2aLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiegotytuł finalistyMałgorzata Kudła
Stanisław Mirek1aOgólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie „Wywiedzione ze słowa”II m.Danuta Mazur
Krzysztof Kielar1aOgólnopolska Olimpiada z Języka Hiszpańskiego Olimpusdyplom laureataBeata Tarczałowicz
Łukasz Sobczyk1aKonkurs Matematyczny „Kangur”wynik bardzo dobryAleksandra Pajkert
Łukasz Sobczyk1aMiędzynarodowy Konkurs THE BIG CHALLANGEIII m. w kraju / I m. w woj.Małgorzata Tarnawska
Michał Sobczyk1aOgólnopolski Konkurs z Fizyki „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau
Jakub Sibik3Ogólnopolski Konkurs z Fizyki „Lwiątko”taon – III m.Urszula Ritau

Rok szkolny 2019/2020

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Wojciech Karczewski2Mistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m. awans do finału Mistrzostw Śląska III m. w Mistrzostwach ŚląskaMarcin Cwalina
Wiktor Karczewski1bMistrzostwa Zabrza w BadmintonieI. m. awans do finału Mistrzostw Śląska III m. w Mistrzostwach ŚląskaMarcin Cwalina
Jakub Sibik2Mistrzostwa Zabrza w Badmintonie I. m. awans do finału Mistrzostw Śląska III m. w Mistrzostwach ŚląskaMarcin Cwalina
Wojciech Żukowski1aWojewódzki Konkurs Wszechstronny Koneser PolszczyznywyróżnienieMałgorzata Kudła
Wojciech Husakowski1bWojewódzki Konkurs Wszechstronny Koneser PolszczyznywyróżnienieDorota Ochwat
Jakub Sibik2Mistrzostwa Śląska w BadmintonieIII m.Marcin Cwalina
Wojciech Karczewski2Mistrzostwa Śląska w BadmintonieIII m.Marcin Cwalina
Dorota Burdyszek2Wielki Finał XI Śląskiego Turnieju Debat OxfordzkichIII m.Anna Stojek
Jakub Szczygieł3Wielki Finał XI Śląskiego Turnieju Debat OxfordzkichIII m.Anna Stojek
Przemysław Majewski2Wielki Finał XI Śląskiego Turnieju Debat OxfordzkichIII m.Anna Stojek
Jakub Szkodziński1Wielki Finał XI Śląskiego Turnieju Debat OxfordzkichIII m.Anna Stojek
Dorota Burdyszek2Ogólnopolska Olimpiada Historyczna dla Szkół Ponadpodstawowychawans do ogólnopolskiego finałuGabriela Leksy
Wojciech Husakowski1bOgólnopolska Olimpiada Historyczna dla Szkół Ponadpodstawowychawans do etapu woj.Gabriela Leksy
Jakub Szkodziński1bOgólnopolska Olimpiada Historyczna dla Szkół Ponadpodstawowychawans do etapu woj.Gabriela Leksy
Bartosz Bielecki1b44 Olimpiada Języka Angielskiegoawans do etapu woj.Aureliusz Wieczorek
Dorota Burdyszek2Wojewódzki Turniej Artystyczny-
małe formy literackie
III m.Dorota Ochwat
Wojciech Żukowski1aWojewódzki Turniej Artystyczny – kategoria poetyckaIII m.Małgorzata Kudła
Filip Tomczak1bWojewódzki Turniej Artystyczny – kategoria plastycznaII m.Dorota Ochwat
Magdalena Latała2Ogólnopolska Olimpiada Chemicznafinalistka
Jakub Szczygieł3Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicachlaureat
Magdalena Latała2Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii organizowany przez Pałac Młodzieży w Katowicachlaureatka
Jakub Szczygieł3zawody okręgowe II stopnia XLIX Olimpiady BiologicznejII stopieńBarbara Klekowska
Magdalena Latała2zawody okręgowe II stopnia XLIX Olimpiady Biologicznej.II stopieńBarbara Klekowska
Magdalena Skraba3III edycji Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego na Prezentację Multimedialną „Motywy Literackie” pod patronatem honorowym Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. J. Lompy w KatowicachfinalistkaMałgorzata Kudła
Michał Ferenc3OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „O DIAMENTOWY INDEKS AGH” organizowana przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.finalista III stopniaUrszula Ritau
Bartosz Bielecki
Jakub Szkodziński
1bKonkurs English Acewynik bardzo dobryAureliusz Wieczorek
Mateusz Chudy1aKonkurs English Acewynik bardzo dobryKatarzyna Kordek
Szynon Pokora1aKonkurs English Acewynik dobryMałgorzata Tarnawska
Michał Ferenc3Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”wyróżnienie, pierwsze miejsce w powiecie,10. miejsce w regionie katowickim
Agata Danowska1bMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”6. miejsce w powiecieAleksandra Pajkert
Jakub Sibik2Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”5. miejsce w powiecieAleksandra Pajkert
Mateusz Chudy1aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”12. miejsce w powiecieAleksandra Pajkert
Kinga Czaja1aMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”19. miejsce w powiecieAleksandra Pajkert
Bartosz Bielecki1bMiędzynarodowy Konkurs The Big Challenge2 m. w regionieAureliusz Wieczorek
Agata Danowska1bMiędzynarodowy Konkurs The Big Challenge3. m. w regionieAureliusz Wieczorek
Jakub Szkodziński1bMiędzynarodowy Konkurs The Big Challenge5 m. w regionieAureliusz Wieczorek
Błażej Bik1aMiędzynarodowy Konkurs The Big Challenge31 m. w regionieMałgorzata Tarnawska
Jakub Bański1bMiędzynarodowy Konkurs The Big Challenge38 m. w regionieAureliusz Wieczorek

Rok szkolny 2018/2019

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Jakub Sibik
Wojciech Karczewski
1Licealiada 2018 Mistrzostwa Zabrza w BadmintonieI m., półfinał wojewódzkiMarcin Cwalina
Jakub Szczygieł2Ogólnopolska Olimpiada Biologicznaawans do II etapuJustyna Komuda
Filip Wasilewski3Ogólnopolska Olimpiada Biologicznaawans do II etapuJustyna Komuda
Wiktoria Wawrzyńczyk343. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiegoawans do II etapuAureliusz Wieczorek
Magdalena Zając343. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiegoawans do II etapuAureliusz Wieczorek
Dorota Burdyszek145. Ogólnopolska Olimpiada HistorycznafinalistkaGabriela Leksy
Małgorzata Otorowska3Regionalny Konkurs Poetycki MYŚLI MOTYLAfinalistkaMałgorzata Kudła
Wiktoria Wawrzyńczyk3Wszechstronny Konkurs Konesera PolszczyznyfinalistkaMałgorzata Kudła
Marcin Pabisiak2Wszechstronny Konkurs Konesera PolszczyznyfinalistaMałgorzata Kudła
Weronika Bosek2Wojewódzki Turniej Artystyczny – poezjaII m.Małgorzata Kudła
Dorota Burdyszek1Wojewódzki Turniej Artystyczny – praca pisemnaI m.Dorota Ochwat
Marta Witt1Wojewódzki Turniej Artystyczny – praca pisemnawyróżnienieDorota Ochwat
Oliwia Kolczyńska1Wojewódzki Turniej Artystyczny – malarstwoII m.Dorota Ochwat
Kamil Safader3„First steps in science”indeks Uniwersytetu Śląskiego w KatowicachWioletta Wójtowicz
Michał Ferenc2„First steps in science”indeks Uniwersytetu Śląskiego w KatowicachUrszula Ritau
Wiktoria Wawrzyńczyk3XLIX Ogólnopolska Olimpiada PolonistycznafinalistkaMałgorzata Kudła
Marcin Bański3„Złoty Indeks Politechniki Śląskiej” – fizykaII etapUrszula Ritau
Krzysztof Jagła2„Złoty Indeks Politechniki Śląskiej” – fizykaII etapUrszula Ritau
Michał Ferenc2„Złoty Indeks Politechniki Śląskiej” – fizykaII etapUrszula Ritau
Michał Ferenc2„Złoty Indeks Politechniki Śląskiej” – matematykaII etapWioletta Wójtowicz
Magdalena Zając
Wiktoria Wawrzyńczyk
3XV Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego org. przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.awans do kolejnego etapuAureliusz Wieczorek
Magdalena Skraba2Wojewódzki Konkurs Polonistyczny na Prezentację Multimedialną „Motywy literackie”I m.Małgorzata Kudła
Maciej Kaczor165. Festiwalu Kultury Młodzieżowej im Norberta KroczkaBrązowa NutkaAnna Olejniczak
Ambroży Żychiewicz1Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiI m. – recytacjaDanuta Mazur
Jakub Skwarzec1Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiII m. – poezja śpiewanaDanuta Mazur, Anna Olejniczak
Maciej Kaczor1Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiIII m. – poezja śpiewanaDanuta Mazur, Anna Olejniczak
Marcin Pabisiak2Miejski Konkurs „Czy znasz język polski?”III m.Małgorzata Kudła
Jakub Sibik1Międzynarodowy Konkurs Języka Hiszpańskiego „A ver si lo sabes”srebrny medalBeata Tarczałowicz-Leończyk
Michał Ferenc2Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Kamil Safader3Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2019”wyróżnienieWioletta Wójtowicz

Rok szkolny 2017/2018

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Filip Wasilewski2Olimpiada Biologicznazakw. do II etapuJustyna Komuda
Emanuel Zemła2Miejski Festiwal Piosenki Poetyckiej i AktorskiejII m.Anna Olejniczak
Małgorzata Otorowska,
Emanuel Zemła
2XI Festiwal Kolęd i Pastorałek.zesp. III m.Anna Olejniczak
Milena Malek3X Wojewódzki Turniej Artystyczny (w konkurencji poetyckiej)wyróżnienieMałgorzata Kudła
Wiktoria Wawrzyńczyk2X Wojewódzki Turniej Artystyczny (w konkurencji małych form literackich)wyróżnienieMałgorzata Kudła
Wiktor Strachota-Gorzycki3X Wojewódzki Turniej Artystyczny
(w konkurencji poetyckiej)
wyróżnienieMałgorzata Kudła
Emanuel Zemła2X Wojewódzki Turniej Artystyczny
(w konkurencji fotograficznej).
wyróżnienie
Milena Malek3XXIV Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza o Laur PlaterankifinalistkaMałgorzata Kudła
Małgorzata Otorowska2XXIV Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza o Laur PlaterankifinalistkaMałgorzata Kudła
Małgorzata Otorowska2Olimpiada Historycznazakw. do etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Michał Ferenc1Konkurs Matematyczny Alfik 2017wynik dobryWioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk2Konkurs Matematyczny Alfik 2017wynik bardzo dobryWioletta Wójtowicz
Wojciech Rachfalski2Konkurs Matematyczny Alfik 2017wynik bardzo dobryWioletta Wójtowicz
Magdalena Zając2Konkurs Matematyczny Alfik 2017wynik dobryWioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk2Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier3 miejsce w województwieAureliusz Wieczorek
Magdalena Zając2Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier4 miejsce w województwieAureliusz Wieczorek
Emanuel Zemła2Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii „Poezja śpiewana”1. m.Anna Olejniczak/ Danuta Mazur
Małgorzata Otorowska2Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii „Poezja śpiewana”wyróżnienieAnna Olejniczak/ Danuta Mazur
Wiktoria Wawrzyńczyk2„Czy znasz swój język ojczysty?” – konkurs miejski 1. m.Małgorzata Kudła
Marcin Pabisiak1„Czy znasz swój język ojczysty?” – konkurs miejski 5. m.Małgorzata Kudła
Marcin Pabisiak1Miejski Konkurs Ortograficzny1. m.Małgorzata Kudła
Wiktoria Wawrzyńczyk2Miejski Konkurs Ortograficzny2. m.Małgorzata Kudła
Weronika Bosek1Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistkaMałgorzata Kudła
Michał Ferenc1Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ” Kangur”wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk2Ogólnopolski Konkurs ” Mitologia – poziom II”3 m.Małgorzata Kudła
Magdalena Zając2Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego FOXI m. w powiecie,wynik bardzo dobryAureliusz Wieczorek
Wiktoria Wawrzyńczyk2Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX II m. w powiecie,wynik dobryAureliusz Wieczorek
Marcin Bański2Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOXII m. w powiecie,wynik dobryMałgorzata Tarnawska
Magdalena Skraba1Konkurs Komitety Plebiscytowe – dawniej i dziśwyróżnienieAnna Stojek
Michał Ferenc1Konkurs Komitety Plebiscytowe – dawniej i dziśwyróżnienieAnna Stojek
Krzysztof Jagła1Konkurs Komitety Plebiscytowe – dawniej i dziśwyróżnienieAnna Stojek
Wojciech Lewandowski1Mistrzostwa Zabrza w SzachachII m.
Antoni Żychiewicz1drużynowa gra planszowa „Chłopska Szkoła Biznesu”I m.Bogusława Kamińska
Jakub Desperak2drużynowa gra planszowa „Chłopska Szkoła Biznesu”I m.Bogusława Kamińska
Magdalena Zając2Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”.wynik bdbSylwia Piela
Wojciech Lewandowski1Debaty OxfordzkielaureatGabriela Leksy
Antoni Żychiewicz1Debaty OxfordzkielaureatGabriela Leksy
Marcin Pabisiak1Debaty OxfordzkielaureatGabriela Leksy
Małgorzata Otorowska2Debaty OxfordzkielaureatGabriela Leksy

Rok szkolny 2016/2017

Imię i nazwiskoKlNazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Magdalena Zając1Ogólnopolski Konkurs Interaktywny Mogalo – Verstehen 1. m. w woj.Karina Moser
Artur Koleba1Ogólnopolski Konkurs Interaktywny Mogalo – Verstehen 2. m. w woj.Karina Moser
Krzysztof Leksy3IV Wojewódzki Festiwal „Pieśni Bardów”2. m.Danuta Mazur
Emanuel Zemła1IV Wojewódzki Festiwal „Pieśni Bardów”wyróżnienieDanuta Mazur
Krzysztof Lesy3XVIII Turniej Sztuki Recytatorskiej „Promuj Śląsk”3 m.Danuta Mazur
Wiktoria Wawrzyńczyk1Wojewódzki Turniej Artystyczny w konkurencji małych form literackichwyróżnienieMałgorzata Kudła
Filip Wasilewski1Wojewódzki Turniej Artystyczny w konkurencji żywego słowa2. m.Danuta Mazur
Małgorzata Otorowska1Wojewódzki Turniej Artystyczny w konkurencji żywego słowawyróżnienieDanuta Mazur
Milena Malek2Wojewódzki Turniej Artystyczny w konkurencji poetyckiejwyróżnienieMałgorzata Kudła
Emanuel Zemła z akompaniatorką1Wojewódzki Turniej Artystyczny w konkurencji piosenkiwyróżnienieDanuta Mazur
Martyna Falkowska3OLimpiada Historycznazakwal. do etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Jakub Wasilewski1XVII Międzyszkolny Przegląd Inscenizacj i Bożonarodzeniowych2. m. zesp.Danuta Mazur
Adam Zygma2XVII Międzyszkolny Przegląd Inscenizacj i Bożonarodzeniowych2. m. zesp.Danuta Mazur
Maksymilian Jędrzejowski3Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”14. w woj.Wioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk1Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”17. w woj.Urszula Ritau
Wojciech Rachfalski1Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”38. w woj.Urszula Ritau
Filip Hoinkis1Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ALFIK”38. w woj.Urszula Ritau
Magdalena Zając1Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 20161. m. w woj. 5. m. w krajuAureliusz Wieczorek
Nicole Kossowska1Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny pt. „Matematyka – Lubię to!”3. m.Anna Graczyk
Wiktoria Wawrzyńczyk1Wojewódzki Konkurs Prozatorski „Straszki Śląskie”wyróżnienieMałgorzata Kudła
Magdalena Zając1VIII Miejski Konkurs Wiedzy o Języku Polskim „Czy znasz swój język ojczysty?”4. m.Małgorzata Kudła
Emanuel Zemła1OKR – poezja śpiewana1. m.Danuta Mazur
Agata Szkodzińska2OKR – poezja śpiewanawyróżnienieDanuta Mazur
Marta Janus2OKR – recytacja2. m.Danuta Mazur
Filip Wasilewski2OKR – wywiedzione ze słowawyróżnienieDanuta Mazur
Krzysztof Leksy3OKR – teatr jednego aktorawyróżnienieDanuta Mazur
Wiktoria WawrzyńczykWojewódzki Konkurs Prozatorski „Straszki Śląskie”wyróżnienieMałgorzata Kudła
Maksymilian Jędrzejowski3konkurs gier matematycznych pt. Maks Matematyczny5. m. w woj.Wioletta Wójtowicz
Wiktoria Wawrzyńczyk1Miejski Konkurs Ortograficzny4. m.Małgorzata Kudła
Wiktoria Ślifierz1Miejski Konkurs Literacki „Spotkanie z…”2. mMałgorzata Kudła
Agata Szkodzińska2konkurs FAST organizowany przez Uniwersytet im. M. Kopernika w Toruniu ilaureatkaUrszula Ritau
Emanuel Zemła163. Festiwal Kultury Młodzieży SzkolnejSrebrna NutaDanuta Mazur
Agata Szkodzińska263. Festiwal Kultury Młodzieży SzkolnejBrązowa NutaDanuta Mazur
Emanuel Zemła1regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii : poezja śpiewana3. m.Danuta Mazur
Wiktoria Wawrzyńczyk1III Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń”1. m.samodzielna praca ucznia
Wiktoria Wawrzyńczyk1Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieUrszula Ritau
Maksymilian Jędrzejowski3Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”wyróżnienieWioletta Wójtowicz
Paulina Patyk3Ogólnopolski Konkurs Anatomiczny Szumed-Szukamy Medyków3. m.Justyna Komuda
Patryk Dłubis3Ogólnopolski Konkurs Anatomiczny Szumed-Szukamy Medyków6. m.Justyna Komuda
Magdalena Zając1Ogólnopolski Konkurs Anatomiczny Szumed-Szukamy Medyków10. m.Justyna Komuda
Magdalena Zając1Ogólnopolski Konkurs Anatomiczny Szumed-Szukamy Medyków – kategoria klasy I2. m. w krajuJustyna Komuda
Patryk Dłubis3Wojewódzki Konkurs „W świecie roślin i zwierząt”pólfinalistaJustyna Komuda
Magdalena Zając1Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX8. m. w powiecieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Karol Panasewicz1Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX10. m. w powiecieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Agata Szkodzińska2Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX6. m. w powiecieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Marta Janus2Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX8. m. w powiecieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Wiktor Strachota-Gorzycki2Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX9. m. w powiecieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Magdalena Zając1Jersz – English Ace5 miejsce w województwie śląskim i 8 w krajuMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Agata Szkodzińska2Jersz – English Ace4 miejsce w województwieMałgorzata Tarnawska, Aureliusz Wieczorek
Milena Malek2X Ogólnopolski Konkurs Literacki „O Laur Dziewina”2. m.Małgorzata Kudła
Magdalena Zając1Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”4 miejsce w województwie
Artur Koleba1Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”9 miejsce w województwie
Wiktoria Wawrzyńczyk1XVII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury,3. m.Małgorzata Kudła
Magdalena Zając1Randka z ChemiąlaureatkaSylwia Piela

Rok szkolny 2015/2016

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Adam RachfalskiIII           Eurodyktando.Wojewódzki                      konkurs ortograficzny3 msc.Danuta Mazur
Paulina PatykIIXV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy eliminacje regionalne3 msc.Danuta Mazur
Paulina PatykIIXXIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Nadchodzące Pokolenia”2 msc.Danuta Mazur
Martyna FalkowskaIITurniej recytatorski ” Wierszowanie”wyróżnienieDanuta Mazur  
Krzysztof  LeksyIITurniej recytatorski ” Wierszowanie”wyróżnienie nagroda publicznościDanuta Mazur
Marta JanusIOgólnopolski Konkurs Literacki  „Piórem malowane 2015” – proza3 m.Małgorzata Kudła
Maksymilian JędrzejowskiIOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik dbWioletta Wójtowicz
Adam RachfalskiIIIOgólnopolski Konkurs
Matematyczny „Alfik”
wynik dbWioletta Wójtowicz
Milena MalekIOgólnopolski Konkurs Poetycki „Bez granic”wyróżnienieMałgorzata Kudła
Paulina PatykIIKonkurs Miejski „Czy znasz swój język ojczysty?”II m.Danuta Mazur
Adam RachfalskiIIIetap miejski Olimpiady HistorycznejI m.Gabriela Leksy
Martyna FalkowskaIIetap miejski Olimpiady HistorycznejI m.Gabriela Leksy
Adam KotarskiIIetap miejski Olimpiady HistorycznejI m.Gabriela Leksy
Martyna FalkowskaIIOlimpiada Historycznazakw. do etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Adam KotarskiIIOlimpiada Historycznazakw. do etapu wojewódzkiegoGabriela Leksy
Adam RachfalskiIIIOgólnopolski Konkurs Polska Piastowskazakw. do finałuGabriela Leksy
Adam RachfalskiIIIMiejski Konkurs OrtograficznyfinalistaDanuta Mazur
Flawiana Zemła( akomp. Emanuel Zemła)IIIeliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego poezja śpiewanaI m.Danuta Mazur
Agata SzkodzińskaIeliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego poezja śpiewanaII m.Danuta Mazur
Krzysztof LeksyIeliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Teatr Jednego Aktora”I m. II nagroda w przeglądzie wojewódzkimDanuta Mazur
Adam RachfalskiIIIOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Pokaz nam język”półfinalistaAurelisz Wieczorek
Martyna FalkowskaIIeliminacje miejskie Ogólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegowyróżnienieDanuta Mazur
Adam RachfalskiIIIOgólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastowska”VI m.Gabriela Laksy
Flawiana ZemłaIIIFestiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. im. N KroczkaGRAND PRIXAnna Olejniczak
Agata SzkodzińskaIFestiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. im. N Kroczka3.m.Danuta Mazur + nauczyciel szkoły muzycznej
Adam RachfalskiIIIKlasówka PowstańczalaureatGabriela Leksy
Adam RachfalskiIIIKonkurs Wiedzy o Zbrodni KatyńskiejIII m.Gabriela Leksy
Maksymilian JędrzejowskiIIMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016”nagrodaW. Wójtowicz
Marta JanusIOgólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie2 miejsce w powiecieMałgorzata Tarnawska
Patryk DłubisIIOgólnopolski Konkurs Sprachdoktor 20169 msc. w woj.Karina Moser
Martyna FalkowskaIIXIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja i proza w języku Shakespeare’a”wyróżnienieMałgorzata Tarnawska
Danuta Mazur

Rok szkolny 2014/2015

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Martyna Falkowska1Śląskie Debaty Oksfordzkiezakw. do ćwierćfinałuDanuta Mazur, Gabriela Leksy Anna Stojek 
Paulina Patyk1Śląskie Debaty Oksfordzkiezakw. do ćwierćfinałuDanuta Mazur, Gabriela Leksy Anna Stojek
Adam Kotarski1Śląskie Debaty Oksfordzkiezakw. do ćwierćfinałuDanuta Mazur, Gabriela Leksy Anna Stojek
Krzysztof Leksy1Śląskie Debaty Oksfordzkiezakw. do ćwierćfinałuDanuta Mazur, Gabriela Leksy Anna Stojek  
Rafał Danowski, Paco Poniewiera, Radosław Smalec3VII edycji konkursu: „Czy byłbyś dobrym inżynierem?”II m.Urszula Ritau
Adam Rachfalski2„Eurodyktando”wyróżnienieDanuta Mazur
Marcin Letkiewicz3Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakw. do kolejnego etapu – po obronie pracy pisemnejG.Leksy
Mateusz Kędzior3Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakw. do kolejnego etapu – po obronie pracy pisemnejG. Leksy
Adam Rachfalski2Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakw. do kolejnego etapu – po obronie pracy pisemnejG. Leksy
Adam Kotarski1Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakw. do kolejnego etapuG. Leksy
Krzysztof Leksy1Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologii poezji dla dzieci i młodzieży”laureatBożena Przygońska
Magdalena Kowalik
Paulina Patyk
1Wojewódzki Konkurs Poetycki „Antologii poezji dla dzieci i młodzieży”laureatkiMałgorzata Kudła
Magdalena Kowalik1XVII Ogólnopolski Konkurs Poetyckiego ” Nadchodzące Pokolenie”  wyróżnienieDanuta Mazur
Anna Podhajna3Ogólnopolski Konkurs Recyatatorski  „Z Gałczyńskim łatwiej …”I miejsceDanuta Mazur
Adam Rachfalski2VI Wszeschstronny Konkurs Konesera Polszczyzny I miejsce  (zespołowo) Danuta Mazur 
Mateusz Kędzior 3VI Wszechstronny Konkurs Konesera  PolszczyznyI miejsce (zespołowo)Małgorzata Kudła 
Paulina Patyk Tytuł ” Mówcy debaty ” w ćwierćfinałach Śląskich Debat Oksfordzkich wyróżninie Anna Stojek, Gabriela Leksy, Danuta Mazur 
Magdalena Kowalik1XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego ” Nadchodzące Pokolenia”wyróżnienieDanuta Mazur
Adam Rachfalski2 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kanadzie – Discover Canada 2015półfinalistaAureliusz Wieczorek
Paulina Patyk1Czy znasz język polski ?- konkurs miejskiII miejsceDanuta Mazur
Martyna Falkowska1Czy znasz język polski? – konkurs miejskiIII miejsceDanuta Mazur 
Flawiana Zemła2Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – poezja śpiewanaI m.Anna Olejniczak
Anna Podhajna3Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – recytacja I m.Danuta Mazur
Krzysztof Leksy1Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – recytacjaIII m.Danuta Mazur
Radosław Smalec
Mateusz Kędzior
Rafał Danowski
3Ogólnopolski Konkurs Język Angielskieg POKAŻ NAM JĘZYKpółfinaliściAureliusz Wieczorek
Adam Rachfalski2Ogólnopolski Konkurs Język Angielskieg POKAŻ NAM JĘZYKpółófinalistaAureliusz Wieczorek
Mateusz Kędzior
Rafał Danowski
3XII Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół ponadgimnazjanychII m.
III m.
Małgorzata Kudła
Adam Rachfalski2XII Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół ponadgimnazjanychfinalistaDanuta Mazur
Kamil Dolecki2Konkurs języka angielskiego „English Ace 2015”II miejsce w województwieBeata Tarczałowicz-Leończyk
Marcin Letkiewicz3VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowbordingu…I miejsce w swoich grupach wiekowychnauczyciele w-f
Krzysztof Kaczor2VIII Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowbordingu…II miejsce w swoich grupach wiekowychnauczyciele w-f
Kamil Dolecki2XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace. II m. w woj.Aureliusz Wieczorek
Anna Podhajna3 60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap regionalnyIII miejsceDanuta Mazur
Maksymilian Jędrzejowski Rafał Danowski1 3Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2015”wyróżnieniaWioletta Wójtowicz Aleksandra Sobik
Maksymilian Jędrzejowski1Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2015”laureatUrszula Ritau
Magdalena Kowalik1 Konkurs poetycki pt. ” Głodni światła ” w ramach XXII Tygodnia ZiemiII miejsceAnna Zawada-Michalska
Adam Rachfalski2Ogólnopolski Konkurs „Polska Piastowska”finalistaGabriela Leksy
Martyna Falkowska1Wojewódzki konkurs recytatorski „Poezja i Proza w Języku Szekspira”II miejsceMałgorzata Tarnawska, Danuta Mazur
Krzysztof Leksy1Wojewódzki konkurs recytatorski ” Poezja i Proza w Języku Szekspira”III miejsceMałgorzata Tarnawska, Danuta Mazur
Paulina Patyk1XXII Tarnogórski Konkurs Poetycki im. ks. Jana Twardowskiego. II Nagroda Burmistrza Miasta,Danuta Mazur

Rok szkolny 2013/2014

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Bartosz Śmiałecki2Ogólnopolski Konkurs KrasomówczylaureatDanuta Mazur
Marcin Letkiewicz
 
240. Ogólnopolska Olimpiada Historycznaawans do kolejnego etapuGabriela Leksy
Mateusz Kedzior240. Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakwalifikowanie prac pisemnych – awans do kolejnego etapuGabriela Leksy
Adam Rachfalski140. Ogólnopolska Olimpiada Historycznazakwalifikowanie prac pisemnych – awans do kolejnego etapuGabriela Leksy
Flawiana Zemła1VII Bytomska Jesień Literacka II miejsceAnna Olejniczak
Anna Podhajna2Miejski Konkurs Recytatorski pod tytułem „ Mówimy Tuwimy” III miejsceDanuta Mazur
Flawiana Zemła1Miejski Konkurs Recytatorski pod tytułem „ Mówimy Tuwimy”wyróżnienieAnna Olejniczak
Anna Podhajna2Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej „II miejsceDanuta Mazur
Michał Janus2Konkurs Wiedzy o Zabrzu „Rajd po Zabrzu”II miejsceGabriela Leksy
Adam Rachfalski1Eurodyktndo – wojewódzki konkurs ortograficznyIII miejsceDanuta Mazur
Mateusz Kędzior2Eurodyktndo – wojewódzki konkurs ortograficznywyróżnienieMałgorzata Kudła
Adam Rachfalski1Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”wynik dobryWioletta Wójtowicz
Rafał Danowski2Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”wynik dobryAleksandra Sobik
Luiza Walaszczyk1 Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.2. m.Aureliusz Wieczorek
Adam Rachfalski1 Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.język angielski drugi etapAureliusz Wieczorek
Mateusz Kędzior2 Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.język angielski drugi etapAureliusz Wieczorek
Julia Pakosz2 Olimpiady Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.język niemiecki drugi etapKarina Moser
Radosław Smalec2 Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.język niemiecki drugi etapKarina Moser
Bartosz Śmiałecki2 Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla Gimnazjalistów i Licealistów Organizowanej przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu.język niemiecki finalistaKarina Moser
Jan Gogoliński2Konkurs Języka Niemieckiego „Jersz”wynik bardzo dobryKarina Moser
Mateusz Kędzior2    59 Olimpiada Literatury i Języka          PolskiegoZakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiegoMałgorzata Kudła, Danuta Mazur
Adam Rachfalski1Czy znasz swój język ojczysty? Konkurs miejskiIII miejsceDanuta Mazur
Mateusz Kędzior2Czy znasz swój język ojczysty? Konkurs miejskifinalistaMałgorzata Kudła
Flawiana Zemła1Ogólnopolski Konkurs Recytatorski eliminacje miejskie poezja śpiewanaII miejsceAnna Olejniczak, Danuta Mazur
Anna Podhajna2Ogólnopolski Konkurs Recytatorski eliminacje miejskie wywiedzione ze słowaII miejsceDanuta Mazur
Bartosz Śmiałecki2Ogólnopolski Konkurs Recyatorski eliminacje miejskie recytacjawyróżnienieDanuta Mazur
Rafał Danowski2XI Miejski Konkurs Ortograficzny  1 miejsceMałgorzata Kudła
Bogna Rakszawska2XI Miejski Konkurs Ortograficzny   finalistkaMałgorzta Kudła
Mateusz Kędzior2XI Miejski Konkurs OrtograficznyfinalistaMałgorzata Kudła
Adam Rachfalski1XI Miejski Konkurs Ortograficzny  finalistaDanuta Mazur
Bartosz Śmiałecki2„T-art ” Wojewódzki Przegląd Teatrów Jednego Aktora i Piosenki AktorskiejfinalistaDanuta Mazur
Aleksandra Janocha Julia Nikolin2 1Mistrzostwa Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu3. m. drużynowoAnita Nikolin Marcin Cwalina
Tomasz Przybyła
Anna Podhajna2Wojewódzki Konkurs „Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej”3 miejsceDanuta Mazur
Krzysztof Kaczor1Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria „zespoły”1.m. 
Rafał Danowski2Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria „zespoły”1.m. 
Grzegorz Maj2Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N. Kroczka, kategoria „zespoły”1. m. 

Rok szkolny 2012/2013

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Krzysztof Marcin Dąbrówka III Zabrzańska Jesień Literacka  ( zasięg ogólnopolski)  nagroda  D.Mazur  
 Anna Podhajna  I Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ” Z Gałczyńskim łatwiej ”  2 miejsce  D.Mazur 
 Marcin Letkiewicz I Olimpiada Historyczna zakw. do etapu woj. G. Leksy
 Mateusz Kędzior I Olimpiada Historyczna zakw. do etapu woj. G. Leksy
 Malwina Waksmańska III Olimpiada Historyczna zakw. do etapu woj. G. Leksy
 Krzysztof Marcin Dąbrówka III Olimpiada Historyczna zakw. do etapu centralnego G. Leksy
 Julia Leończyk I międzynarodowy konkurs fotograficzny poświęcony zabytkom w regionie II m. B. Tarczałowicz-Leończyk
Anna Podhajna I 21 Bytomska Scena Recytatora finalistka D. Mazur
 Marcin Krzysztof Dąbrówka IIIOgólnopolski Konkurs Krasomówczy. II MIEJSCE D. Mazur
 Bartosz Śmiałecki III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ” Z Gałczyńskim łatwiej…”  III miejsce D.Mazur
 Rafał Danowski I Alfik Matematyczny wynik dobry A Sobik
 Marcin Krzysztof Dąbrówka III Wojewódzki Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zakw. do etapu wojewódzkiego G. Leksy
 Bartosz Śmiałecki I59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( etap miejski) konkurs recytatorski II miejsce D. Mazur
 Grzegorz May z akompaniatorem Krzysztofem KaczoremI 3A KG59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( etap miejski), poezja śpiewana II miejsce D. Mazur
 Wojciech Lisowski III Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu 3. miejsce – laureat A. Wieczorek
 Wiktoria Grzegorzewska III Olimpiada Języka Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu 7. miejsce – finalistka K. Moser
Emil Przygoński Bartosz Śmiałecki Grzegorz May Julia Leończyk Anna Podhajna  Przemysław Gołdy  Marcin Letkiewicz Marcin DąbrówkaI           III 59 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N.KroczkaI miejsce w   ZabrzuD.Mazur 
 Mateusz Kędzior I IV międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Języku Polskim „Czy znasz swój język ojczysty?”. IIIm. M. Kudła
 Rafał Danowski I  X Miejski Konkurs Ortograficzny IIm. M. Kudła
 Mateusz Kędzior I  X Miejski Konkurs Ortograficzny IIIm. M. Kudła
 Bogna Rakszewska I  X Miejski  Konkurs Ortograficzny IVm M. Kudła
 Bartosz Śmiałecki I  X Miejski Konkurs Ortograficzny finalista M. Kudła
 Grzegorz May i 59 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N.Kroczka Złota nuta, I miejsce w kategorii instrumentalistów 
Krzysztof Marcin Dąbrówka III Ogólnopolski Konkurs”Polska Piastowska” laureat G. Leksy
 Malwina Waksmańska III Ogólnopolski Konkurs”Polska Piastowska” finalistka G. Leksy
 Anna Podhajna I Wojewódzki konkurs recytatorski  ” Poezja i Proza na Wschód od Bugu „ I miejsce D.Mazur
 Rafał Danowski I Międzynarodowy Konkurs Matematycznym „Kangur 2013” wyróżnienie A. Sobik
 Wiktoria Grzegorzewska III  Miedzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego organizowana przez WSEH w Bielsku Białej   finalistka K. Moser

Rok szkolny 2011/2012

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Paulina Krzeszewska III Wojewódzki Konkurs Poezji Metafizycznej  I miejsce D.Mazur
 Paulina Krzeszewska IIIOgólnopolski Konkurs Recytatorski  ” Z Gałczyńskim łatwiej …” III miejsce D.Mazur
 Paulina Krzeszewska III Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Promuj Śląsk” wyróżnienie D.Mazur
 Malwina Waksmańska
Krzysztof Marcin Dabrówka Robert Jurczyk
 II
II III
 Olimpiada Historyczna zakwalifikowanie do etapu rejonowego G. Leksy
 Sandra Kurylak II Olimpiada Geograficzna zakwalifikowana do II etapu B. Kamińska
 Marcin Dąbrówka II Ogólnopolski Konkurs   „Zabrzańska Jesień Literacka” III D.Mazur
 Marcin Dąbrówka II „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zakw. do etapu woj. G. Leksy
  Marcin Dąbrówka II Ogólnopolskim Konkursie „Polska Piastów” zakw. dofinału G. Leksy
 Malwina Waksmańska II „Las jest wśród nas” konkurs ogólnopolski laureatka A. Zawada-Michalska
 Karolina Spojda III0gólnopolski konkurs literacki „Na św. Walentego – różne oblicza miłości” 2 miejsce D.Mazur
 Marcin Dąbrówka II Olimpiada Literatury i Języka Polskiegozakwalifikowany do etapu regionalnego D.Mazur
 Karolina Spojda III Miejski Konkurs Ortograficzny finalistkaB.Przygońska D.Mazur 
 Robert Jurczyk III Miejski Konkurs Ortograficzny finalistaB.Przygońska D.Mazur 
 Paulina Krzeszewska IIIOgólnopolski Konkurs Recytatorski ( etap miejski)  ( etap rejonowy)I miejsce   I miejsce D.Mazur
 Alicja Czyżyk IIIOgólnopolski Konkurs Recytatorski ( etap miejski) kategoria : poezja śpiewana wyróżnienie A.Draheim
 Wiktoria Grzegorzewska II Olimpiada Języka Niemieckiego organizowana przez NKJO finalistka K. Moser
Karolina Spojda Paulina Krzeszewska Kzrysztof Marcin DąbrówkaIII III II  Miejski Konkurs ” Czy Znasz Swój Jęyk Ojczysty?”I miejsce II miejsce V miejsce  D.Mazur, B.Przygońska
 Robert Jurczyk III  Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez NKJO II miejsce A. Wieczorek
 Grzegorz Wożniczko III  Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez NKJO VII miejsce A. Wieczorek
 Krzysztof Marcin Dąbrówka II  VI Olimpiada Mediewistyczna zakw. do finału G. Leksy
 Robert Jurczyk III XI Miedzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego org. przez wyższa SzkołęEkonomiczno – Humanistyczną w Bielsku – Białej zwycięzca A. Wieczorek
 Krzysztof Marcin Dąbrówka II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastów” zwycięzca G. Leksy
 PaulinaKrzeszewska III 57 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – etap wojewódzki wyróżnienie D. Mazur
 Malwina Waksmańska II Ogólnopolski Sejmik Matematyków wyróżnienie A. Sobik
 Roksana Koptoń III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie A. Sobik
 Paulina Krzeszewska III Wojewódzki Festiwal Talentów „Uwaga Talent” finalistka D.Mazur

Rok szkolny 2010/2011

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Marcin Krzysztof Dąbrówka  1   Ogólnopolski Konkurs Literacki „Zabrzańska Jesień Literacka”  I m.  D. Mazur
 Wiktoria Grzegorzewska 1 Europejski Dzień Języków wyróżnienie B. Tarczałowicz
 Marcin Krzysztof Dabrówka
Malwina Waksmańska
 1 XXXVII Olimpiada Historyczna zakw. do etapu woj. G. Leksy
 Paulina Krzeszewska 2 Wojewódzki Turniej o Śląską Paproć I m. D. Mazur
 Paulina Krzeszewska 2 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ” Z Galczyńskim łatwiej…” II m. D. Mazur
 Kamil Jochan 2 Jersz Deutschfreund 8 m. ( w woj.) K. Moser
 Wojciech Kowalski 3 Ogólnopolski Konkurs Literacko – Plastyczny „Na św. Walentego … – różne oblicz amilości” I m. M. Kudla
 Karolina Spojda 2 Olimpiada Literatury i Języka Polskiegozakwalifikowana do II (ustnego )etapu okręgowego   D.Mazur
 Michał Jurczyk
Paweł Kudła
Robert Jurczyk
3 2 Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu ( jezyk angielski) zakwalifikowani do finalu A. Wieczorek
 Kamil Jochan 2 Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu (jezyk niemiecki) zakwalifikowani do finału K. Moser
Michał Jurczyk Karolina Spojda3 2Miejski Konkurs Wiedzy o Języku Polskim2 miejsce 3 miejsceM.Kudła B.Przygońska/ D.Mazur
 Michał Jurczyk 3 Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu I m. (język angielski) A. Wieczorek
 Robert Jurczyk 2 Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu II m. (język angielski) A. Wieczorek
 Kamil Jochan2 Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu V m. (język niemiecki) K. Moser
 Paulina Krzeszewska 2 V Wojewódzki Przegląd Teatrów Jednego Aktora w Katowicach I m D.Mazur
Paulina Krzeszewska Alicja Czyżyk 2 V Wojewódzki Przegląd Piosenki Aktorskiej w KatowicachIII III A.Draheim
 Paulina Krzeszewska   2 Wojewódzki Konkurs Poezji Metafizycznej finalistka D.Mazur
 Karolina Wilczewska 3 Miejski Konkurs Ortograficzny III m. M. Kudła
 Paweł Kudła 3 Miejski Konkurs Ortograficzny finalista M. Kudła
 Michał Jurczyk 3 Regionalny Konkurs Języka Angielskiego „Pokaż nam język” III m. A. Wieczorek
 Kamil Jochan 2 Konkursy Tygodnia Ziemi -Eko Fotograficzny IV m. A. Zawada – Michalska
 Sandra Kurylak 1 Konkursy Tygodnia Ziemi – Eko Plastyczny III m. A. Zawada – Michalska
 Marcin Dąbrówka 1 Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Piastowska” II m. G. Leksy
 Robert Jurczyk 2 Ogólnopolski Konkurs JęzykowyEnglish Ace laureat konkursu A. Wieczorek
 Grzegorz Woźniczko 2 Ogólnopolski Konkurs JęzykowyEnglish Ace 8. m. w woj., 16. m. w kraju A. Wieczorek
 Malwina Waksmańska 1 IV Międzynarodowy Konkurs „Ślaskie zamki i pałace” finalistka G. Leksy
 Bianka Swinder 3 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” wyróżnienie A. Sobik
 Paulina Krzeszewska 2 Wojewódzki Przegląd Teatralny ” Helikon” II m. D.Mazur
 Paulina Krzeszewska 2 Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poezja i proza w języku Szekspira” II m. 
 Paulina Krzeszewska 2 Ogólnopolski Konkurs „Poezja i Proza na Wschód od Bugu”I msc. w województwie wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim, D.Mazur
 Sandra Kurylak 1 Ogólnopolski Konkurs „Kamienne archiwum Ziemi” finalistka B. Kamińska

Rok szkolny 2009/2010

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Hanna Kiełkowska III Olimpiada historyczna Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.Gabriela Leksy
 Paweł Kudła IIOgólnopolski konkurs Z poprawną polszczyzna na co dzień Uczeń zakwalifikował się do II etapu M.Kudla
Karolina Kryszak Natalia Koźlik III Jersz – Deutschfreund5. m. w woj. 18. m. w woj. K. Moser
 Mateusz Pawłowski III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej finalista B.Kamińska
 Anna Mańka III Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego D.Mazur
 Karolina Wilczewska IIMiędzyszkolny konkurs wiedzy o języku polskim „Czy znasz swój język ojczysty?” 3 miejsce M.Kudła
Anna Smyła Jerzy Jurczyk  Maciej Misiołek Karolina Wilczewska Bianka Swinder
Paweł Kudła
III II I II II II konkurs Jersz – j. angielski2. m.w woj. 9. m. w woj. 10. m. w woj. 12. m. w woj 13. m. w woj 19. m. w woj.B. Tarczałowicz   A. Wieczorek
 Karolina Spojda I Ogólnopolski Konkurs „Polska Piastowska’ finalistka G. Leksy
Robert Jurczyk   Jerzy Jurczyk
Szymon Lisowski
I   II II Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegiu Języków  finaliści A. Wieczorek
 Kamil Jochan IOlimpiada Języka Niemieckiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegiu Języków Obcych w Zabrzuych w Zabrzu finalista K. Moser
Jerzy Jurczyk   Kamil JochanII     I IX Miedzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku Białejfinalista (j. angielski)   finalista (j. niemiecki)A. Wieczorek     K. Moser
 Robert Jurczyk Jerzy Jurczyk Szymon Lisowski I II II Olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Nauczycielskie Kolegiu Języków  3.m. 4.m. 4.m. A. Wieczorek
 Alicja Czyżyk I Miejskie eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego I msc. w Zabrzu, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego D.Mazur
 Michał JurczykII IX Miedzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Humanistyczną w Bielsku Białej zakw. do trzeciego ostatniego etapu A. Wieczorek
 Michał JUrczyk II Tydzień Ziemi – konkurs poetycki I m.op. A. Zawada Michalska
 Szymon Lisowski
Wojciech Wróbel
 II II  Tydzień Ziemi- konkurs na film ekologiczny II m. op. A. Zawada Michalska
 Michał Jurczyk II Konkurs Ogólnopolski English Ace 1. m. w woj. 3. m. w kraju A. Wieczorek
 Anna Smyła III Konkurs Ogólnopolski English Ace 1. m. w woj B. Tarczałowicz – Leończyk
 Alicja Czyżyk I Wojewódzki Konkurs Historyczno- Literacki „Katyń – pamiętamy” 1. m. w woj. G. Leksy
 Karolina Spojda I Ogólnopolski Konkurs „Polska Piastów” 19. m. w kraju G. Leksy
 Kamil Jochan I Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR 6. w woj. 40 w kraju K. Moser
 Agnieszka Gwóźdź II Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010” wyróżnienie II stopnia A. Sobik
Jakub Krząkała  III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010” wyróżnienie A.Sobik
 Mateusz Pawłowski III Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010” wyróżnienie A. Sobik

Rok szkolny 2008/2009

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Paweł Dłubis2Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Śląska Paproć”wyróżnienieD.Mazur
Hanna Kiełkowska2Olimpiada HistorycznaII etapG. Leksy
Hanna Kiełkowska 2  Olimpiada Historyczna zakw. do eliminacji okręgowych G. Leksy
 Anna Mańka 2 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowana do eliminacji okręgowych D.Mazur
 Anna Mańka 2 IX Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Piastów finalistka G. Leksy
 Hanna Kiełkowska 2  IX Ogólnopolski Konkurs Historyczny Polska Piastów finalistka G. Leksy
 Paweł Kudła
Michał Jurczyk
 1  ogólnopolski konkurs jezyka angielskiego „Mat – Jersz” najlepszy wynikw szkole B. Tarczałoewicz- Leończyk
 Dominika Olszewska 3 olimpiada jezyka angielskiego organizowana przez NKJO w Zabrzu 2 m. Aureliusz Wieczorek
 Hanna Kiełkowska 2  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- recytacja II miejsce Danuta Mazur
 Natalia Koźlik 2   Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- poezja śpiewana I miejsce Danuta Mazur
Dominika Olszewska (Asia Antczak-oprawa muzyczna) 3  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski- teatr jednego aktora I miejsce Danuta Mazur
 Karolina Wilczewska 1 Miejski Konkurs Ortograficzny II miejsce Małgorzata Kudła
 Jakub Krząkała 2 Miejski Konkurs Ortograficzny finalistaMałgorzta Kudła Danuta Mazur
 Martyna Pindel 2 Tydzień Ziemi – projekt znaczka pocztowego – ekologicznego III m. op. A. Zawada-Michalska
 Anna Mańka 2 Tydzień Ziemi – konkurs poetycki III m. op. A. Zawada-Michalska
 AgnieszkaGwóźdź 1 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur – 2009” wyróżnienie A. Sobik
 Łukasz Golder 3  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur – 2009” wyróżnienie A. Sobik
 Anna Mańka
Hanna Kiełkowska
 2 Miejski Konkurs „Rtm. Witold Pilecki’ IV m. G. Leksy
 Bianka Swinder 1 XV Ogólnopolskie Zawody Pływackie Szkół Niepublicznych STO w Ciechanowie1 miejsce (styl zmienny) 3 miejsce (styl dowolny) M.Zygma
 Krzysztof Krzykawa 2 V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu 1 miejsce Marcin Cwalina
 Paweł Dłubis 2 V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu4 miejsce Marcin Cwalina
 Agnieszka Gwóźdź 1 V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i Snowboardingu1 miejsce Marcin Cwalina
 Krzysztof Krzykawa 2V Harcerskie Mistrzostwa Śląska w Narciarstwie i SnowboardinguTytuł Harcerskiego Mistrza Śląska Marcin Cwalina
  Krzysztof Krzykawa 2 Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom 3 miejsce Marcin Cwalina
 Kuba Jankowski 1 Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom 11 miejsce Marcin Cwalina
DRUŻYNOWO: Krzysztof Krzykawa Kuba Jankowski 1 i 2 Narciarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 2009 DSD Bytom 3 miejsce Marcin Cwalina
 Aleksandra Thiel 2 Eko – Planeta bardzo dobry wynik A. Zawada – Michalska
 Paweł Kudła1 Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny wyróżnienieMałgorzata Kudła
 Wojciech Kowalski Zabrzańska Wiosna Poetycka 2 miejsce Małgorzta Kudła

Rok szkolny 2007/2008

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Adam Partyka3VIII Olimpiada Języka Angielskiego org. przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w ZabrzuFinalistaAureliusz Wieczorek
Dominika Olszewska2Olimpiada z Literatury i Języka Polskiegozakwalifikowana do etapu wojewódzkiegoDanuta Mazur
Magdalena Kiełkowska ,akompaniament Paweł Dłubis2Konkurs Recytatorski ” O Śląską Paproć”finalistkaDanuta Mazur
Marta Falkowska, akompaniament Paweł Dłubis1Konkurs Recytatorski ” O Śląską Paproć”finalistkaDanuta Mazur
Piotr Król2XXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznejzakwalifikowany do etapu wojewódzkiegoAnna Zawada – Michalska
Mariola Tokarczyk3Konkurs historyczny „Polska Piastów”FinalistkaG. Leksy
A. Mańka,H.Kiełkowska, M.Kiełkowska, K.Woroniecki, M.Sus1-3Przegląd „Małe Formy Teatralne”wyróżnienieD.Mazur
Adam Partyka3Miejski Konkurs Ortograficzny1 miejsceMałgorzata Kudła
Dominika Olszewska2Miejski Konkurs Ortograficzny3 miejsceDanuta Mazur
Hanna Kiełkowska1Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( szczebel miejski)3 miejsceDanuta Mazur
Marcin Sus3Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ( szczebel miejski)wyróżnienieDanuta Mazur
Adam Partyka3 KLOVIII olimpiada Języka Angielskiego organizowana przez Kolegium Nauczycielskie w ZabrzuwyróżnienieAureliusz Wieczorek
A. Mańka,H.Kiełkowska, M.Kiełkowska, K.Woroniecki, M.Sus,K.Kryszak1,2,3Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej1 miejsceD.Mazur
Anna Smyła1XII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury1 miejsceDanuta Mazur
Mariola Tokarczyk2„Polska Piastów”finalistkaG. Leksy
Grzegorz Pietrucha, Bruno Muschalik, Jakub Krząkała1Ogólnopolski konkurs „Z klasy do klasy” org. przez „Gazetę Wyborczą”, NBPI m. w województwie, VI m. w krajuBogusława Kamińska
Dominika Miernik, Joanna AntczakIIMikulczyckie uroczyska -konkurs fot.- lit.I miejsceDanuta Mazur
Anna Mańka1Poezja i proza w języku SzekspirawyróżnienieB. Tarczałowicz-Leończyk
Łukasz Golder2Śląski Konkurs Matematyczny dla Klas I i II LOfinalistaA. Sobik

Rok szkolny 2006/2007

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
A. Kuczera, Ł. Golder, T. KOcel, F. Koik, A. Partyka,M. Sus, M. Winiarski, T. WróbelII LO, I LOLiga SzkolnaI miejscenauczyciele przedmiotów
Aleksandra ForemnyIII LOOlimpiada Historycznaetap wojewódzkiprof. G. Leksy
Stefan MazurIII LOXXIV Bytomska Jesień RecytatorskanagrodaDanuta Mazur
Dominika OlszewskaI LOXXXVIII Turniej Recytatorski o „śląską Paproć”dojście do finałuD. Mazur
Stefan MazurIII LOXXXVIII Turniej Recytatorski o „śląską Paproć”I m.D.Mazur
Adam PartykaII LOOgólnopolski Konkurs Językowy English High Flier 20063 m. w województwie i 2 m. w krajuA. Wieczorek
Tomasz KozielskiIIIOlimpiada Języka Niemieckiego NKJOw Zabrzu.II miejsceNina Mazur
Stefan MazurIIIOgólnopolski Konkurs RecytatorskiI miejsceDanuta Mazur
Marta Malek, Marcin Sus, Tomasz Wróbel, Adam Partyka, Krzysztof WoronieckiII, IPowstańczy warkoczI miejsceDanuta Mazur
Adam PartykaII LOOlimpiada Języka AngielskiegowyróżnienieA. Wieczorek
Stefan Mazur – szczebel wojewódzki!!III lo52 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiwyróżnienieDanuta Mazur
Piotr Król, Joanna Antczak, Aneta KoszutaIOgólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETAwyróżnienieAnna Zawada – Michalska
Aleksandra CieplikIIOgólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETAwyróżnienieAnna Zawada – Michalska
Łukasz GolderI bOgólnopolski Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienieAleksandra Sobik
Kasia SobikII LOOgólnopolski Konkurs „Polska Piastów”finalistkaGabriela Leksy

Rok szkolny 2005/2006

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Adam Partyka1III Miejski Konkurs OrtograficznyIII miejsceMałgorzata Kudła
Dawid Bilski2wojewódzki etap Konkursu Historycznego „Losy żołnierza”finalistaGabriela Leksy
Katarzyna Kozak3wojewódzki etap Olimpiady i Jezyka PolskiegouczestniczkaDanuta Mazur
Anna Leksy3wojewódzki etap Olimpiady i Jezyka PolskiegouczestniczkaDanuta Mazur
Stefan Mazur2XXXVI Turniej Recytatorski „O Śląską Paproć”II miejsceDanuta Mazur
Stefan Mazur2III Wojewódzki Konkurs Poezji Metafizycznej2Danuta Mazur
B. Głąb3Konkurs Języka Niemieckiego org. przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w ZabrzufinalistkaK. Moser
T. Kozielski2Konkurs Języka Niemieckiego org. przez Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowiezakwalifikowany do II etapuK. Moser
A. Kuczera, T. Kocel, A. Partyka1Konkurs Języka Niemieckiego org. przez Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowiezakwalifikowani do II etapuK. Moser
D. Presz i P. Rebajn3Konkurs Matematyczny organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Ochrony Pracyzakwalif. do II etapuA. Sobik
B. Głąb3Konkurs Języka Niemieckiego org. przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w ZabrzuIV miejsceK. Moser
M. Wróbel3Konkurs Języka Angielskiego org. przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w ZabrzuIV miejsce i wyróżnienieA. Wieczorek
A. Leksy3Olimpiada Historycznafinalistka etapu centralnegoG. Leksy
S. Mazur2Okręgowy Konkurs RecytatorskiwyróżnienieD. Mazur
Anna Leksy3Olimpiada HistorycznalaureatGabriela Leksy
Katarzyna Kozak,Anna Laksy,Piotr Drewko3XXV Woljewódzki Konkurs na Recenzję TeatralnąwyróżnienieDanuta Mazur
E. Rolnik, M.Malek ,S. Mazur. C.Szproch, D.Bilski2,152 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej2 miejsceDanuta Mazur

Rok szkolny 2004/2005

Stefan Mazur
Emilia Rolnik
1
1
Konkurs recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”I miejsce
wyróżnienie
Danuta Mazur
Stefan Mazur1XXVI Turniej Recytatorski o „Śląską Paproć”finalistaDanuta Mazur
Patrycja Kurdybelska
Agnieszka Sus
3
3
 
Konkurs „English High Flier”1 miejsce w kraju
3 miejsce w kraju
Aureliusz Wieczorek
Sandra Polit
Agnieszka Zrałka
Karolina Szmyt
Sonia Tarczałowicz
Barbara Głąb
Daniela Presz
3
3
3
1
2
2
 
Konkurs języka niemieckiego „Deutschfreund”1 miejsce w woj.
2 miejsce w woj.
3 miejsce w woj.
4 miejsce w woj.
5 miejsce w woj.
9 miejsce w woj.
Karina Moser
Anna Leksy2Okręgowy etap „Olimpiady Historycznej”laureatkaGabriela Leksy
Mateusz Matlengiewicz
Daniela Presz
1
2
 
Konkurs Matematyczny „Matematyka Plus”88/100pkt. 88/100pkt.
 
Aleksandra Sobik
Sandra Polit3Konkurs Języka Niemieckiego (Tyskie Kolegium Języków Obcych)II miejsceKarina Moser
Sandra Polit
Agnieszka Sus
3
3
 
Międzynarodowa Olimpiada Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Bielsku-Białejfinalistka finalistka
 
Karina Moser
Beata Tarczałowicz
Sandra Polit
Patrycja Kurdybelska
3
3
 
Ogólnopolska Olimpiada Języków Obcych „Pokaż Nam Język” Wyższej Szkoły Bankowej w ChorzowieII miejsce II miejsce
 
Karina Moser
Beata Tarczałowicz
Sandra Polit
Sonia Tarczałowicz
3
1
 
Olimpiada Języka Niemieckiego i Angielskiego dla licealistów organizowana przez NKJO w ZabrzuINDEKS wyróżnienie
 
Karina Moser
Aureliusz Wieczorek
nasza grupa teatralnaVI Przeglądzie Małych Form TeatralnychIII miejsceDanuta Mazur
nasza grupa teatralna51 Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka w ZabrzuI miejsceDanuta Mazur
Agnieszka Zrałka3VII Wojewódzki Konkurs poetycki im. Adama MickiewiczaIII nagrodaMałgorzata Kudła
Sonia Tarczałowicz1Kangur 2005wynik dobryAleksanda Sobik
Emka Rolnik1Ogólnopolski konkurs na najciekawszy felietonlaureatkaMałgorzata Kudła
Aleksandra Foremny
Sonia Tarczałowicz
Daniela Presz
1
1
2
Miejski Konkurs Ortograficznyfinalistka finalistka finalistkaMałgorzta Kudła
Małgorzta Kudła
Danuta Mazur
Stefan Mazur1III Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji MetafizycznejfinalistaDanuta Mazur
Stefan Mazur1VIII Ogólnoplski Konkurs Recytatorski „Od Kochanowksiego do Szymborskiej” eliminacje wojewódzkieIII miejsceDanuta Mazur
Stefan Mazur1XXV finał elimincji centralnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy „Na Wschód od Bugu”wyróżnienieDanuta Mazur

Rok szkolny 2003/2004

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Marek Woroniecki
Anna Kudła
IV LO
I LO
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej”III miejsce 
wyróżnienie
 
Danuta Mazur
Danuta Mazur
Daniela Presz
Sybilla Kubicka
Anna Pikulska
I LO
IV LO
IV LO
Miejski Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Liceów OgólnokształcącychI miejsce
wyróżn. 
wyróżn.
Danuta Mazur
Danuta Mazur
Danuta Mazur
Anna KudłaI LO
 
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Etap miejskiwyróżn.
 
Danuta Mazur
Dawid Bilski
Stefan Mazur
Sonia Tarczałowicz
Grzegorz Bilski
Anna Kudła
Anna Leksy
Aleksandra Kurtyka
Kosma Wójcikiewicz
Przemysław Zieja
Karolina Rudlicka
Agnieszka Sus
Aleksandra Dramska
Katarzyna  Kocyba
III G.
III G. 
III G. 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
II LO 
II LO 
II LO
 
Festiwal Małych FormI miejsce
 
Danuta Mazur
Anna LeksyI LO
 
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Pistaowska”laureatka
 
Gabriela Leksy
Dawid Bilski
Stefan Mazur
Sonia Tarczałowicz
Grzegorz Bilski
Anna Kudła
Anna Leksy
Aleksandra Kurtyka
Kosma Wójcikiewicz
Przemysław Zieja
Karolina Rudlicka
Agnieszka Sus
Aleksandra Dramska
Katarzyna Kocyba
III G. 
III G.
III G.
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
I LO 
II LO 
II LO
II LO
Festiwal Kultury Młodzieżowej im. N.KroczkaI miejsce
 
Danuta Mazur
Barbara Głąb
Anna Kudła
I LO
I LO
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2004”10 miejsc. w reg.
18 miejsc. w reg.
Beata Tarczałowicz
Beata Tarczałowicz
Michał Kozielski
Marek Woroniecki
IV LO
IV LO
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2004” – Kategoria „Student”wynik bdb  46 m. okr.
wyróżn.  73 m. okr.
Aleksandra Sobik
Aleksandra Sobik
Anna KudłaI LO
 
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Proza i Poezja w języku Szekspira”II miejsce
 
Beata Tarczałowicz
Anna Kudła
Katarzyna Kocyba
I LO
I LO
Eliminacje Wojewódzkie VII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Od Kochanowskiego do Szymborskiej”III miejsce wyróżn. Danuta Mazur
Danuta Mazur
Dawid Bilski
Stefan Mazur
Sonia Tarczałowicz
Grzegorz Bilski
Anna Kudła
Anna Leksy
Aleksandra Kurtyka
Kosma Wójcikiewicz
Przemysław Zieja
Karolina Rudlicka
Agnieszka Sus
Aleksandra Dramska Katarzyna Kocyba
III G.
III G.
III G.
I LO
I LO
I LO
I LO
I LO
I LO
I LO
II LO
II LO
II LO 
XXIX Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów ArtystycznychIII miejsce
 
Danuta Mazur

Rok szkolny 2002/2003

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Anna Leksy
Aleksandra Foremny
Małgorzata Mańka
III G.
II G.
I G.
VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla uczniów SP i gimnazjumwyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Bożena Przygońska
Bożena
Przygońska
Bożena
Przygońska
Anna Kudła
Agnieszka Sus
Marek Woroniecki
III G.
I LO
III LO
„Z Gałczyńskim łatwiej…”II miejsce
wyróżn.
II miejsce
Danuta
Mazur
Danuta
Mazur
Danuta
Mazur
Sonia TarczałowiczII G.„Champion of English” – konkurs międzymiastowyV miejsceBeata
Tarczałowicz
Sonia TarczałowiczII G.Ogólnopolski konkurs języka angielskiegoVIII miejsce
w woj.
Beata
Tarczałowicz
Małgorzata MańkaI G.I Ogólnopolski konkurs „Edukacja Regionalna”wyróżnienieEwa
Mańka
Zespół:
Michał Wróbel
Jakub Rudner
Paweł Sztobryn
Dawid Bilski
Piotr Jastrzębski
Maciej Kowalski
Krzysztof Białożyt
GimnazjumII Turniej Halowy Piłki Nożnej Drużyn Pięcioosobowych Gimnazjów NiepublicznychI miejsceMarcin
Cwalina
Zespół:
Małgorzata Partyka
Elżbieta Kocyba
Michał Kozielski
Oskar Michalak
Artur Jurczyk
Łukasz Hebda
Marek Woroniecki
Agnieszka Sus
Katarzyna Kocyba
Agnieszka Zrałka
Aleksandra Dramska
Paweł Pięta
Tomasz Pelec
Anna Kudła
Stefan Mazur
Gimnazjum
Liceum
IV Festiwal Małych Form Przegląd Teatrów i Kabaretów SzkolnychIII miejsceDanuta
Mazur
Małgorzata MańkaI G.Konkurs fotograficzny organizowany przez Dom Współprzcy Polsko-Niemieckiej „Śladami wielokulturowości na Śląsku”wyróżnienieEwa
Mańka
Barbara GłąbIII G.Konkurs rękodzieła „W żłóbku na sianie” (konkurs miejski)wyróżnienie
I stopnia
Ewa
Mańka
Michał Kozielski
Aleksandra Foremny
III LO
II G.
VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z LiteraturyII miejsce
wyróżnienie
Danuta
Mazur
Bożena
Przygońska
Małgorzata PartykaIV LOOlipiada z języka angielskigo organizowana przez NKJO w ZabrzuwyróżnienieAureliusz
Wieczorek
Elżbieta Kocyba
Bartek Ogrodnik
IV LO
IV LO
Olipiada historycznafinali.
etapu woj.
final.
etapu miej.
Gabriela
Leksy
Gabriela
Leksy
Elżbieta KocybaIV LOOgólnopolski Konkurs „Polska Piastów”finalistkaGabriela
Leksy
Sonia Tarczałowicz
Barbara Głąb
Olga Kądzioła
Marcin Sus
II G
III G
I G
I G
„English Ace 2003”I m. w woj.
(6 w kraju)
III m. w woj.
(52 w kraju)
I m. w woj.
(24 w kraju)
II m. w woj.
(74 w kraju)
Beata
Tarczałowicz
Beata
Tarczałowicz
Katarzyna
Sobczak
Katarzyna
Sobczak
Aleksandra ForemnyII G.Wojewódzki Konkurs z Języka PolskiegoII etapBożena
Przygońska
Anna LeksyIII G.Wojewódzki Konkurs z HistoriiII etapGabriela
Leksy
Anna Kudła
Małgorzata Partyka
III G.
IV LO
Olimpiada Języka Angielskiego – NKJOI etap
(V miejsce)
wyróżnienie
Beata
Tarczałowicz
Aureliusz
Wieczorek
Sonia TarczałowiczII G.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – „English High Filer”VIII m. w woj.
(93 w kraju)
Beata
Tarczałowicz
Anna LeksyIII G.Miejski Konkurs Mitologiczno-BiblijnyIII miejsceGabriela
Leksy
Barbara GłąbIII G.Miejski Konkurs „Rysuj z nami”wyróżnienieEwa
Mańka
Sonia Tarczałowicz
Paweł Sztobryn
przy pomocy uczniów z klasy II i III gimnazjum
 Konkurs wiedzy o KanadzieI miejsceBogusława
Kamińska
Aneta Zakrzewska
Marta Malek
Szymon Solarski
Alina Pospischil
Agata Kowalska-akomp.
Tomasz Pelec
Anna Kudła
Marcin Sus
Anna Leksy
Stefan Mazur
Barbara Głąb
 Liga RecytatorówI miejsceBożena
Przygońska
Danuta
Mazur
Mateusz MatlengiewiczII G.Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „Łowcy talentów”19 miejsce
w kraju
Agnieszka
Wilkosz
Elżbieta KocybaIV LOOlimpiada z Literatury i Języka Polskiegofinalistka
etapu woj.
Elżbieta
Kocyba
Katarzyna Kocyba
Marek Woroniecki
Alina
Pospischil
I LO
III LO
II G.
III Festiwal Kultury Krajów Unii Europejskiej i PolskiI miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Danuta
Mazur
Danuta
Mazur
Bożena
Przygońska
Aleksandra Polit
Karolina Szmyt
Michał Hubner
Agnieszka Zrałka
I LO
I LO
I LO
I LO
Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Łowcy talentów”9 miejsce
w kraju
10 miejsce
w kraju 16 miejsce
w kraju 17 miejsce
w kraju
Karina
Moser
Karina
Moser
Karina
Moser
Karina
Moser
Anna KudłaIII G.Wojewódzki Konkurs „Poezja, proza w języku Szekspira”2 miejsce
w woj.
Beata
Tarczałowicz
Zespół:
Małgorzata Partyka
Elżbieta Kocyba
Michał Kozielski
Oskar Michalak
Artur Jurczyk
Łukasz Hebda
Marek Woroniecki
Agnieszka Sus
Katarzyna Kocyba
Agnieszka Zrałka
Aleksandra Dramska
Paweł Pięta
Tomasz Pelec
Anna Kudła
Stefan Mazur
Gimnazjum
Liceum
Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczkawyróżnienie
II stopnia
Danuta
Mazur
Zespół:
Agata Puzio
Barbara Głąb
Katarzyna Kozak
Anna Kudła
Aleksandra Foremny
Karolina Dubiel
Aleksandra Cieplik
Sonia Tarczałowicz
GimnazjumMiędzyszkolne zawody pływackieIII miejsceMałgorzata
Straszewicz-
Zygma
Zespół:
Łukasz Suchocki
Jakub Kurdybelski
Michał Wróbel
Tomasz Kozielski
Jakub Rudner
Paweł Sztobryn
Piotr Jastrzębski
Mateusz Golder
GimnazjumMiędzyszkolne zawody pływackieII miejsceMarcin
Cwalina
Sonia TarczałowiczII G.Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur 2003”wyróżnienieAgnieszka
Wilkosz

Rok szkolny 2001/2002

Imię i nazwiskoKl.Nazwa konkursuOsiągnięty wynikOpiekun
Kaja Pajek
Maria Kądzioła
Aleksandra Dramska
Anna Golder
III Gim.
III Gim.
III Gim.
III Gim.
Konkurs Plastyczny – Centrum Dziecka i Kult. Narodowejnagroda główna
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie
Ewa Mańka
Ewa Mańka
Ewa Mańka
Ewa Mańka
B. GłąbII Gim.Konkurs Plastyczny – „W żłobku na sianie” – kategoria witrażI miejsceEwa
Mańka
Anna Golder
Anna Włodarz
Michał Kozielski
III Gim.
III Gim.
II LO
Ogólnokrajowy Konkurs Matematyczny – „Paryż zaprasza mistrzów”półfinał półfinał półfinałAleksandra
Sobik
Aleksandra
Sobik
Aleksandra
Sobik
M. WróbelII Gim.Konkurs Ogólnopolski – „Szukamy Mistrza Reportażu”laureatDanuta
Mazur
j.niemiecki:
Aleksandra Polit
matematyka:
Kamil Kałahurski
j.polski:
Katarzyna Kocyba
Anna Leksy
historia:
Anna Leksy
Anna Dramska
Karolina Rudlicka
j.angielski:
Maria Kądzioła
Tomasz Pluskiewicz
 
III Gim.  

III Gim.  

III Gim.
II Gim.  

II Gim.
III Gim.
III Gim.  

III Gim.

III Gim.
Konkursy przedmiotowe
laureat  

II etap  

laureat
finał  

finał
II etap
II etap  

II etap

II etap

Karina Moser  

Aleksandra Sobik

Bożena Przygońska
Danuta Mazur  

Gabriela Leksy
Gabriela Leksy
Mirosława Wójcikiewicz

A. Badziński
A. Badziński
Katarzyna Kocyba
Anna Suchocka
III Gim.
III Gim.
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjumI miejsce w mieście
wyróżnienie
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Marek Woroniecki
Andrzej Niemiec
Małgorzata Partyka
Elżbieta Kocyba
II LO
II LO
III LO
III LO
Ogólnopolski Konkurs Recytatorskiudział udział udział udziałDanuta Mazur
Danuta Mazur
Dorota Ochwat
Dorota Ochwat
Grupa teatralnaII LO i III LOII Festiwal Kultury Krajów Unii Europejskiej i PolskiI miejsceDanuta Mazur
Katarzyna KocybaIII Gim.VI Ogólnopolski Konkurs na Pracę LiterackąwyróżnienieBożena Przygońska
P. Stochel
Anna Leksy
Katarzyna Kocyba
Aleksandra Bik
Maria Kądzioła
O. Foremny
K. Pisarczyk
II Gim.
II Gim.
III Gim.
III Gim.
III Gim.
I Gim.
I Gim.
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny Danuta Mazur
Danuta Mazur
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Maria Kądzioła
Aleksandra Bik
Katarzyna Kocyba
III Gim.
III Gim.
III Gim.
Miejski Konkurs OrtograficznyVI miejsce II miejsce X miejsceBożena Przygońska
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
P. Stochel
Kaja Pajek
Patrycja Kurdybelska
II Gim.
III Gim.
III Gim.
Miejski Konkurs Mitologiczno-BiblijnyI miejsce wyróżnienie II etapDanuta Mazur
Bożena Przygońska Gabriela Leksy
Elżbieta KocybaIII LOOgólnopolski Konkurs – „Wiedza o współczesnym Izraelu”udzial w finaleGabriela Leksy
Michał Kozielski
Kamil Kałahurski
Kaja Pajek
Łukasz Nawrat
Marek Woroniecki
II LO
III Gim.
III Gim.
III Gim.
II LO
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”nagr. I stopnia
nagr. III stopnia dyplom dyplom dyplom
Aleksandra Sobik
Aleksandra Sobik
Aleksandra Sobik
Aleksandra Sobik
Aleksandra Sobik
L. Pisarczyk
A. Zakrawska
A. Suchocka
P. Stochel
A. Bik
T. Pelec
K. Kocyba
III Gim.
I Gim.
III Gim.
II Gim.
III Gim.
II Gim.
III Gim.
Liga Recytatorów Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Bożena Przygońska
Danuta Mazur
Bożena Przygońska
Danuta Mazur
Danuta Mazur