Skip to content

Aktualności

Zobacz kategorię:Szkoła PodstawowaLiceum OgólnokształcąceProjektyWolontariatRodzicu zainspiruj sięAkredytacja

Trwa nabór uzupełniający

Więcej niż szkoła! Czy TWOJE DZIECKO też chce do nas dołączyć? Zanim zapiszesz do nas dziecko, POZWÓL MU najpierw poznać naszą szkołę, rówieśników i nauczycieli… POZWÓL MU doświadczyć na czym polega nowoczesna edukacja. Ty również daj sobie czas na decyzje. Porozmawiaj z dyrekcją, nauczycielami i innymi rodzicami. Nigdy nie jest za późno na ROZWÓJ TWOJEGO […]

Młodzi Biolodzy w centrum akcji Tygodnia Wirusów

10.04.2024 r. spora grupa chętnych uczniów z klas VI-VIII Katolickiej Szkoły Podstawowej wzięła udział w Dniu Otwartym Katedry Mikrobiologii i Immunologii Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu. Była to wyjątkowa okazja dla naszych uczniów do zapoznania się z fascynującym światem mikrobiologii i immunologii. Spotkanie rozpoczęło się prelekcją pt.„Zmierzmy się z godnymi przeciwnikami , czyli co powinniśmy wiedzieć o wirusach”.

Jak to można połączyć przyjemne z pożytecznym:)

W piątek, piątego kwietnia, uczniowie klasy 8 Katolickiej Szkoły Podstawowej już po raz trzeci uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty, czyli w Piątku na Piątkę. Po skończonych zajęciach, o godzinie 21.30 dołączyli do nich koledzy z klas 7 i rozpoczęła się Nocka w Szkole.

7 kluczowych nawyków rodzica. Webinar na żywo dla rodziców dzieci klas IV-VI (Młode Głowy)

Zapisy w linku: 7 kluczowych nawyków rodzica (dzieci klas IV-VI szkoły podstawowej) (parenteen.pl)   Jeszcze nigdy bycie rodzicem dorastającego dziecka nie było tak wymagające. Dzieci dojrzewają w szalonych czasach, pełnych presji zewnętrznej, nieznanych dotąd zjawisk i wewnętrznych rozterek. A my rodzice – tak zajęci, zapracowani, we własnych wyzwaniach. Jak w tym wszystkim się nie pogubić, […]

Młode Głowy: START PROGRAMU WSPIERAJĄCEGO DLA RODZICÓW

Projekt edukacyjny „MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym” UNAWEZA Foundation Martyna Wojciechowska, we współpracy z Parenteen, prezentuje program wspierający umiejętności rodzicielskie Jego celem jest wsparcie rodziców i opiekunów w budowaniu silnych i bezpiecznych więzi rodzinnych oraz w nabywaniu mocy do podejmowania wyzwań, jakie niesie ze sobą rodzicielstwo. Cykl filmów szkoleniowych (premiera w każdy piątek) składa […]

Nasze Sreberka!

Pierwszy raz w historii Katolickiej Szkoły Podstawowej drużyna dziewcząt klas 7 zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Zabrza w Piłce Siatkowe Dziewcząt!

Mamy półfinał województwa!!!

„To miał być koniec sezonu. Ale my gramy dalej!!! Wygrywamy ćwierćfinał!!! Jesteśmy w półfinale WOJEWÓDZTWA!!! To się nie dzieje!!! Wściekłe  …PSY!!!”

„Mamy SREBRO!!!”

„I wiemy, że ciężko wyglądać na szczęśliwych po przegranym finale, ale jesteśmy szczęśliwi i dumni z medalu nr 21 dla Wściekłych  Psów. Nie da się wygrać złota z jednym chłopakiem w roczniku klas 8, …ale daliśmy z siebie wszystko!!!”

Dziewczyny na Medal

Po raz kolejny uczniowie klas 4-6 wybrali najbardziej koleżeńskie, najbardziej sympatyczne, najbardziej uśmiechnięte Dziewczyny na Medal!