Skip to content

Aktualności

Zobacz kategorię:Szkoła PodstawowaLiceum OgólnokształcąceProjektyWolontariatRodzicu zainspiruj sięAkredytaca

Trwa nabór uzupełniający

Więcej niż szkoła! Czy TWOJE DZIECKO też chce do nas dołączyć? Zanim zapiszesz do nas dziecko, POZWÓL MU najpierw poznać naszą szkołę, rówieśników i nauczycieli… POZWÓL MU doświadczyć na czym polega nowoczesna edukacja. Ty również daj sobie czas na decyzje. Porozmawiaj z dyrekcją, nauczycielami i innymi rodzicami. Nigdy nie jest za późno na ROZWÓJ TWOJEGO […]

Matematyka dla wytrwałych

REGULAMIN ZGODY Wyniki po II etapie Odpowiedzi październik Kontakt do organizatora Eliminacje III etap Do przesłania odpowiedzi wykorzystaj formularze zamieszczone poniżej. Termin przesyłania odpowiedzi mija o północy 30 XI 2023 r. Powodzenia! Zadania – listopad Odpowiedzi – listopad Finał Eliminacje konkursu kończą się 30 listopada. Do 5 grudnia opublikowana zostanie lista finalistów. Można już zapoznać […]

Konsultacje/zebrania z Rodzicami 23.11.2023

Katolicka Szkoła Podstawowa: kl. 1 KSP pedagogizacja Rodziców (mała sala gimnastyczna) godz. 17:00 od godz. 17:30 konsultacje kl. 2-3 KSP pedagogizacja Rodziców (mała sala gimnastyczna) godz. 17:00, następnie zebrania w klasach kl. 4 – 6 KSP pedagogizacja Rodziców (mała sala gimnastyczna) godz. 17:30, następnie zebrania w klasach i konsultacje do godz. 20:00 kl. 7 -8 […]

Otwarta! Zielona Pracownia! Ależ to był dzień…

23 XI 2023 w Katolickiej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, tym samym otwierając Zieloną Pracownię – Ekokuźnia w ramach kolejnej edycji Konkursu Zielona Pracownia 2023.

Uroczystość św. Marcina

Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej zostali zaproszeni na uroczyste odchody Dnia Świętego Marcina do parafii św. Teresy w Zabrzu.

Pomagamy…

Jak zwykle uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w kweście „Bliźniemu swemu”, organizowanej na zabrzańskich nekropoliach.

Wystawa różańców

Październikowa wystawa różańców zakończona, dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i dziadkom za włączenie się w to dzieło.

Tydzień Misyjny

Z okazji przeżywanego w Kościele Tygodnia Misyjnego gościliśmy w Katolickiej Szkole Podstawowej wolontariuszkę misyjną – Teresę Solecką, która na co dzień mieszka i studiuje we Wrocławiu.

Las w Słoiku

„Las w słoiku” – taki tytuł miały Warsztaty Manualne, które odbyły się w Centrum Aktywności Senioralnej w Zabrzu 23.10. 2023 r. w ramach projektu „Flowers for Grandmother and Grandfather – Service Learning project”.