Skip to content

Aktualności

Zobacz kategorię:Liceum OgólnokształcąceProjektySzkoła PodstawowaWolontariat

Matematyka dla wytrwałych

31 grudnia zakończyły się eliminacje internetowe konkursu. Wyniki oraz listę finalistów znajdziecie poniżej. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nauczycieli prosimy o nagrodzenie aktywności uczniów. Serdecznie gratulujemy finalistom! UWAGA! Zmiana terminu finału: Finał odbędzie się 22 LUTEGO 2023 r, o godz. 12.00 wZespole Szkół Katolickich w Zabrzu. ZAPRASZAMY!

Roratni konkurs rozstrzygnięty!

Uczestnicy naszych szkolnych rorat brali udział w konkursie wiedzy, codziennie rozwiązując test, odpowiadając na pytania dotyczące nauk z dnia poprzedniego.

Program wsparcia edukacji

Program Wsparcia Edukacji to inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, która ma na celu dofinansowywanie działań wspierających system oświaty.

Jasełka z nagrodą!

Z radością informujemy, że nasz zespół teatralny ” Nic śmiesznego” w składzie: Łucja, Lena, Hania, Piotr, Zosia, Liwia, Milena, Natalia, Julia, dwie Wiktorie i Ola   na XXII Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych w Gliwicach zdobył drugie miejsce!

Laboratorium biochemiczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów przedmiotów przyrodniczych, w oparciu o diagnozę potrzeb oraz chcąc wesprzeć uczniów w zdobywaniu wiedzy, w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Ks. Jana Twardowskiego Fundacji na rzecz Szkół Katolickich, realizowany jest innowacyjny program „Laboratorium Biochemiczne”, kierowany do uczniów realizujących biologię i chemię w zakresie rozszerzonym.

Wielki sukces naszych rysowników!

Dwójka najmłodszych uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej zdobyła nagrody w Miejskim konkursie plastycznym pn. “Zabrzańska podziemna przygoda św. Mikołaja”.