Skip to content

Aktualności

Zobacz kategorię:Liceum OgólnokształcąceProjektySzkoła PodstawowaWolontariat

Wielobój Ciekawskich z sukcesem!

Podsumowanie całorocznego projektu edukacyjnego pt. ” NAUKA DLA CIEKAWSKICH” w postaci Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych: biologii, matematyki, fizyki i chemii okazało się wielkim sukcesem uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Zielone lekcje „Zawoja 2023” 

W dniach 8.05-12.05.2023 uczniowie klas drugich Katolickiej Szkoły Podstawowej uczestniczyły w wyjeździe do Zawoi. 5 dni zielonych lekcji było przepełnionych zabawą nauką i wypoczynkiem. W trakcie wyjazdu dzieci miały okazję zapoznać się z fauną, florą Babiogórskiego Parku Narodowego, a także tradycjami i folklorem góralskim.

Mamy wyniki Kangura!

Z wielką radością informujemy, że w tegorocznym Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR nagrodzeni zostali:

Stanisław Bileniak, kl. 2b – LAUREAT

Jakub Gawlikowski, kl. 3b – WYNIK BARDZO DOBRY

Ewa Bańkowska, kl. 6 – WYNIK BARDZO DOBRY

MORSKIE DZIEDZICTWO MORZA ADRIATYCKIEGO – PROJEKT ERASMUS+ 

Pod koniec marca grupa 20 uczniów Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wyjechała do słonecznego San Benedetto del Tronto we Włoszech, aby zrealizować projekt “Morskie Dziedzictwo Morza Adriatyckiego” w ramach programu Erasmus+. Podczas swojego pobytu współpracowali z uczniami z Accademia Risorgimento poruszając tematy ochrony środowiska i zachowań proekologicznych.

Erasmus + w Słowenii

W dniach od 26 marca 2023 roku do 1 kwietnia 2023 dwudziestoosobowa grupa ósmoklasistów Katolickiej Szkoły Podstawowej uczestniczyła w projekcie Erasmus+